Şimdi Ara

Corolla gitti, Forester geldi.(Yeni Fotoğraflar+Videolar))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
6
Favori
15.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, forumda uzun zamandır bulunuyorum ve Abant buluşmasıyla tanışma şansımız oldu. Sanırım aranızda aracını benim kadar uzun süre kullanan pek yoktur. O yüzden biraz da duygusallıkla bunu sizlerle paylaşmak istedim.

2004 Model Toyota Corolla 101.000km de ve çamurluk, kaput, tampon gibi değişenleri olan ama titizlikle kullandığım aracımı 22.600 TL ye satmış bulunuyorum.

Böylelikle avatarımdaki
    logosunu da kaldırıyorum ve oraya en kısa zamanda bir Subaru logosu koymayı düşünüyorum

Herkese iyi akşamlar.

Not: Detaylı değerlendirmeme linkten ulaşabilirsinizhttp://forum.donanimhaber.com/m_74416707/f_//tm.htm#74416707

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 17 Mayıs 2013; 15:28:10 >

• Hayırlı olsun...
  • Subaru ne düşünüyorsun hocam ?
  • Hayırlı olsun inşallah kalbindeki subaruya kavuşursun en yakın zamanda
  • Forester olacak arkadaşım, büyük ihtimalle yeni kasa.
  • alıcıyada satıcıyada hayırlı olsun
  • Teşekkürler arkadaşlar, kendi aracımın fiyatini çok araştırdım. Iki tarafın da zarar etmediği ortada bir tutar oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 7 Kasım 2012; 22:01:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle alana da satana da hayırlı uğurlu olsun... merakımdan soruyorum bende bir toyotacıyım... 8 yıl boyunca sizi hiç üzdü mü ?
  • Hayırlısı olsun hocam gelen gideni aratmasın.
  • hayırlısı olsun inşallah içinize sinen bir araç alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: avensis42

öncelikle alana da satana da hayırlı uğurlu olsun... merakımdan soruyorum bende bir toyotacıyım... 8 yıl boyunca sizi hiç üzdü mü ?

Özellikle sedan kasa artık ihtiyaclarimi karsilamadigi için arac değiştiriyorum. Yoksa yeni Avensis ilk tercihlerimden birisi olurdu.
    8 yıldan beri Toyotanin bana açtığı masraf ise 5 TL on koltuğu yükselten kolun plastiği, kapı lastiğinin yarısının değişimi sanırım 70 TL civarı bir de kısa far ampulüm patladı 10 TL
    Araç, rutin bakimlar hariç 8 yılda 85 lira masraf açmış.
    Adama gulerler yahu, şaka gibi gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

quote:

Orijinalden alıntı: avensis42

öncelikle alana da satana da hayırlı uğurlu olsun... merakımdan soruyorum bende bir toyotacıyım... 8 yıl boyunca sizi hiç üzdü mü ?

Özellikle sedan kasa artık ihtiyaclarimi karsilamadigi için arac değiştiriyorum. Yoksa yeni Avensis ilk tercihlerimden birisi olurdu.
    8 yıldan beri Toyotanin bana açtığı masraf ise 5 TL on koltuğu yükselten kolun plastiği, kapı lastiğinin yarısının değişimi sanırım 70 TL civarı bir de kısa far ampulüm patladı 10 TL
    Araç, rutin bakimlar hariç 8 yılda 85 lira masraf açmış.
    Adama gulerler yahu, şaka gibi gerçekten.

toyota gerçekten en masrafsız araba ...
    bizde 13 yıl 365.000 km hilux kullandık... hiç masraf açmadı sadece trigeri değişti birde rutin yağ su bakımları...
    şimdi 2 yıldır avensis 7 aydırda auris kullanıyorum henüz onlarda hiç masraf açmadı...
    umarım yeni alacağınız araçta böyle komik masraflar açsın..
    tekrar hayırlı uğurlu olsun...

• hayırlı olsun toyota sağlamdır
  • ne kadar güzel bir olay, satın aldığınız bir ürünü suyunu sıka sıka hakkını tam anlamıyla vererek kullanmışssınız. 7 yıl iyi bir zaman otomobil için. Ruitin bakımların ne kadar önemli olduğuda buradan anlaşılıyor sizden sonraki sahibi de muhtemelen bakımlarını aksatmazsa 7 yıl daha hiç masrafsız kullanır aracını.
  • Hayırlı olsun şimdiden. 8/101 bin km. lik yol arkadaşı iyi bakmış size. Sizde ona tabi. Benimde imzamda ki arabam 127 bine geldi. O da dolu dolu 8 yaşında, 2004 Ekim çıkışlı. 100 bini devirip 1000 daha yapıp güzel bir km. de satıyorsunuz. Subaruyu bekleriz. Birde Subaru sıfırmı?
  • hayırlı uğurlu olsun daha iyilerine binme dileğiyle :)
  • Hayırlı olsun, biran önce istediğiniz yeni aracınıza kavuşmanız dileği ile
  • Hayırlısı olsun...

• Hayırlı olsun hocam. Subaru' daki AWD sistem bildiğim kadarıyla simetrik 4x4 olması lazım. Sürekli 4x4 idi hemde güç dağılımı %50 %50 idi yanlış bilmiyosam. Güzel seçim olacak bence tabi yakıtı bence biraz fazla olur ama hiç kullanmadım bu konuda kesin bir şey söylemem yanlış olur.
  • Hayırlı olsun İlkercim.

İnşallah gönlüne ve kesene göre temiz bir araç denkgetirirsin en kısa sürede. :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.