Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Apple iPhone XS / XS MAX ve XR [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: JusthingTr, istanbulturkusu, soulmate, alkan45, chngrn1905 Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı, 5 Mobil Kullanıcı  ( 4 Mobil Cihaz  )
4.982
Cevap
97
Favori
298.639
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone XS / XS MAX ve XR [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1645 Mesaj
      12 Eylül 2018 21:54:17 Konu Sahibi
      Konu editleniyor...

iPhone Xs ve iPhone Xs Max

iPhone Xs ve iPhone Xs Max ekran boyutlari

kapasite

iPhone Xr

iPhone Xr ekran boyutu

Apple Parktan mesut cevik hands-on

Xr Hands-On

Xs ve Xs Max Hands-On

DonanimHaber Canli Yayini

detayli karsilastirma linki:https://www.apple.com/tr/iphone/compare/

ve amerika satis fiyatlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igetsky -- 13 Eylül 2018; 2:40:53 >

|
      |

-trust me i'm an engineer-

Los Angeles,CA

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      12 Eylül 2018 21:55:20
      |
      |

• Yüzbaşı
      864 Mesaj
      12 Eylül 2018 22:01:19
      İkinci mesaj benden ama konuların ayrılması lazım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      528 Mesaj
      12 Eylül 2018 22:03:55
      bu dolar kurunda acaba kim almaya cesaret edebilir. zamanında bozdurma aldığım iphone 7 1.5 sene kullanmama rağmen halen cebimde değerleniyor. şu an apple.com'da fiyatı 5 bin tl olmuş..
      |
      |

• Yüzbaşı
      430 Mesaj
      12 Eylül 2018 22:08:49
      para olsada alsak
      |
      |

• Çavuş
      97 Mesaj
      12 Eylül 2018 22:12:50
      21 eylülde alıcaz bakalım baya iyi duruyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      903 Mesaj
      12 Eylül 2018 22:18:14
      Önlerden.

|
      |

• Emekli Yönetici
      8799 Mesaj
      12 Eylül 2018 22:19:53
      A12 işlemci ile bana göre diğer tüm iphone ları çöp etti Apple. Muazzam bir güç. İşlemci konusunda tamamen rakipsiz görünüyor şu anda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

INDIANA LINE Diva 252 (front) / Diva 752 (center) / Nota 250 (back surround) / Basso 850 (sub)
      AVR & TV & MOBILE Sony STR-Dn1070 4k 7.2 Avr
      / Sony 75XE9005 4k Tv
      / Nvidia Shield Tv & Xbox One X / Note 9 512gb
      RGB GAMING PC Intel i7 7700k / 32gb G.Skill Rgb Led / Msi Z270 Pro Gaming Carbon / Asus Gtx1080 Ti Strix / NZXT S340 Elite / 960gb Sandisk Ultra Ssd / Corsair Hx1200 80+ Platinum / NZXT Kraken X62 / Nzxt Aer x4 + Hue+ / Acer Predator X34 34" Gsync / Razer Blackwidow Chroma / Corsair Mm300 / Razer Deathadder Chroma
    • Binbaşı
      1640 Mesaj
      12 Eylül 2018 22:28:32
      Ulan fiyatları bir yükselttiler, sağda soldaki satıcılarda yükselticek. Millet bugün alır telefonları :D. Önlerden rez alalım. Xr a yükseldim ama 7499 TL :S

|
      |

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
    • Yarbay
      3464 Mesaj
      12 Eylül 2018 22:35:19
      Eğer bu şekilde dolar kalır apple aynı fiyat politikasını uygularsa (7'den hesaplamış)

iPhone XR => 7999 ₺
      iPhone XS => 1099 ₺
      iPhone XS MAX => 11999 ₺

Zaten şuankiler ateş pahası
      iPhone 7 => 4999 ₺
      iPhone 7 PLUS => 6299 ₺
      İPhone 8 => 6499₺
      iPhone 8 PLUS => 7499₺

• Teğmen
      112 Mesaj
      12 Eylül 2018 22:47:56
      iPhone X ten pek öte gitmeyen bu telefonlara bu kadar para vermek akıl karı değil. Hala bulabiliyorken uygun fiyata illa alacaksanız X alın. İlginç bir şekilde kendi sitelerinden de kaldırmışlar sanırım kendileri de bu durumun farkında.

• Yüzbaşı
      473 Mesaj
      12 Eylül 2018 23:14:57
      quote:

Orijinalden alıntı: RandomT

iPhone X ten pek öte gitmeyen bu telefonlara bu kadar para vermek akıl karı değil. Hala bulabiliyorken uygun fiyata illa alacaksanız X alın. İlginç bir şekilde kendi sitelerinden de kaldırmışlar sanırım kendileri de bu durumun farkında.
      Sunumu baştan sona izledim. Geçtiğimiz senelerde de çok fark yok önceki nesille arasında denirdi yeni modeller için. Fakat bu sefer ya ben kaçırdım yada işlemci performansı dışında gerçekten bir fark yok x ile yeni nesil x ler arasında.

Şimdi lansmanı tekrar gözden geçirmeyi düşünüyorum.

• Binbaşı
      1463 Mesaj
      12 Eylül 2018 23:25:36
      Benim favorim iPhone SLX i. e.

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
    • Yarbay
      2468 Mesaj
      12 Eylül 2018 23:28:40
      iPhone 8 ile ekran karşılaştırmasını apple kendisi koyuyorsa kendi kütük cercevelerini kotulemis oluyor.
      O zamanlarda cerceveleri ince tutabilirdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      2073 Mesaj
      12 Eylül 2018 23:47:49
      X kullanıyorum. Bu lansmanı komple ızledım dedım umarım farklı bırsey cıkmazda elımızdekı cop olmus :) ama tek fark ıslemcı cıktı. X olanlar almaz ama x olmayanlar ıcın guzel urunler. XR tahmınen 8.000 TL olur 10-11 tl ötekiler. Asla çok çok param yoksa almam. 5.000 tl X almıstım ona bıle cok dedım

Steam : dogussonmez Uplay : dogussonmez Intel Core i7 6700K / GIGABYTE Z170X-Gaming 3 / Asus 1080 / CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 2666MHz / Kingston 240GB HyperX Savage / 480GB sdd /
    • Yarbay
      2167 Mesaj
      12 Eylül 2018 23:51:27
      quote:

Orijinalden alıntı: 12gorkem12

Sunumu baştan sona izledim. Geçtiğimiz senelerde de çok fark yok önceki nesille arasında denirdi yeni modeller için. Fakat bu sefer ya ben kaçırdım yada işlemci performansı dışında gerçekten bir fark yok x ile yeni nesil x ler arasında.

Şimdi lansmanı tekrar gözden geçirmeyi düşünüyorum.

Alıntıları Göster
      Kamera-tasarım-pil kapasitesi gibi konularda neredeyse hiç ilerleme yok, 3 GB mı yoksa 4 GB ram mi onu bile söylmediler. Gerçi kamerası ışıklı ortamda zaten kötü fotoğraf çekmiyor da loş ışık veya gece performansı ne yazık ki vasat(idi) Xs'te neler değişmiş hep beraber göreceğiz.

İşlemci gerçekten çok iddialı ve güçlü, IOS 12 belli ki eskiden yaşanan sorunlardan uzak ve A12 ile iyice akar gider. Sanırım önümüzdeki dönemde tasarımsal yeniliklerden çok donanımsal gelişmelerle öne çıkacak Apple.

Açıkçası iPhone X kullanan biri, parası çok ve keyfi istiyorsa ancak öyle Xs'e geçmek ister bence. Aksi durumda arzulanacak bir telefon gibi gelmedi bana.

PS4 Pro & LG55EG920V
      PSN & World of Tanks ID : Phaldor_
      https://www.twitch.tv/konserve_kutusu

• Yüzbaşı
      473 Mesaj
      12 Eylül 2018 23:56:16
      quote:

Orijinalden alıntı: Phaldor

Kamera-tasarım-pil kapasitesi gibi konularda neredeyse hiç ilerleme yok, 3 GB mı yoksa 4 GB ram mi onu bile söylmediler. Gerçi kamerası ışıklı ortamda zaten kötü fotoğraf çekmiyor da loş ışık veya gece performansı ne yazık ki vasat(idi) Xs'te neler değişmiş hep beraber göreceğiz.

İşlemci gerçekten çok iddialı ve güçlü, IOS 12 belli ki eskiden yaşanan sorunlardan uzak ve A12 ile iyice akar gider. Sanırım önümüzdeki dönemde tasarımsal yeniliklerden çok donanımsal gelişmelerle öne çıkacak Apple.

Açıkçası iPhone X kullanan biri, parası çok ve keyfi istiyorsa ancak öyle Xs'e geçmek ister bence. Aksi durumda arzulanacak bir telefon gibi gelmedi bana.

Alıntıları Göster
      Kesinlikle katılıyorum fakat işlemci zaten her sene yenileniyor artık dolayısıyla bunu haricen bir yenilik olarak düşünmemek gerek.

• Yarbay
      2167 Mesaj
      13 Eylül 2018 00:09:06
      quote:

Orijinalden alıntı: 12gorkem12

Kesinlikle katılıyorum fakat işlemci zaten her sene yenileniyor artık dolayısıyla bunu haricen bir yenilik olarak düşünmemek gerek.

Alıntıları Göster
      Orası öyle ama Apple zaten hep öndeydi özellikle A11 ile. Buna rağmen durmadılar, iyice abandılar. Öyle ki Xr tek kamerasına rağmen çok iyi denilebilecek kalitede portre fotoğraf çekebiliyor, en azından lansmandaki fotoğraf bunu düşündürüyor. Ayrıca f/1.4 ile f/16 arası bir ayar ile çekilen fotoğrafa bokeh uygulayabilmesi sanırım işlemci gücü ile alakalı.

Ama tabi bizim açımızdan bu fiyatlara telefon almamız için yemek pişirip ütü falan yapması lazım
      |
      |

PS4 Pro & LG55EG920V
      PSN & World of Tanks ID : Phaldor_
      https://www.twitch.tv/konserve_kutusu

• Yarbay
      8451 Mesaj
      13 Eylül 2018 00:29:49
      Güzel telefonlar. Para olsa da alabilsek.

|
      |

Remember, the winner takes it all!
    • Çavuş
      95 Mesaj
      13 Eylül 2018 00:45:14
      Beyler X üretimden ve satıştan kaldırdılar ama şuan Türkcell'de 64 GB iPhone X'i 10 bin yapmışlar. Diğer teknoloji markeletinde de fiyatlar artmış ve stoklar bitmiş. Anlayamadım ne oluyor böyle. İsterseniz girin bakın fiyatlara

Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
Yeni Abonelik d-smart
SEO
millenicom;internet;servis
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.