Şimdi Ara

Çinli e-ticaret sitesi DHGate.com, Türkiye’ye ofis açtı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
7
Favori
11.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • DH'a ozel ucuza Meizu EP52 satsinlar musterisi olalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar en iyi ve ucuz çin alışveriş sitesi önerir misiniz? aliexpress çok pahalı oldu artık ülkedeki fiyatlarla aynı neredeyse. avantaj kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

arkadaşlar en iyi ve ucuz çin alışveriş sitesi önerir misiniz? aliexpress çok pahalı oldu artık ülkedeki fiyatlarla aynı neredeyse. avantaj kalmadı.

Şuan çin siteleri arasında en ucuzu aliexpress. Dolar çok yüksek olduğu için fiyatların kazık görünmesi normal ama aliexpress fiyatlarını beğenmiyorsan diğer sitelere hiç bakma derim. Aliexpesste 10 liraya gelen şey gearbestte banggoodda vs. 2-3 katı.
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Aynen, hala Çin siteleri arasında en ucuz Aliexpress, tabi bunda direk satış mağazası olmasından ziyade pazar platformu olmasının büyük etkisi var. Fiyat artışında, USD nin TL karşısında değerlenmesinin katkısı önemli ama genel olarak USD cinsinden fiyatlarda bile son 1 senede ciddi artış oldu Çin malı ürünlerde. Çünkü adamlar artık ucuz mal satıcısı kimliğinden sıyrılıp global markalaşma peşindeler. Sonuçta olan bize oluyor. Zaten fiyatlar doğal olarak yükseliyorken bir de kur etkisi ile çifte kavrulmuş oluyoruz. Yine de hala birçok ürün özellikle AE de ucuz. GB nin hiçbir cazibesi kalmadı. Bu yeni açılan DHG ise açıldığından beri birçok üründe (en son BT kulaklık mesela) karşılaştırma yapmama rağmen ucuzluğu bırak neredeyse en pahalısı.
  • aliexpress fiyatları arttı, kaliteli ürünlerin fiyatı ucuzların 4-5 katına çıktı. ucuzlar ise alınmaz oldu artık.

kaliteli bir usb kablo 10 liradan aşağı yok. çoğu yer 15-20 liraya satıyor. tamam kalitelide, çin burası, buranın yarı fiyatından daha aşağı olması lazım. ben artık bazen kargo parası için alıyorum , burda 20 lira + kargo ise ordan 20 lira kargo bedava alıyorum hiç değilse garantisi burdan daha temiz. burdan esnafın sattığı kablo elinizde patlar, ordan alın onay verene kadar tertemiz garanti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

aliexpress fiyatları arttı, kaliteli ürünlerin fiyatı ucuzların 4-5 katına çıktı. ucuzlar ise alınmaz oldu artık.

kaliteli bir usb kablo 10 liradan aşağı yok. çoğu yer 15-20 liraya satıyor. tamam kalitelide, çin burası, buranın yarı fiyatından daha aşağı olması lazım. ben artık bazen kargo parası için alıyorum , burda 20 lira + kargo ise ordan 20 lira kargo bedava alıyorum hiç değilse garantisi burdan daha temiz. burdan esnafın sattığı kablo elinizde patlar, ordan alın onay verene kadar tertemiz garanti.

Tronsmart altın uçlu micro usb kablo 3lü paket 19 liraydı kuponla 16,6 liraya geldi. Aynı 3lü kablo n11de 30 lira. 2. el sitelerindeyse kutudan çıkarıp tek tek tutturabildiklerine satıyorlar. Ben alırken 6 dolar ve üzerine 1 dolarda indirim vardı ve 1.8 metre olanı takipli 6,42 dolara geliyordu. 1 metre takipsizde kupon altlimiti yetmediği için 4,99du bende sepet kuponu sayesinde 4,35 dolara aldım.
    https://tr.aliexpress.com/item/3-Pack-Tronsmart-MUPP1-3-3ft-3-Micro-USB-to-USB-Cable-1-0m-3/32715186855.html

Daha önceden 1.8 metre olanını kullanmıştım aşırı memnun kalmıştım gelsin bakalım.

Çinli e-ticaret sitesi DHGate.com, Türkiye’ye ofis açtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 19 Mart 2018; 0:11:49 >

• sitenin Türkçe olması dışında ne gibi avantajı var ,ben hala anlayamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

sitenin Türkçe olması dışında ne gibi avantajı var ,ben hala anlayamadım ?

Fiyatlar kol gibi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.