Şimdi Ara

Core 2 Duo - Pentium öldü yaşasın yeni kral (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
8.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Acharad

Bu mevcut işlemcilerde pipelining olayının yanında da daha seri bir fpu ve ddr2-667 temelli güzel bir çipset birleşmesi olursa ortaya çıkacak sonuç süper olur.

25 saniyede default 1M gibi.. Tabi bu da herşeyden evvel H263 temelli olan WMVHD, MPEG4 ve DivX de 1080i lik HD videoları 50 fps gibi bir hızda encode etmek demek..

Gerçekten iştah açıcı..

DRM ne alemde ?
  • İntel tekrardan çipset değiştircektir herzamanki gibi...
  • intel trendi belirledi conroe ile.
  • bizim teknik serviise hala p2 ler geliyo siz core2 diyosunuz
  • Evet yeni Kral ı sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • evet core 2 lerle intel yeni çipsetler çıkaracak hatta hynix ddr3 1066 mhz bellekleri tanıttı yani 2006 nın sonuna doğru ddr3 destekli anakartalar gelebilir
  • Bu duruma göre sizce arkadaşlar geçsem mi dual core teknolojisine yoksa şöyle 4-5 ay daha mı beklesem?
  • quote:

Orjinalden alıntı: King_Wolf

Hiç meraklanmıyorum çünkü para yok

+ 1
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuGhAn

Bu duruma göre sizce arkadaşlar geçsem mi dual core teknolojisine yoksa şöyle 4-5 ay daha mı beklesem?

bence 2-3 ay fln beklesen bile yeterli,elindekinle idare et,pişman olmazsın, şimdi kalkıp 3800+ alacak değilsin ya

bu arada sözlük yazarı mısın?
  • nede olsa intel bu yapar herşeyin en iyisi. zaten 1 senedir amd ye yapacağı atağı beklyordum ohhh kapak olsun amd ye
  • ewt amdnin oyunlardaki krallığı çok uzun sürdü..ama şunuda söyliim eğer core duo türkiye satış fiyatları iç açıcı olmazsa pek yönelen olmaz daha doğrusu uzun sürer fiyatların düşmesi beklenir çnkü 180ytlye alınabilen 2700mhz gören venice3000 ler mewcut piyasada bide dfi we PCIe güzel bi kart mantıklı gelebiliyor insana..
  • intelin adam olmasında AMD'nin payı çok büyük o olmasaydı bugün p4'lere hala talimdik...
    hayırlı olsun...
  • sadsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askincet -- 12 Mayıs 2006; 13:49:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: experience_x

nede olsa intel bu yapar herşeyin en iyisi. zaten 1 senedir amd ye yapacağı atağı beklyordum ohhh kapak olsun amd ye

AMD'yi bende tavsiye etmiyorum hem ısınıyo hemde INTEL AMD'den zengin demi naapcan AMD'yi INTEL al sen.

• quote:

Orjinalden alıntı: experience_x

nede olsa intel bu yapar herşeyin en iyisi. zaten 1 senedir amd ye yapacağı atağı beklyordum ohhh kapak olsun amd ye

senin o intelin madem herşeyin en iyisini yapıyordu da neden birkaç ay öncesine kadar bu forumda herkes amd tavsiye ediyordu
  • quote:

Orjinalden alıntı: cck_ylmzzz

intelin adam olmasında AMD'nin payı çok büyük o olmasaydı bugün p4'lere hala talimdik...
    hayırlı olsun...

evet olay budur nefis izahetmiş arkadaş.
    belki önüzmüzdeki 2-3 sene intel ortalığı tozunu atacak bizlerde intele yöneleceğiz ama amd kendini bu kadar geliştirip intel i bu derece rahatsız etmeseydi bu tür yüksek teknolojili işlemcileri göremeyebilirdik.

yaw o değilde gelsede görsek şu işlemcileri çok merak ediyorum bende...
  • almanyaya gidip alıcam sonunda
  • yenilik her zaman iyidir , sonuçta eskilerin fiyatı düşecek gayet memnunummmmmm
    amd de çıkarsın yeni bişiler rekabet olsun fiyatlar düşsünnnnnnn
  • Ya biri anlatabilirmi bu yeni cıkan CORE DUO(t2300,2400,2600 diye geçiyodu) CORE SOLO ne oluyo CORE 2 DUO ne olu yani kafayı yiyeceğim şimdi bide bunlar çıkmasınımı bekliyecez eğer yeni bişeyse ? lütfen cvp yazın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Acharad

Bu mevcut işlemcilerde pipelining olayının yanında da daha seri bir fpu ve ddr2-667 temelli güzel bir çipset birleşmesi olursa ortaya çıkacak sonuç süper olur.

25 saniyede default 1M gibi.. Tabi bu da herşeyden evvel H263 temelli olan WMVHD, MPEG4 ve DivX de 1080i lik HD videoları 50 fps gibi bir hızda encode etmek demek..

Gerçekten iştah açıcı..

abi be bu yorum çok ağır geldi biraz daha basit konuşsak yani bizim anlayacağımız dilden
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.