Şimdi Ara

Corolla gitti, Forester geldi.(Yeni Fotoğraflar+Videolar)) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
6
Favori
15.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlısı olsun, böyle uzun süre bir aracı kullananları seviyor ve takdir ediyorum ekonomi için çok faydası var, 1-2 sene de bir araç degiştirince cepten çok para çıkmış oluyor.:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun
  • aynı kasanını makyajlı halini (2007) kısa süre de olsa kullandım otomatik almak için sattım. memnundum ben de... hayırlı olsun...
  • Hayırlı olsun.

Japonlar arası geçiş diyorsunuz yani.
  • Hayirlisi olsun. Sanirim zonguldakta yasiyordunuz.
    Bende 5.5 yillik yol arkadasimi satiyorum.

• abant civarından hatırlıyorum bu arkadaşı :)

bilirim bende 2004 megane dan ve 96 cherokeden ayrıldım :)biri bayramdan önce diğeride daha dün . megane ı satarken oh kurtuldum dedimde cherokeyi piyasanın üstünde satmama rağmen hiç içimden gelmedi vermek .

kia spoyla devam edicez artık. allaha şükür birini 6 yıl diğerini 2 yıl kullandım hiç kaza bela gelmedi inşallah spodada böyle devam ederim.
  • Hayırlı olsun.. Bizde 10 senedir bi aracı kullanıyoruz ve satip bi 0km araç alırsam hiç duygusallık yapıcağımı zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avensis42

öncelikle alana da satana da hayırlı uğurlu olsun... merakımdan soruyorum bende bir toyotacıyım... 8 yıl boyunca sizi hiç üzdü mü ?

çok üzmüş abisi.ağzına acı biber sürmüşler arabanın o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberKnight

quote:

öncelikle alana da satana da hayırlı uğurlu olsun... merakımdan soruyorum bende bir toyotacıyım... 8 yıl boyunca sizi hiç üzdü mü ?

çok üzmüş abisi.ağzına acı biber sürmüşler arabanın o yüzden.

bende tam konu çok seviyeli hoş sohbetler ve temennilerde bulunulmuş diye mesaj yazacaktım ki.....
  • bende 2002 model bu aracın kardeşi honda civic sedan aracı 2005 yılının başında 44.000km aldım.. 2011 ekimde 103.000km'de sattım.. yaklaşık 6 sene sorunsuz kullandım ABS sensörü arızazası dışında..
    Teslim ederken araca son kez bakmamaya çalıştım.. tam ufukta kaybolurken dayanamadım baktım
  • hayırlı olsun. sorunsuzluk gerçekten başta toyota olmak üzere birçok japon aracının en başta gelen özelliği.
    2001 de 0 km aldığım focus sw aracımı geçen sene variantla değiştirdim. geçen 10 yıl içerisinde tüm bakımlarını ford servisinde ve zamanında yaptırdım. 1 kere bozuk yolda çukura düşmekten dolayı yürüyen aksamda bir parça değişti (adını hatırlamıyorum) 150 tl tuttu. onun haricinde ekstra masraf hiç olmadı. aynı sağlamlığı ve sorunsuzluğu variantta görürmüyüm bilemiyorum ama pek umutlu değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker67

Hayırlı olsun İlker.
    Forester iyidir,yeni kasayı kullanmadım ama bir önceki kasayı çok kullandım.
  • Hayırlı olsun :)
  • Duygularınızı anlıyorum.Bendede 2003 eylül ayında 0 km aldıgım Paliom var, şuan 128binde 9yılı doldurduk, aldıgımda 22 yaşında Universite ögrencı ıdık, aradan geriye dönüp bakınca çok anılar geçirdıgımızı anlıyorum, Ünv hayatı gezme tozma askere gitme gelme aşklar sevgililer uzun yolculuklar, kazalar, yarışlar vs vs hayatımın 3de 1lik bülümünü beraber yaşadık. Şuana kadar hiç ekstra masraf açmadı yolda kalmadım (nazar değmesin), Bazen değiştirim diyorum araç bakıyorum ama kafama yatan birşey bulamıyorum. 10 yılımızıda beraber dolduracaz gıbı gorunuyor. Eger satarsam zaten cevrede ıstenen ve tanınan bır arac buyuk bır olasıklı tanıdıga satarım, arada sırada görme şansım olur. Kolay degıl 9-10 sene kim kime katlanıyor bu devırde.
  • quote:

quote:

quote:

Özellikle sedan kasa artık ihtiyaclarimi karsilamadigi için arac değiştiriyorum. Yoksa yeni Avensis ilk tercihlerimden birisi olurdu.
    8 yıldan beri Toyotanin bana açtığı masraf ise 5 TL on koltuğu yükselten kolun plastiği, kapı lastiğinin yarısının değişimi sanırım 70 TL civarı bir de kısa far ampulüm patladı 10 TL
    Araç, rutin bakimlar hariç 8 yılda 85 lira masraf açmış.
    Adama gulerler yahu, şaka gibi gerçekten.

toyota gerçekten en masrafsız araba ...
    bizde 13 yıl 365.000 km hilux kullandık... hiç masraf açmadı sadece trigeri değişti birde rutin yağ su bakımları...
    şimdi 2 yıldır avensis 7 aydırda auris kullanıyorum henüz onlarda hiç masraf açmadı...
    umarım yeni alacağınız araçta böyle komik masraflar açsın..
    tekrar hayırlı uğurlu olsun...

Japon arabaları sorunsuzluklarıyla bilinir zaten. Çoğu arabalarında hararet göstergesi bile yoktur.
    Yine de tasarım olarak Avrupa arabalarının gerisinde kalıyorlar.
    Sanki bu kuralmış gibi. Alfa Romeo'lar tasarımın kralına sahipler ancak sorunlu arabalar olarak biliniyorlar...

Bu arada size bir Hilux videosu ekleyeyim madem konu sağlamlıktan açıldı:

• Hayırlı olsun iki tarafa'da..
  • hayırlısı olsun , satmak biraz hüzünlü olsa da yeni araç da heyecan verici bir model olacak gibi
  • hayırlı olsun , fotograf süpermiş, o 8 yıllıklardan birtanesi de benim, bendeki araç 2004 lacetti 168.000km idi bıraktığımda..
  • Arkadaşlar, dün gece konuyu açtıktan hemen sonra Istanbul'a yola çıktım. Aracı aldık, yarın sabah kasko ve ödeme işlemlerini de bitirip teslim alıyorum.
    Araç 2009 Forester Elegance ve 40.000km kazasız.
    Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim. Daha iyisi sizlerin olur inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 8 Kasım 2012; 20:54:30 >
  • quote:

Arkadaşlar, dün gece konuyu açtıktan hemen sonra Istanbul'a yola çıktım. Aracı aldık, yarın sabah kasko ve ödeme işlemlerini de bitirip teslim alıyorum.
    Araç 2009 Forester Elegance ve 40.000km kazasız.
    Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim. Daha iyisi sizlerin olur inşallah.

Tekrar hayirli olsun.
    Benzinli,dizel?
    Düz,otomatik?
    vs..vs..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.