Şimdi Ara

Core 2 Duo - Pentium öldü yaşasın yeni kral (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
8.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: cosef
    quote:

Orjinalden alıntı: megasid
    işlemci harika işlemcilerin kralı işte budur...
    oley core
    oley core
    oleyyy !!!
    Yaşasın core
    yaşasın core
    yaşasın kralll !!!
    heeyyy
    heeeyyy
    alooooooo !!!
    OLEEEEEEEEEYYYY

Bir yüzbaşı olarak sana bu mesajı yakıştıramadım.

Belki Yüzbaşı olmadan önce atmıştır!.

Neyse konu bu değil ne oldu test linkleri filan verilmiş, çıktı mı Core 2 Duo işlemciler?

Yeni sistem almayı düşünüyorum ama galiba X2 3800+ alıcam intel i bekleyecek olursak adamlar yeni çipsetlerle yeni ana kartlarla uyumlu üretecek bu Core 2 Duo yu pahalı pahalı yitelicek bize!

quote:

Orjinalden alıntı: intelin sitesi!

Bu yılın ilerleyen dönemlerinde satışa sunulduğunda, Intel® Core™2 Duo işlemci mobil uygulamalarda gelişmiş performans ve enerji açısından yüksek verim sağlayacak ve bir ilk olarak, çok amaçlı masaüstü bilgisayar kullanımına enerji açısından verimli performans kavramını katacaktır. Benzersiz marka adıyla bu yıl içinde piyasaya sürülecek olan Intel® Core™2 Extreme işlemci, Intel'in şimdiye dek en güçlü performansa sahip masaüstü işlemcisi olacak ve dünyanın her yerindeki oyun meraklılarının ve multimedya profesyonellerinin yeni ilk tercihi olacaktır.

Intel® Pentium® işlemci markasında olduğu gibi, "2" sayısının kullanılması Intel® Core™ işlemci yelpazesine yeni nesil teknolojinin ekleneceğini göstermektedir. Şu anda kullanmakta olduğumuz Intel Core işlemci adı ile tutarlı olması için, Intel® çift çekirdek teknolojisini yaratıcı ve etkin bir şekilde belirtmek için "Duo" ifadesini kullanmaya devam ediyoruz.

Bu arada intel in sitede Code 2 Duo işlemciyi destekleyen tek anakart olarak bunu buldum.

975 Çipsetli!

Bi de bu Core 2 Duo işlemciler LGA775 soketli mi yaw?

Core 2 Duo  -  Pentium öldü yaşasın yeni kral

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MissYou -- 28 Temmuz 2006; 11:07:05 >

• kim demiş öldüğünü soralım isterseni şu an conroe kullanıcıları kaç kişi evet kan kaybediyor hemde aşırı hızl bir şekilde ....Ayrıca hala benim amd den umudum var sanırım yeni serinin bir çıkmasına bir sene var .... o zaman kadar yeni bir şey deneyecek .... işlemcileri birleştirme sanıyorum...2 işlemci kullanmaya hazır olun.... tabi aşırı fiyat düşüşlerine de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seasoul -- 27 Temmuz 2006; 16:18:26 >
  • Doğrudur dual core yemedi dual cpu denemesini beklerim ben amd'den yıllardır bu gibi olaylara başvurarak ayakta kalabildi zaten adamlar helal olsun, gereksiz intel vs amd tartışmalarına son vermek lazım arkadaşlar bence artık. Hangimiz intel ya da amd hissesine sahip ? Bir markanın marka sahibinden, ortaklarından ya da hissederlarından başka kimseye yattığın yerden o markaya tabi olmadan getirisi yoktur ! Şunu düşünün ne derece teknolojiye sahip aletleri bu rekabet sayesinden kaç dolara almaya başladık eski dandik işlemcileri ve verdiğimiz paraları bir hatırlayın derim. Dolayısıyla bu işten en karlı çıkan biz olduğumuz sürece birinin yok olması son kullanıcının işine hiç gelmeyecektir. Ben bütçeme göre kesinlikle böyle bir fanatiklik yapmadan duruma göre amd duruma göre intel almış kullanmış bir adamım almak isteyen dostalarımada duruma göre bütçeye göre tavsiye ederim. Benim mantığım amd de intel de sen çok yaşa ...

Bu arada Core 2 duo soketi lga775 ama Core 2 duo kullanabilmek için lga775 soketli anakart sahibi olmak yeterli değil tabi

Demek ki intel'in gelecekteki işlemcilerini core 2 quad, core 3 quad, core 3 octad diye isimlendirmesini beklemek lazım bunun mantığını çözememiştim açıklama iyi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xander -- 28 Temmuz 2006; 5:42:23 >

• 6600 bize en uygunu olacak gibi testlerden anlasıldıgı kadarıyla %5 le % 10 arasında bir kayıp oluyot 6700 e gore fiyat 220 $ falan oynuyor Amerikadan getirtmeyi planlıyorum fikriniz var mı ucuz site olur mall falan olur ? Sadece işlemci getirtecem garanti olayı da patlarsa patlasın...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.