Şimdi Ara

Control %100 Türkçe Yama The Foundation DLC ÇEVİRİSİ ÇIKTI (Anonymous Çeviri) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
433
Cevap
22
Favori
9.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de aynı sorun devam ediyor.
  • Oyunun açılmasında hata alanlar eski launcher ı silip siteden yenisini yüklesin sorunsuz çalışıyor.
  • Hata alan arkadaşlar akşam gibi yöneticilerin aktif olduğu saatlerde discord dan destek alabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yamayı satın aldım. Varlıklarım kısmında yama görünüyor ancak İstek Durumu Bekliyor yazıyor. Bu normal mi ?
  • oboynukisa O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, özelden mail adresinizi atarsanız, yardımcı olabilirim. Şu an sistemde onay bekleyen herhangi bir üyemiz yok. Sayfayı yenilemenizi öneririm :)

Hata alan arkadaşları discord'a bekliyoruz. Anlık destek vereceğiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyc

o inat kayıt programını kullanmaya diretmezseniz bunu satın alırım, benim gibi düşünen çok kişi var
    wd2'yi para verip alacaklarn yarısının bu yüzden vazgeçtiğini düşünüyorum
    wd2 den vazgeçtim,
    merakla bekliyorum, elinize emeğinize sağlık şimdiden kolay gelsin
    Bir çeviri yapan daha vardı adı da u-crew’di. U-crew'de kayıt programı sunmuştu. Bende indirmiştim ama program düzgün çalışmıyordu. Sadece bir kez giriş yapabildim. Bir de yamalar sadece o program üzerinden indirilebiliyordu. Başka yerden indiremiyordun. Admin'e söylesemde o da bir çözüm bulamıyordu. Şimdi dağıldılar. İnsanların verdiği paralara ne oldu boşa gitti. Yani bunlarında da yarın öbür gün dağılmayacağı ne malum. O yüzden asla asla para vermem. Türkçe oynamam daha iyi. İyi ki para vermemişim. Yoksa çok üzülürdüm. Resident Evil 2 Remake için indirmiştim. O ücretsizdi.

1. Yamalar için para vermen gerekiyor
    2. Yamalara ulaşmak için programa giriş yapman gerekiyor.
    3. Ama giriş yapamıyorsun. Giriş yapamadığın için yamalara ulaşamıyorsun. Paran boşa gidiyor.

• kadir666333 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, görüşünüz için teşekkür ederiz. Para verip de yamasına ulaşamayan tek bir kişi olmadı şu ana kadar. 7/24'de destek veriyoruz. Şu an alınan çoğu hata kullanıcı bazlı hatalar, antivirüs, güvenli internet vb hatalar yani.
    U crew dağılmadı bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: walküre

Merhaba, görüşünüz için teşekkür ederiz. Para verip de yamasına ulaşamayan tek bir kişi olmadı şu ana kadar. 7/24'de destek veriyoruz. Şu an alınan çoğu hata kullanıcı bazlı hatalar, antivirüs, güvenli internet vb hatalar yani.
    Tamamdır hocam. Size başarılar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sasua

U crew dağılmadı bu arada
    Ciddimisin? Çok şaşırdım. Sitede aktiflik yok ve facebook'tan da paylaşım yapılmayınca ben dağıldılar zannettim.
    Yok Facebook'ta hâlâ aktifler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sasua

Yok Facebook'ta hâlâ aktifler :)
    Hakikatten facebook'tan paylaşım yapıyorlarmış. Bende neden ana sayfama düşmüyor diyorum. Meğersem sayfayı beğenmemişim. :D
  • Eskiden dublajına bile para almayan oyun çeviri vardı. Şimdikiler kan emici olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaceİnMirror

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Oyun çevirimi kanımı emdi ahahahahaha

Oyunu zaten 39 liraya aldım 20 liraya avuç yalarlar ancak saçma sapan fiyat çekmişler.
  • 0-50K arası 20 tl, 50k üstü satıra sahip çeviriler 30 tl mantığıyla bir fiyatlandırma olacaksa yapılan "oyunu 40 liraya aldım 20 liraya yama mı olur?" gibi eleştiriler boş eleştiridir benim için. Bunu da şurdan yola çıkarak diyorum. WD2 de 20 lira bu oyunda.
    Oyun çeviri neden bitti? Neden eskisi gibi değil bir düşün bakalım...

Oyun çeviri ücretli yama satmazdı ama bağış toplardı. Kim bağış attı oyun çeviriye? O kadar çevirmeni bulunan oyun çeviri, bağış almadığı için çevirmenlerini elinde tutamadı. Bırak bağış almayı yama 1 gün gecikse bile küfürler yediler. Kan emici yama kullanıcıları bitirdi oyun çeviriyi.

Oyunu 40 liraya alman bir şey ifade etmez. Oyundaki satır sayıları,harcanan saatler Yaman'ın ücretini belirler ha dersen ki "oyunda o kadar satır yok niye 20 lira" diye arkadaşlar gelecek olan tüm dlc lerin çevirilerini de 20 liraya dahil ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasua -- 30 Eylül 2019; 22:5:48 >
  • trolleri çok ciddiye almayın. amaçları trollük işte. sivilceli ergenler sanal ortamda çeviri gruplarına saldırıp tatmin oluyor. yaşları büyüyüp karakterleri oturunca yaptıkları malllıklara onlarda çok şaşıracak.

-zorla satmıyorlar 20 tl vermek gücüne gidiyorsa sen alma.
    -eskiden bedavaydı şimdi neden paralı diyenler, tamam gidin o bedava veren hatta bedava dublaj yapanları bulun onlar size bedava versinler.
    -beğenmiyorsanız dil öğrenin. mesala ben de ingilizce bilmiyorum ama çeviri gruplarına para verip alıyorum. oh mis gibi

ve son söz bir çin atasözü der ki ''en iyi trol ölü troldür.'' ciddiye almayın.
  • Merhaba. Yamayı yükledim sorunsuz kuruldu oyun türkçe şu an :) herhangi bir oyundan atma vb. olmadı hiç. Sizden artık daha büyük oyunların çevirisini bekliyoruz (RPG). Ellerinize sağlık çok teşekkürler.
  • Elinize saglik ay bitmeden bu tur oyunlarin cevirisni gormek gercekten harika tekrar elinize saglik biz bu tur hizli cikan yamalara alisik degiliz forum olarak. Forumdaki bazilari nasil bu kadar hizli ceviriyorlar nasil baltalariz diye ugrasiyorlar siz onlari takmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baaburcan -- 30 Eylül 2019; 23:52:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.