Şimdi Ara

Çin'in oyunu PubG yeni surumune puta tapma ayinleri ekledi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
6.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zaten şu oyunlara din sokmasalar olmaz.
  • Sen çocuğuna doğruyu yanlışı öğretmediysen çocuk neyi görürse ona yönelir zaten, çocuğa at gözlüğü takarak yetiştirince korumuş olduğunu mu sanıyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -diye bağırdı ellah’a tapan adam.
    Sen önce el-lah in ne olduğunu araştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 2 Haziran 2020; 11:46:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Puta tapmıyor zaten. Put aracılığıyla sonsuz güce tapıyor.
    Şimdi bu sonsuz güç için hayırlar işler, iyilikler yaparsa o bir şey kaybetmez. Yoksa problem değil, fakirlerin karnı doyar
    Ama ya varsa
    Yani şirk koşuyor Hem putperestlik tek model değil.Bin tanrılı dinlerin,animist dinlerin tanrılarında sonsuz güç özelliği yok.Şarap tanrısının yetkisi şaraplara kadardır
  • Ne yapalım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergin asistanı

Orası öyle tabi ama zamanında o kadar metin 2 oynadım şaman falan olmadım yani. Oradada vardı efsun mefsun muhabbeti. Yılbaşında çok fazla noel baba oyunu oynardım hristiyan falanda olmadım çok şükür. Birazda kişide bitiyor anlayacağın.

Alıntıları Göster
    Klasik "ben yaptım bana bir şey olmadı o zaman kimseye bir şey olmaz." düşüncesi.
  • oyuna namaz kılma koysalar yine bir kulp bulup laf atarsınız siz. boş yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagızalp

Muslumanlik hak din . Putperestlikle yada digerleriyle karistirmayacaksin.
    Sana göre hak din.
    Gerçekliğini kanıtlayabilir misin? -Hayır
    İnsanlara ve neye inanacaklarına karışmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Yani şirk koşuyor Hem putperestlik tek model değil.Bin tanrılı dinlerin,animist dinlerin tanrılarında sonsuz güç özelliği yok.Şarap tanrısının yetkisi şaraplara kadardır

Alıntıları Göster
    Yoo orada çocuğun neye taptığını bilmemize imkan yok. Belki de tek sonsuz güce tapıyordur

• quote:

Yoo orada çocuğun neye taptığını bilmemize imkan yok. Belki de tek sonsuz güce tapıyordur

Alıntıları Göster
    Sen de eliadeci çıktın demek
  • 355GTS kullanıcısına yanıt
    Allah ismi serifi ezelidir. İlk insan Adem aleyhisselam da Allah diyordu, bizde Allah diyoruz. Senin dedigin islam oncesi mekkeli putperestler zaten oradan alinti yaptilar. Neyse kime neyi anlatyiosak..

• Kusura bakmayın da etkilenmesini istemiyorsanız, 5-10 yaşındaki çocuğu başınızdan savmak için eline telefon vermeyeceksiniz.

Bu olayın soft-power kimliği açıktır, A-Z'e popüler olan her uygulama küreselleşmenin aracıdır ancak dinin etkisi 300 sene önce yok oldu yerini milliyetçilik aldı, şimdi sıra onu yok etmekte.
  • Reaktans kullanıcısına yanıt
    Gormek isteyene kanit cok ama gozleri var gormezler buyuruyor Allah u Zulcelal. Merak etme en kabadayi 70 yil daha yasarsin. Bak o da en fazla he! daha erkeni var geci yok.
    O zaman gorursun hakikat neymis.

• Pubg güney kore oyunu değil miydi yav? ben mi yanlış biliyorum.
  • Zodion Z kullanıcısına yanıt
    Yokh yau
    Ölümüne Delözcüyük
    Kaçabildiğim kadar kaçıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yagızalp

Gormek isteyene kanit cok ama gozleri var gormezler buyuruyor Allah u Zulcelal. Merak etme en kabadayi 70 yil daha yasarsin. Bak o da en fazla he! daha erkeni var geci yok.
    O zaman gorursun hakikat neymis.
    Beni sırf kendisine inanmıyorum diye edebi ateşe atacaksa tapılmaya değecek bir yaratıcı değildir zaten.
    Ben insan halimle kimse için böyle bir şeyi istemezken, kıyamazken, büyük yaratıcı kendi yarattığı varlıklara böyle bir şeyi hak görüyorsa ne uludur ne de tapılmaya değerdir
  • quote:

Yokh yau
    Ölümüne Delözcüyük
    Kaçabildiğim kadar kaçıyorum
    Eliade'den mi
  • Reaktans kullanıcısına yanıt
    Ben bana merhamet duygusunu veren Mevla'dan haşa daha merhametliyim diyenden daha cahil kim olabilir merak ediyorum. Allah sana hidayet nasip etsin. Ebedi azap var, otur dusun. Yardim istersen buradayim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.