Şimdi Ara

Control %100 Türkçe Yama The Foundation DLC ÇEVİRİSİ ÇIKTI (Anonymous Çeviri) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
22
Favori
9.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Team NINJA

adam yukarda yazmış bize değil yamayı kırana hesabını sorun diye.
    şaka gibi cevap cidden.
    abi ben senden aldım malı hesabını senden sorarım.
    ne desem bilemedim.rezillik bu olay tam.
    Yarın beşe on kalasları kapıp hesap sormaya gidelim kıranların bizde kafasını kıralım.

Şaka bir yana çeviri işinde proffesyonel seviyedeler ama insan ilişkilerinde resmen amatörce davranıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alex59 -- 29 Eylül 2019; 18:21:22 >
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    alex59 kullanıcısına yanıt
    Pardon da, milyon dolarlık firmalar bakım için sunucularını kapatınca bir şey yok, (dün Steam çöktü yahu) biz bir iki gün bakım yapıyoruz diyince mi suçluyuz efendim? Kaldı ki sebebini söyledik. Daha ne diyebilirim? Çoğu çeviri sitesi mesajlara bile cevap vermezken, biz herkesin düşüncelerine saygı duyup cevap veriyoruz.

Biz sizden daha fazla üzülüyoruz emin olun.

Şimdi bütün bu olayların sebebi ne? Kırmaya çalışan şahıs değil mi? Böyle bir girişim olmasa siz sorunsuzca oyun oynamayacak mıydınız? Yahu ben istemiyor muyum size oyun oynatmak? İstemesem neden yama yapayım, bu işe girişeyim? Neden yamayı cuma günü çıkarayım, hafta sonu bol bol oyun oynayın diye yamayı Cuma günü çıkardık. Azıcık, ufacık anlayış bekliyoruz sizden.

@alex59

Herkese tek tek cevap vermek amatörlükse, suçluyuz efendim, suçluyuz. Dh'ta konu sahibi olarak, açtığınız konuları istekle mesaja kapatabiliyorsunuz. Biz bunu yapmadık. Hatalı olduğumuzu da inkar ettiğimiz yok.

Ama başkası, şu kadar tepkinin yarısını alsa şimdiye gitmişti. Bunu da belirtmeden geçemeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 29 Eylül 2019; 18:39:41 >

• Cuma günü kurdum yamayı, menüden türkçe alt yazı seçince, alt yazılar rusca oluyor, dedim farklı dilleri seçeyim belki bir karışıklık oldu, dillerin hiçbirinde türkçe alt yazı olmadı ama listede Türkçe var, seçiyorsun rusca oluyor.
  • KanKoKan kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hırsızlık girişimi sebebiyle sistemimizi güncelliyoruz. Yakın zamanda yamaya ulaşıp, sorunsuzca oynayabileceksiniz.
  • Oyun firmaları drm koruma servislerine milyonlar veriyorlar. Oyunun kırılacağını bile bile, sadece çıkışından bir kaç hafta/ay kırılamasın diye milyonlar döküyorlar.

Sizin kendi hazırladığınız korumanın başkaları tarafından kırılmayacağını beklemek abes olur. Zaten yamayı kurmak için bir şeylerle uğraşıyorsun ve birileri yamayı kırdı diye bu seferde yamaya ulaşılamıyor. Para veren birisinin tepki göstermesi hakkıdır. Sizinde yamanızı satmak için haklı bir nedendir ama parasını vermis kullanıcıya işkence resmen.

Uğraşılması zor bir satış modeli. Tavsiyem resmi bir şirkete bürünüp resmi çeviriler ile profesyonel bir modele geçmeniz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • walküre kullanıcısına yanıt
    kardeşim bak anlamıyorsun sanırım. biz sizi biliriz yamayı kıran adamla bizim ne işimiz var.size destek olacak adam zaten desteğini olur yama kirilsada kirilmasada. Ben diyorum ben sana hesap sorarım sen diyorsun gidin kırana sorun. emin ol hata bizde sizi üzdük mahrum bıraktık şu şu olaylardan yazsanız 1 kişi buraya gelip size birsey demez üstüne dahada destek olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: walküre

Pardon da, milyon dolarlık firmalar bakım için sunucularını kapatınca bir şey yok, (dün Steam çöktü yahu) biz bir iki gün bakım yapıyoruz diyince mi suçluyuz efendim? Kaldı ki sebebini söyledik. Daha ne diyebilirim? Çoğu çeviri sitesi mesajlara bile cevap vermezken, biz herkesin düşüncelerine saygı duyup cevap veriyoruz.

Biz sizden daha fazla üzülüyoruz emin olun.

Şimdi bütün bu olayların sebebi ne? Kırmaya çalışan şahıs değil mi? Böyle bir girişim olmasa siz sorunsuzca oyun oynamayacak mıydınız? Yahu ben istemiyor muyum size oyun oynatmak? İstemesem neden yama yapayım, bu işe girişeyim? Neden yamayı cuma günü çıkarayım, hafta sonu bol bol oyun oynayın diye yamayı Cuma günü çıkardık. Azıcık, ufacık anlayış bekliyoruz sizden.

@alex59

Herkese tek tek cevap vermek amatörlükse, suçluyuz efendim, suçluyuz. Dh'ta konu sahibi olarak, açtığınız konuları istekle mesaja kapatabiliyorsunuz. Biz bunu yapmadık. Hatalı olduğumuzu da inkar ettiğimiz yok.

Ama başkası, şu kadar tepkinin yarısını alsa şimdiye gitmişti. Bunu da belirtmeden geçemeyeceğim.
    Suçlu olduğunuzdan hiç bahsetmedim iyi niyetinizden şüphem yok zaten olsa yaptığım yorum daha sert olurdu. Burda sizi amatör gösteren çıkışlarda yaptığınız açıklamalar hata bizim hatamız korumayı iyi sağlayamadık gerçeğini kabul etmek yerine siz kendinizi dışlayıp kendinizi koruma altına almak için başkalarını cezalandırıp suçu başkalarına atıp kim olduğu bile belli olmayan kişilerden gidin hesap sorun diyorsunuz.

Burası asker ocağı değil (Emin olun ben de sizinle aynı düşünceleri paylaşıyorum. Yapılan bu hırsızlık girişimi ile ne yazık ki kurunun yanında yaş da yanıyor. Bizim amacımı ateşi önlemek.) şu açıklama bile insan kazanmakta ne kadar amatör olduğunuzun kanıtı.

Yahu ben bir gündür ne diyorum hocam yapmayın etmeyin. Az yukarıda ne yazmışım ben? Biz sizden daha çok üzülüyoruz dedim, açıkladım...

BİZ OLUŞAN BU DURUMDAN DOLAYI HEPİNİZDEN DAHA ÜZGÜNÜZ. BU DURUMU GİDERECEĞİMİZDEN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN.
  • quote:

Yahu ben bir gündür ne diyorum hocam yapmayın etmeyin. Az yukarıda ne yazmışım ben? Biz sizden daha çok üzülüyoruz dedim, açıkladım...

BİZ OLUŞAN BU DURUMDAN DOLAYI HEPİNİZDEN DAHA ÜZGÜNÜZ. BU DURUMU GİDERECEĞİMİZDEN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN.
    şu yazdığın yazının bir üstünde cevap vermiş arkadaş bende aynı şeyleri yazacaktım. bu düşünce ile olmaz iyi niyetlisiniz ama bu konuşma ile olmaz.

• alex59 kullanıcısına yanıt
    Hocam, üstte ben her türlü suçlamayı kabul ettiğimizi belirttim, çünkü hepiniz haklısınız. Defalarca belirttim. Ben kimseye hesap sorun demedim. Ortada bir durum var ve sebebini bilmek hakkınız değil mi? Ben sebebini söyledim.

Ben sorunu kökten halletmek istiyorum. Ben kimsenin yanmasını istemiyorum. Yani sıfır sorun istemek ve sorunları çözmenin amacımız olduğunu dile getirmek insan kazanmamızı zorlaştırıyorsa. Öyle olsun.
  • Ufak bir sorum olacaktı, oyunun içinde hem dx11 hemde dx12.exe bulunuyor, sizin yama oyunu hangi modda çalıştırıyor, DX11 mi DX12 mi, zira rtx 2080 ti ekran kartım var DX12 oyun için ilk tercihim olur.
    Yorumunuz için teşekkür ederiz. İlerleyen vakitlerde bizden bir açıklama duyabilirsiniz.

Anonymous'un ilkesi her eleştiriye ve yoruma düzgünce cevap verip açıklama yapmaktır. Elimden geldiğince yapıcı konuşmaya ve ilgi göstermeye çalışıyorum.
  • quote:

Hocam, üstte ben her türlü suçlamayı kabul ettiğimizi belirttim, çünkü hepiniz haklısınız. Defalarca belirttim. Ben kimseye hesap sorun demedim. Ortada bir durum var ve sebebini bilmek hakkınız değil mi? Ben sebebini söyledim.

Ben sorunu kökten halletmek istiyorum. Ben kimsenin yanmasını istemiyorum. Yani sıfır sorun istemek ve sorunları çözmenin amacımız olduğunu dile getirmek insan kazanmamızı zorlaştırıyorsa. Öyle olsun.
    Neyse üstad daha fazla irdelemeyelim zaten iyi niyetinizden zerre şüphem yok (bilen bilir siz hariç paralı olan tüm çevirilere karşıydım ve düşüncelerimi dobra dobra yazıyordum)

Yine emin olun öyle yapıyorum hakkınızdaki düşüncelerim böyle ama buna nazar boncuğu diyelim ve konuyu tatlılığa bağlayalım.

• alex59 kullanıcısına yanıt
    Desteğiniz için teşekkür ederim. Bu konudaki kesin görüşlerinizi ve bize karşı olan görüşlerinizi de biliyorum gerçekten. Art niyetli olmadığınızı da biliyorum.

Sadece... Ne derler... Biraz yorulduk artık diyebilirim.
  • ne kadar boş yapan varsa yine gelmiş, arkadaş öldünüz sanki control oynamadınız diye bekleyin oynarsınız işte bende aldım yamayı ben nasıl bekliyorum hayret bir şey! 20 lira verdiler görende remedy i aldılar sanır tipik bizim millet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 29 Eylül 2019; 19:4:43 >
  • Bu yama konuları çok zevkli lan.
  • Şahsen emeğinin karşılığını verip ücretiyle aldığım yamanın kırılmasını, bir başkasının benim ücretle aldığım yamayı bedava bir şekilde oynamasını istemem ve böyle bir şey olduğunda da kendimi keriz gibi hissederim. Arkadaşlar ne güzel yamayı alan destekçilerini keriz gibi hissetmemesi için, yamanın kırılmaması için uğraşıyorlar. Neden karşı çıkıyorsunuz keriz gibi mi hissetmek istiyorsunuz anlamıyorum ki?

• Ücretli-ücretsiz tüm yamaların hepsini takip eden biriyim 2 hafta geçmeden kırılan yama görmedim.ilk günden kırılmaya çalışılması bide sırf grupa duyduğu kin üzerinden bide sırf bu konu için blog açan bir şahsiyetsize ilk defa şahit oluyorum.ücretini veripte yamayı bekleyen arkadaşlar haklıdır hiç bir sözüm yok. ancak ilk günden bu yamanın kırılmaya çalışılması için alınan önlem bu grupun önce yaptığı işler için mahzur görüyorum

Bide walkure nin verdiği cevaplara amatörce cvp veriyorlar demeyi de anlamıyorum Konuyu anlatmaya çalışıyor mağdur olanlara durumu anlatmaya çalışıyor özür dileyip durumun düzelteceğini belirtiyor daha ne yapması gerekiyor anlamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.