Şimdi Ara

Çocukların Sütünden bile çalmışlar YUH 'PINAR SÜT'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
9.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi bu nedir ya ayıptır artık diyecek kelime bulamıyorum o 20ml yi o süt kabına koymayıp neyin karını elde etmeyi düşünüyorsunuz allah aşkına ???
    Çocukların Sütünden bile çalmışlar YUH "PINAR SÜT"

• Anna sütünün yerini hiç bir şey tutmaz hem bedava sağlıklı kaynatılması ısıtılması pastrolize edilmesine gerek yok , her zaman taze , doğrudan üreticiden tüketiciye ulaşıyor.
  • Adabı vardır süt içmenin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

Adabı vardır süt içmenin
    Aynen öyle hocam ısırıp zara vermeden içilmeli

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcRUWehMw-cMGyYUMe1lj0T_vpT4edOAGMj1PCHY_SnRF7BE6t7W
  • welcome to the real world.

aslinda o şekerli sacma sapan gıdaların tüketilmesi iyi degil fakat konu bu değil. konu gramajların düşürülmesi. 2 sene market sektorunde calistim ve gramaj düsürmeyen firmaya cok nadir denk geldim ki onlarda fiyat yukselttiler.

restoranlarda da bu gecerli. porsiyonlar ufacık. utanmasalar boş tabağı sunacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensegrity

Anna sütünün yerini hiç bir şey tutmaz hem bedava sağlıklı kaynatılması ısıtılması pastrolize edilmesine gerek yok , her zaman taze , doğrudan üreticiden tüketiciye ulaşıyor.
    10 yaşında anasını mı emsin napsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

10 yaşında anasını mı emsin napsın

Alıntıları Göster
    Kardeşi varsa eme bilir. İlla kendi doğumunda salgılanan sütü içmek zorunda değil , kardeşinden arta kalanı emer
  • Düzeltme yapayım yanlış görmüşüm.

Oha! diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadyMM -- 2 Eylül 2019; 2:59:14 >
  • Tensegrity T kullanıcısına yanıt
    Ne saçmalıyorsun sen ya?
  • 1 tane 20 den 9 da tam kar yapıyor, gayet karlı bir küçülte olmuş. Bu ürünleri almayın arkadaşlar batsın şu firmalar. Süt alabileceğiniz illaki alternatif bir yer vardır.
  • Ben de iciyom onu ben cocuk deilim
  • Firmanin ne sucu var ki

Halk bu kaderi kendi seçti

Halkin yanlis tercihlerinin sonucunu o bu şu yada ilgili firma çekmek zorunda değil ki
  • Ayranda da var aynisi cogu ayran 180 ml
  • Sadece Pınar'da değil diğer markalarda da var. Torku, Nesquik hepsi 180ml.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensegrity

Kardeşi varsa eme bilir. İlla kendi doğumunda salgılanan sütü içmek zorunda değil , kardeşinden arta kalanı emer

Alıntıları Göster
    Olum 10 yasinda seni anne sutuyle mi beslediler, mantikli mi simdi 10 yasindaki cocugun anne sutu icmesi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çurablraını çıkra -- 2 Eylül 2019; 11:8:55 >
  • Sanki firma kendi caninin istediginden dolayi kucultuyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antares

Ne saçmalıyorsun sen ya?
    ahahah

cidden ne saçmaladıysa sesli güldüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Firmanin ne sucu var ki

Halk bu kaderi kendi seçti

Halkin yanlis tercihlerinin sonucunu o bu şu yada ilgili firma çekmek zorunda değil ki
    Halkı rahat bırakın, halk ne isterse onu seçer, chp gelse idi bunun 220 ml. olacağını ispatlayabilir misin ispatlayamazsın o yüzden denenmeden bilinmez goy goyuna kimse girmesin sen seçimini x ten yana yaptın öbürü y den yaptı ve x ler y ler toplandı sonucunda bir değer çıktı ve bunun adına demokrasi diyoruz, halk biliyor muydu 2001 dönemini yaşayacağını da üçlü koalisyon olan ve başbakanı olan ecevit döneminin böyle olacağını inandı ve seçti gitti ve yaşadık.
  • Firma küçülmeye gidip çalişanlari zor durumdami biraksin böyle bir çözüm bulmuşlar gramaj küçülten firmalara saldircağiniza bu firmaların bu halde olmasinin sebebi ne bunu sorun
  • A'dan Z'ye her şeyde var bu gramaj düşüşü. O 20ml sütle yaptıkları kârı bilseniz dudağınız uçuklar. Birim fiyatta %11 yapar en kısa yoldan.

Ayranlar da eskiden 200ml idi. Önce 190ml yaptılar sonra 180ml, şimdilerde 170ml bardak ayranlar görüyorum piyasada. Böyle giderse bir kaç yıl sonra boş bardak almaya başlarız.

Aslında firmaları bunu yapmaya hükümet zorladı. Fiyat artışı yapmayacaksınız, enflasyonu yükseltmeyeceksiniz ya da yükseldiğini göstermeyeceksiniz diye. Firmalar da mecburen gramajı küçültme yoluna gitti. Yoksa daha önce 1TL'ye aldığınız sütü 1,11TL'ye almanız lazımdı ama yine 1TL'ye satılıyor. Gramaja bakmayan da zam yok sanıyor.

Sorarlarsa "istikrar" var dersiniz. Artık zam yok. Her şeye istikrar geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractal design -- 3 Eylül 2019; 13:8:22 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.