Şimdi Ara

Çözüldü!!! 9520 ye mesaj gönderememe problemini çözdüm.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
4
Favori
3.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk Telekom "9520" ye mesaj gönderememe problemi. Çözüldü!!!

Mrb arkadaşlar. 9520'ye şifre yazıp göndermeye çalıştığımda hiçbir türlü gönderemiyordum. Tt müşteri hizmetlerini kaç kez aramama rağmen kimse bir çözüm bulamadı. Bunlara tt ana bayii leri de dahildir. Neredeyse hattı yeniden çıkartacaktılar bu problemden ötürü.

Bu problemi yaşayan birçok arkadaşım var. İnşallah faydalı olur. Teşekkür etmeyi unutmayın. Çünkü birçok insan bu konudan müzgarip olduğu için konu ilk sıralara çıksın ve insanlığa faydası olsun...

Aşağıdaki sayıları telefonunuzun arama yapma kısmına girerek aynı şekilde yazıp arama yapma (yeşil) tuşuna basın. Herşey bu kadar...

##002# arama tuşu
    #330*0000# arama tuşu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamircik -- 27 Kasım 2021; 9:31:23 >

• Sanki kendisi mi çözdü sanki
    Sana sayilar rüyanda mi geldi dostum?
  • Tamircik T kullanıcısına yanıt
    Yaptim ama degisen bisey olmadi hala suan isleminizi gerceklestiremiyoruz diyor
  • Üstad;
    şikayetvarda birisi birkaç tane yazmış şunu denedim olmadı bunu denedim olmadı diye. Bende denedim. Bende oldu. Çalıştı. Bu konuda gerçekten çoğu kimse sıkıntı çekiyor. Online işlemlere girilemiyor. Denemesi bedava. İnşallah fsydalı herkese...
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Bu problem bence komutsal bir sıkıntı. Kesin bir şeyler engellenmiş yada kısıtlanmıştır diye düşünüyorum.
  • Çözüldü!!! 9520 ye mesaj gönderememe problemini çözdüm.

Resimdeki adımları yaparak da çözebilirsiniz.

Kaynak :https://www.teknofeed.com/9520-ye-mesaj-gitmiyor/

• Kaç gündür uğraşıyorum olmuyordu.
    Bu konu sayesinde oldu.
    Teşekkürler.
  • Kuseyr kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun. Bazı arkadaşlar inanmıyor ama sonuçta bazen işe yarayabilir. Benim yaradı. Sizin de yaradı. İnşallah başkalarınında işine yarar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.