Şimdi Ara

Çinli e-ticaret sitesi DHGate.com, Türkiye’ye ofis açtı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
7
Favori
11.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çin’in popüler e-ticaret sitelerinden DHGate.com, Türkiye’ye ofis açtı. İstanbul’a açılan ofis, Macaristan ve ABD’den sonra firmanın yurt dışındaki en büyük ofisi olma özelliği taşıyor.

İstanbul Şişli’ye açılan 500 metrekare büyüklüğündeki ofiste Türk müşteriler için ürünler sergilenecek. Müşteri satın almak istediği ürünü burada görme fırsatına sahip olacak. Aynı üründen çok sayıda sipariş verecek müşteriler için büyük kolaylık sağlayacak. İnternet sitesinde 40 milyonun üzerinde ürün var. İlk etapta bin 200 kadar ürünün İstanbul ofisinde sergilenmesi planlanıyor.

DHGate Türkiye Genel Müdürü Hou Yibing, yeni ve canlı pazara girmek amacıyla Türkiye’yi seçtiklerini belirtti. Kaliteli ve patentli ürünlerin satışını yapacaklarını ifade eden Hou Yibing, "Türklerin gözünde Çin malı ürün deyince kalitesiz ve ucuz ürün akla geliyor. Ama sitemizdeki ürünlerin fiyatları o kadar düşük değil ama kaliteli. Biz bu sitede kaliteli ve patentli ürünleri buraya getirmeyi amaçlıyoruz. Bir güvenlik sistemimiz var. Sitemizde dükkân açan fabrikaların hepsini inceledik" ifadelerini kullandı.

Hou Yibing’in açıklamalarına birkaç ekleme yapmak gerekiyor. DHGate.com’da çakma ürünlerin satışı yapılabiliyor. Örneğin 35 dolara aldığınız Ray-Ban marka bir gözlük, orijinalinden ayırt edilemeyecek kadar başarılı hazırlanmış yan sanayi ürün olabilir. Satılan ürünlerin orijinal olup olmadığını anlamak için müşteri yorumları ve satıcı puanı büyük önem taşıyor.

Antalya’da düzenlenen G20 zirvesinde Tarihi İpek Yolu’nu elektronik İpek Yolu olarak yeniden kurabilmek için bir takım anlaşmalar imzalanmıştı. Bu anlaşmanın Çin tarafını için DHGate görevlendirilmişti. 2016 yılında DHGate, Türkçe olarak Türk müşterilerine hizmet vermeye başlamıştı. DHGate, Şişli’de açtığı ofise ek olarak biri Avrupa ve Anadolu yakasına birer showroom mağazası açacak.

• Donanımhaber Çinde şube açmış zannettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DHgate
    Hanginiz açtı bu siteyi arkadaşlar

• başında DH var ya hemen haber yapın

• Siteyi inceledim guzel seyler var, ama Ülkemize sevkiyat çoğu üründe yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hem Amazon hemde Çinli firmalar ülkemize giriyor ne demek bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ch4ylak kullanıcısına yanıt
    depoyu buraya getirmedikten sonra ofis açsan ne olur, açmasan ne olur!!! gerçi deve yüküyle vergi korkusundan depoyu getirmeleri zaten mümkün değil. boş konu yani.

• DH e-ticaret sitesi açtığını zanneden tek ben değilmişim :D
    Sadece Türkçe hizmet veren müşteri hizmetlerine ulaşabileceğim telefon hattı bile koymaları biranda tüm siparişimi DHgate üzerinden vermeme neden olabilir. (Yazılı destek sistemide olabilir)

Alibaba'nın Türkiye'de ofisi var ancak aliexpress ten verilen siparişlere karışmıyorlar. Zaten site ve hitap edilen müşterilerde farklı keşke aliexpress'te Türkiye'de ofis açsa ????

• burda ürün satmasınlar zaten, yoksa vergi kıl tüy falan filan derken tr deki kazık satıcılardan farkı kalmayacak. aynı şekilde amazon da gelmesin. o gelince yurt dışından alımlar kapanır sap gibi tr den almak zorunda kalırız.

• Mogolo kullanıcısına yanıt
    Oooooo sattılar memleketi, ooooo bunlar bizi sömürmeye geliyorlar, oooo biz de Afrika ulkwleri gibi olduk...

• Bana pozitif ayrımcı fırsat sunmadıktan sonra, isterse her mahalleye temsilcilik kursun, boş...

• Türkçe destek verse güzel olurdu.

• Bi tek bendemi böyle açıldı sayfa?

DH, DHgate reklamlar... Anladın chat

Çinli e-ticaret sitesi DHGate.com, Türkiye’ye ofis açtı

• elektronik konusunda adamlar bir numara. Sen kaliteli mal al bak bakalım nasıl memnun kalıyorsun. Xiaomi mi 6 telefona sahibim. Enfes bi makine yapmış adamlar. Şu ön yargılarınızı kırın. Bizim burda deri cüzdan 60 100 tl arası ben 27 lira civarına aldım çinden. 3 aydır kullanıyorum harika bir ürün. Kırın önyargılarınızı.

• Çinden bir ayda ürünün gelmesini beklemek zor, derken kolaylık olsun diye dükkan açmışlarsa iyi bişeydir, kimseye zorla satış yapmıyorlar, istemeyen almaz, isteyende az değil, her çeşit kalitede ürün üretiyor bunlar, ürün maliyetleri uygun olursa iş yapar.

• İş yapar

• Son 5 yıldır Çin kaliteli mal üretiyor. Kalitesizlik eskidendi. Aliexpress den alışveriş yapan biri olarak ben memnunum.

• donanımAhaber.com ne zaman açılıyor?

• Uzakdoğulu kardeşlerimiz olmasaydı biz şu an kullandığımız bir çok ürünü zor görürdük. Görsek bile şimdikinden çok daha fazla ücret veriyor olurduk. Tanrı bu kardeşlerimizi kutsasın

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Zaten uzun süredir o şekilde çalışıyor bu site maalesef.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.