Şimdi Ara

Çin'in oyunu PubG yeni surumune puta tapma ayinleri ekledi. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
6.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında böyle şeyleri doğru buluyorum çünkü günümüz anne babaları çocuğunu başından savma peşinde bir geri döngüsü olmalı gerçi çocuğun suçu ne olayı var.

Cimere bildirin yasak gelsin 3712 tl ceza kesilsin oynayana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nur topu gibi yeni yassak geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyuna level atlamak giysi kiyafet için para yatirirsin milyarlar döküp hesabi 100 bin tl götüren kullanicilar var..Oyunlarin cogunda islami ve dini resimler yazilar var.Bu mevzu olmuyorda oyunun belli bölümünde tapmak olunca olay mevzusumu oluyor.??? Aylardir yillardir oynuyosundur belki premium uyeliğin de var.Bir bölüm tapinca konu oldu dimi.? Başka bölüm yok zaten sende haklisin.!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 2 Haziran 2020; 13:45:59 >
  • Reaktans kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam, sırf inanmıyor diye ebedi ateşe atacaksa atsın zaten, taplımaya değer değildir. Hayatımda her insana yardım ederim, küfür kullanmam ama sırf bu yüzden gideceksem gidiyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Müminler yine mağdur edildi. Pubgde puta taptırmak suretiyle Müslümanları mağdur ettiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine yok şöyle yok böyle diye saçma sapan yorumlar yapılmış twitter da zaten bu oyunu çocuklar oynamamalı ki oyun çocuklara göre tasarlanmamış çocuğunun böyle oyunlar oynamasına izin veriyorsanız sizin sorununuz PEgi sayfasına 16 yaş üstü yazıyor:https://pegi.info/search-pegi?q=PlayerUnknown%27s+Battlegrounds&op=Search&filter-age%5B%5D=&filter-descriptor%5B%5D=&filter-publisher=&filter-platform%5B%5D=&filter-release-year%5B%5D=&page=1&form_build_id=form-NwBmR_vlDtnND54B73d_McfKR5zo3d0bmdAANXxUsSw&form_id=pegi_search_form

• quote:

Orijinalden alıntı: yagızalp

Sen putperest olabilirsin ama musluman cocuklara oyun diye puta tapma ayinini tesvik edemezsin yada normal gosteremezsin.
    Müslüman çocuklar neden bir kafirin yaptığı oyunu oynuyor? Aileler neden buna izin veriyor? Neden müslümanlar kafirlerin imal ettiği bir cihazı kullanıyor ?
  • Global bir oyunda bu tarz şeylerin gereksiz olduğu kanısındayım. Müslüman'ın teki global bir oyun yapıp namaz kıldırtsa bu seferde islam düşmanları " bakın namaz kıldırtıyor " diyecekti.

Camii ve kilise konsa birileri de sıksa olacakları düşünemiyorum

Oyun'a put koymak, camii koymak, football manager'e lgbt bayrağı koymak hiç bir halta yaramaz. Aksine sıkıntı çıkarır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 2 Haziran 2020; 14:15:9 >
  • bu konuda gereksiz yere mualif olmaya lüzum yok arkadaş. Bariz bir şekilde yapılan yanlış. Pubg steam kütüphanemde mevcuttu, siliyorum oyunu. Tepki görürlerse yaptıkları yanlışın farkına varırlar.

Bilinçaltı çok uçsuz bucaksız bir yerdir, saçma bir oyun ritüeli dersiniz ama çocuklarda ciddi etkiler yaratır. 17 yaşındaki bir bireyin bile bilinçaltını rahatlıkla etkiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

bu konuda gereksiz yere mualif olmaya lüzum yok arkadaş. Bariz bir şekilde yapılan yanlış. Pubg steam kütüphanemde mevcuttu, siliyorum oyunu. Tepki görürlerse yaptıkları yanlışın farkına varırlar.

Bilinçaltı çok uçsuz bucaksız bir yerdir, saçma bir oyun ritüeli dersiniz ama çocuklarda ciddi etkiler yaratır. 17 yaşındaki bir bireyin bile bilinçaltını rahatlıkla etkiler.
    Helal olsun kardeşim dini kurtardın. Pabci İslam'a saldırmayın ne demek olduğunu görsün. İslam'a büyük bir hakaret var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatih tezcan trolü müsün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arapaşığı

Helal olsun kardeşim dini kurtardın. Pabci İslam'a saldırmayın ne demek olduğunu görsün. İslam'a büyük bir hakaret var

Alıntıları Göster
    Pabcide müslüman kesiyorlarmış aslında.Pis İslam düşmanları
  • DubSteq kullanıcısına yanıt
    Evettt işte bu yazacağım tamda buydu
  • kafirin yaptığı oyun oynanmaaaaaaz! ey müslüman oyuna gelme!
  • Konu sahibinin eklediği linkten tapınma videosuna baktım. puta tapıp karşılığında dürbün, çelik yelek, havai fişek vs alıyor. eli boş dönmüyor yani
  • quote:

Muslumanlik hak din . Putperestlikle yada digerleriyle karistirmayacaksin.
    Benim icin de putperestlik hak din.

• Bence 10. Yüzyıldan önceki Türk tarihide okutulmasın. Yok edilsin.
    Neye tapıldığı malum.
    He bu arada donanım haber kapatılsın.
    Cimer EGM sgk gss ptt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Colda -- 2 Haziran 2020; 15:13:17 >
  • quote:

Allah ismi serifi ezelidir. İlk insan Adem aleyhisselam da Allah diyordu, bizde Allah diyoruz. Senin dedigin islam oncesi mekkeli putperestler zaten oradan alinti yaptilar. Neyse kime neyi anlatyiosak..
    Ondan mı ismi elif harfiyle başlıyor? El

• Drop almak için namaz mı kılsın?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.