Şimdi Ara

Sevgilinin Telefonunu Karıştırmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
1
Favori
5.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, kız arkadaşımın telefonunu kurcalamak istiyorum. Galeri değil de telefonundaki yüklü uygulamalara, WhatsApp'ta arşivlediği konuşmalar varsa onlara bakmak istiyorum. Bunu yapmak için nasıl bahane uydurabilirim? Çünkü bakabilir miyim dersem belki güven konusunda sıkıntı olur. Güven problemi yok ama bunu yapmak istiyorum. Çünkü ne zaman uzaktan WhatsApp konuşmalarına baksam bir benimle olan konuşması bir de en yakın kız arkadaşı ile konuşması var. Hiç mi sülaleden mesaj atan yok anlamadım gitti. Bunun için sizden tavsiye bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onun telefonundan fotoğraf çekiyorsun, whatsapptan kendime atayım diyorsun whatsapa giriyorsun
  • Kardeş maalesef bunun için bahane yok ya,vakti zamanında ben direk aç telefonu bakıcam demiştim bu vermemişti 2-3 kez farklı zamanlarda yine ısrar ettim yine vermeyince direk bana güvenmiyor musun ayağına girdi ben de direk merak ediyorum ayağına girdim sonuç tuvalete gittiğinde 2 dk da bakmıştım

Ama şunu bil telefonunu vermiyorsa bir sıkıntı vardır babuşş.Güven ayağına yatarsa direk al ben telefonumu veriyorum sana sen de ver de (telefonun temiz olsun )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin sevgilin o neden bakamayasın ki. Ben çat diye alıp bakıyorum o da benimkine bakıyo.

• Güzel taktik aslında

• Anarchist Reaper kullanıcısına yanıt
    Bakalım hocam dediğiniz gibi yapacağım, baktım sakladı orayı terk ederim ısrar ederse vermemekte

• Yukarı

• muhtemelen hiç sevgilim olmayacak ama olur da derse telefonuna bakabilir miyim veya ergen gibi güvenmiyor musun bana tarzı bir durum olursa koşarak kaçarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vandalizm

Bakalım hocam dediğiniz gibi yapacağım, baktım sakladı orayı terk ederim ısrar ederse vermemekte

Aga bak onu yapma :D tabii bilmiyorum kızın kişiliğini de genelde ters teper bu.Olay büyür demedi deme

Hepsinden önce ne zamandır berabersiniz bu daha önemli. 2-3 aylık ilişkiyse çok zor hacı vermez yani,hoş uzun süreli olsaydı bunu burda sormazdın direk bakmıştın

• Sevgilinizin telefonunu kurcalama imkanı elde ederseniz wp kurcalamakla kalmayın, casus yazılım da yükleyin attığı her adımdan haberiniz olsun. Bu devide kimseye güvenilmez hocam.

• Hiç yapmayın böyle şeyler o insana güvenmiyorsanız direk ayrılın gitsin kafanız rahat etsin. Siz ne kadar kontrol etseniz de yapacak insan her türlü yapar.

• Guvenmiyoran cikmayin.

• Wp den sülaleden kim kimle konuşuyor hocam ya? Ben bakmıyorum baktırmıyorum da.

• bugra_091 kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz hocam, saygılar.

• Var mı başka fikrini ekleyecek arkadaşlar? 8 aydır tanışıyoruz 2 aydır sevgiliyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Vandalizm

Var mı başka fikrini ekleyecek arkadaşlar? 8 aydır tanışıyoruz 2 aydır sevgiliyiz

direk ver telefonu bakacam deyin hocam, vermiyorsa sakladığı bir şeyler vardır
  • Aklınıza kötü şeyler düşürmek istemem ama kızlar genellikle aynı anda 3-4 erkekle flört ederler.
  • Arkadaş güven müven. Küçük birşey gibi görünse de önemli konular bunlar. İlişkiniz ne kadar uzun ve ciddi bilemiyorum ama güvenden çok meraka giriyor bu işler bence. Onun da senin telefonunu pat diye alıp kurcalayabiliyor olması lazım. Gerçekten her şey ciddiyse sorun olmaması lazım. Ben de zamanında kız arkadaşımın telefonunu bir anda alıp kurcalamaya başladım. Biz ilişkiye başlamadan önce buna yürüyen ve hala yürümeye devam eden bir çocukla mesajlaşmalarını gördüm. Çocuğa karşılık vermemiş ama sonuçta muhabbet ediyor. Bütün gerçekler ortaya çıkıyor yani insan merak eder böyle şeyleri. Kimsenin sakıncalı bir hareketi yoksa ikinizin de bu konuda rahat olması lazım.
  • İster yobaz diyin istediğim zaman alıp kullanıyorum, en baştan böyle yapmalıydın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.