Çavuş
01 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
48 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar forumdan ikinci el ürün alıp satarken arasıra sorunlu alışverişler bölümüne göz gezdiririm.ve ne zaman sorunlu alışverişler bölümüne tıklasam içimden bir ses hep aynı şeyi söyler. bence forumun sorunlu alışverişler bölümünün adı rezil-i rüsvan bölümü olmalı.biliyorum kabul edilmez ve birazda entresan bir başlık olacak ama ne yapayım.içimdeki sesi durduramadım ve buraya yazdım işte. özellikle rezili-i derken z kelimesini bastırarak söylenince dahada anlamlı bir hal alıyor.sorunlu alışverşlerde adın çıkmış deseler biraz mülayim oluyor. düşünsenize birisi size gelip ya arkadaş senin adın rezil-i rüsvan bölümünde çıkmış deseler insanın utanası geliyor :))
merhaba arkadaşlar yeni bir hafıza kartı aldım.sandisk extreme pro 95 / 95 mps hızlarında.ürünü hem fotoğraf makinemde hemde video kameramda denedim.bilgisayara videoyu kopyalarken 10 mps hız alabiliyorum.bunun nedeni ne olabilir

fotoğraf makinam sony dsc-tx7

video kameram sony hdr-cx200
1 ) selam arkadaşlar ekran kartı konusunda pek tecrübeli değilim.geçenlerde başlıktaki modelden bir ekran kartı aldım.bu ekran kartının internette gezereken veya download yaparken kaç watt oyun oynarken kaç watt çektiği konusunda bilgisi olan varmı.yardımcı olursanız sevinirim.alacağım cevaba göre ekran kartıyla mutlu bir gelecek veya ayrılma kararı alacağım.

2 ) anakartım onboard yani ekran kartı olmadanda pc kullanabilirim.diyelimki oyun oynamazken monitörün vga çıkışını ekran kartı yerine onboard olan anakartımın çıkışına taksam pci ex16 slotuna takılı ama vga bağlantısı olmayan bir ekran kartı elektirk çekermi ?

http://tr.msi.com/product/vga/N560GTX-Ti-Twin-Frozr-II-OC.html#?div=Specification
arkadaşlar yaklaşık 4 aydır 8 megabite kadar hız alıyordum.bir kaç gün önceye kadar hızım 1 m.bite düştü.müşteri hizmetlerini aradım.yetkili kız bundan böyle sınırsız 49 tl olan müşterilerin hızları 25 gb ye kadar 8 m bit daha sonra kota aşımı sonrası 1 m.bite düşeceğini söyledi.bu sadece bendeki durummu yoksa herkeste bu sorun varmı ?
herkese selam arkadaşlar.başıma entresan bir olay geldi.fakat çözümünü bir türlü bulamıyorum.elimde st2000dl003 modeli olan 2 tb seagate 64 mb sata 3 harddisk var.aslında bu modelden elimde 4 tane var ama sorun bunda.bilgisayara taktığım zaman 931 gb olarak görüyor.disk yönetimi bios hepsine baktım.hepsinde 931 tb görünüyor.diyeceksinizki anakartını güncelle fakat aynı modelden diğerlerini gören anakart bunu neden görmesin.bunu anlamadım gitti.ürün faturalı garantili ürün olmadı servise yollamayı düşünüyorum ama bir çözümü varsa neden halladilmesin.yardımcı olan olursa sevinirim
Hakkında
Meslek: serbest
Hakkımda:
AÇMAKLA ÇAĞDAŞ OLUNUYORSA BEDENİ AFRİKADAKİ ZULU HERKESTEN MEDENİ

NOT : SÖZ ŞAHSIMA AİTTİR :)))

ÇAĞDAŞ BATI MEDENİYETİ AŞAĞIDA OKU

BATILILAR GELDİKLERİNDE ELLERİNDE İNCİL VARDI , BİZİM ELİMİZDE TOPRAKLARIMIZ...BİZE GÖZLERİMİZİ KAPAYARAK DUA ETMEMİZİ SÖYLEDİLER...GÖZÜMÜZÜ AÇTIĞIMIZDA BİZİM ELİMİZDE İNCİL...ONLARIN ELLERİNDE İSE TOPRAKLARIMIZ VARDI....

KENU KENYATTU

KENYA KURUCU DEVLET BAŞKANI....
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.389
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.112
Konularının görüntülenme sayısı: 116.650 (Bu ay: 122)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.