Şimdi Ara

Çocukların Sütünden bile çalmışlar YUH 'PINAR SÜT' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
9.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 milyon kutuda 20 milyon mililitre yani 20 bin litre yapar. 111 bin kutu demek. Yaklaşık 1 liradan satsa 110 bin lira kâr.
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 17:38:48 >
  • Geçenlerde bunu gördüm. Şaşırdım ilk defa çocuklar için Süt bazlı görüyorum.

Çocukların Sütünden bile çalmışlar YUH "PINAR SÜT"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BaDRuLe kullanıcısına yanıt
    Aromalı, SÜT TOZUYLA yapılan ürünler. Siz içerikte SÜT olduğunu mu düşünüyordunuz? Ayrıca çocuk ürünleri, sağlık sektörü yani "bunun da ticareti mi olur?" dediğiniz tüm sektörler dünyada paranın en çok döndüğü sektörlerdir. O yüzden o 20 ml çook büyük bir eksiklik.

• Arkadaşlar bu tip ürünlere dikkat edin! İçinde süt 100 ml de 2 damla bakın gram demiyorum damla diyorum!

• Zaten cok saglikli bir ürün değil. Seker veya glikoz şurubu vb var. O yuzden az gramaj olması daha iyi.

• Suç firmada değil, birçok şirketin bilançoları kötü durumda. müşterileri için iflas mı etsinler?. üretim maliyeti çok yükseldi. buna sebep olanları suçlayın.
  • Pınar başlığı görse avradı mahil yerinden kan alacak haberi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KSKcarpediem -- 3 Eylül 2019; 23:26:49 >
  • o ürünü sadece sana satmıyorlar hani neyin karını elde edecekler demişsin ya
  • Hocam birakin almayin aldirtmayin boyle sagliksiz icecekleri neredeyse tamami tatlandirici boyle urunleri almayin hatta bu ulkede belli basli yerlerden baska alisveris yapmayin diyecem ama el mahkum mecburen insanlar fiyattan dolayi yapiyor.
    Bu ulkeye giren cogu ithal malin diger ulkere gore daha sagliksiz ve gramaji dusuk sekilde giriyor kola bile farkli siz hesap edin artik bilmiyorum daha nekadar boyle gidecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DE82338AF -- 4 Eylül 2019; 0:3:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben pınarı uzun zamandır boykot ediyorum, kesinlikle hiçbir ürününü almıyoruz.

• Sadece pınar süt değil ki? Mesela ülker çikolatalı gofret 40gr iken 36gr oldu. Popkek in üzerindeki "doyasıya büyüdü" ibaresi kaldırıldı. Bir sonraki kademe yine gramaj düşürmek. Sonra yine "doyasıya büyüdü" gibi bir sloganla tekrar zamlayıp büyütmek... bu ne ilk ne de son.yıllardır yapıyorlar ve biz de yiyoruz...

• Gizli zam işte. Ayrıca ürün içeriklerini paylaşan bir site var takip etmenizi öneririm.

Bknz Eş Değer Ürün >>https://gidadedektifi.com/2019/08/28/danone-neresi-cilekli-sut/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aranel Ciryatan -- 4 Eylül 2019; 7:27:12 >
  • 1 yıldır var bu gramaj küçültme. Çok ama çok normal bir durum.

Ama ben böyle bir baskı görmedim sistemsel olarak. Siyasi olarak "Aman zam yapmayın" demek doğru bir şey değil.

Dün açıklanan enflasyon oranlarında TUİK ile İTO verileri arasında 3 kat fark var. 3 KAT.

Buradaki troller bunu nasıl savunabiliyor merak ediyorum. Hala Koalisyon, cehape felan demeye devam di mi petitolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    nEYİ ispatlayacak ?

Kimin davul zurna ile pkk ****lerini getirdiğini mi?
    Devlet kanalı denilen kan emici trt de çıkarılan yavşak teröristimi?
    balyoz ergenekon masalına inanıp subayları içeri alınanları mı?
    geçim derdinin dibine kadar girmiş olmasını mı ?
    yapılan zamların yetmeyip,zam üstüne zam yapılması mı ?
    Alınan vergileri mi ?

Troll diyincede kızıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    vay anasını yaa. Ülkede şu bitik ekonomik durumda böyle bir yorum yapıp da geceleri nasıl kafanızı yastığınıza rahat koyuyorsunuz? Vicdanınız nasıl sizi rahat bırakıyor? Objektif olmak bu kadar mı zor.. Siyasi olarak asla polemiğe girmem kimseyle o yüzden daha fazla uzatmıyorum konuyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nickimi_kedi7

nEYİ ispatlayacak ?

Kimin davul zurna ile pkk ****lerini getirdiğini mi?
    Devlet kanalı denilen kan emici trt de çıkarılan yavşak teröristimi?
    balyoz ergenekon masalına inanıp subayları içeri alınanları mı?
    geçim derdinin dibine kadar girmiş olmasını mı ?
    yapılan zamların yetmeyip,zam üstüne zam yapılması mı ?
    Alınan vergileri mi ?

Troll diyincede kızıyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Ha akp yaptı CHP de yapabilir yani dimi bunu, akp yaptı ise millet ceza vermedi mi 49 dan 40,9 a indirmedi mi oyunu çözüm süreci sonrası indirdi peki muhalefet ne yaptı koalisyon kurup bir halt beceremedi cezasını ödedi bitti gitti yine akp yı iktidar yaptı bu millet çünkü karşısında adam gibi muhalefet göremediği için, şimdi ne yaptı yine Öcalan kardeşi trt falan oldu ne yaptı bu millet gitti 10 bin oydan 806 bin oy ile İmamoğlu demedi mi dedi eeeee akp yapıyor diye şimdi CHP de mi yapacak HDP liler le hem de PKK ile bağlantılı olduğu için kayyım atanan adamlarla beraber olan CHP iken o yüzden o CHP de cezalandırılir bu kafa ile giderse bana akp yaptı goy goyu yapmayin akp yapıyorsa cezalandırirsin olur biter ama CHP ha onu da cezalandırması bilir bu milletim benim.

Ekonomik kriz 2001 gibi olmadığı sürece bu millet meclis önünde yazar kasa atmadığı sürece akp ye devam et der bu kadar basittir bunun denklemi. Üç beş kişinin burada kivranmasi ile değil. Sizin kıvranmaniz büyük bir etki yapmıyorsa sorun sizin sorununuzdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

vay anasını yaa. Ülkede şu bitik ekonomik durumda böyle bir yorum yapıp da geceleri nasıl kafanızı yastığınıza rahat koyuyorsunuz? Vicdanınız nasıl sizi rahat bırakıyor? Objektif olmak bu kadar mı zor.. Siyasi olarak asla polemiğe girmem kimseyle o yüzden daha fazla uzatmıyorum konuyu.

Alıntıları Göster
    Sizin düşünceniz yüzde 51 i bulduğu gün siz haklı olursunuz öyle ekonomik kriz su bu diye hikâye yapmayın burada bir kriz var bunu herkes yaşıyor ama senin yaşadığın gibi yaşamıyor demek ki kimse sandıkta tepki koymuyor. Sokağımda biri 159 k ya araba aldı 150 k lik evi olan biri arabaya para gömdü zengin falan değil çocuğunun 5 6 k lik işi var yürek yemiş gibi gitti evinin değeri kadar sıfır arabaya parasını gömdü. Kriz ha kriz sana var üyeeeee gel de bunu millete anlat.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.