Yüzbaşı
11 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 138 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba son 1 haftadır AC Valhalla oynarken bilgisayar birden donuyor ve reset atıyor. Olay görüntüleyicisine baktığımda kernel-power 41 bug check 126 hatası yazıyor.

Yakın zamanda güncellediğim realtek ses sürücüleri intel chipset sürücülerini de kaldırdım. Yok nafile olmuyor.

Ekran kartı 1650 super. Sürücüsü 461.09 son sürüm. Akşam bir önceki sürümü yüklemeyi deneyeceğim. Onun dışında kafa yemek üzereyim tıkandım kaldım bu durumla karşılaşan çözen lütfen yardımcı olsun bilgisayar daha 4 aylık. Sistemim bu şekilde;

Intel® Core™ i5-9400F 2,90 GHz Maks Turbo 4,10 GHz -- MSI Nvidia GTX 1650 SUPER VENTUS XS OC 4 GB -- MSI H310-A PRO -- KINGSTON 2x8 GB DDR4 CL16 Bellek -- WD BLUE 1 TB 7200 RPM HDD -- CRUCIAL 480 GB SSD

Bu arada başka oyunlarda bu problem olmuyor F1 2020, Pes 2021 ve kardeşimin oynadığı fortnite' ta problem olmuyor.

Yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.

Crucial CT480BX500SSD1 Model 480gb lık ssd sini kullanıyorum.

Test sonuçlarım resimdeki gibi çıkıyor. Sistem daha 2 aylık.

Sonuçlar normal mi bir sıkıntı varmı ? Yazma hızı normal mi ?

Teşekkürler

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Avengers'taki thanos düşüncesi evrendeki inanılmaz nüfüs yüzünden kaynakların yetersiz gelmesi bunun yüzünden açlık sefillik yaşanması insanlar, sınıflar arasında haksızlık oluştuğı için evrenin yarısını zengin, fakir, üst sınıf fark etmeksizin eşit bir şekilde yok ettiğini gördük.

Bu düşünce yapısı hakkındaki görüşlerinizi öğrenmek isterim. Yukardaki ankette seçimler belirtilmiştir.

Konu silinsin

Şuna bir bakarmısınız ya ordaki yaşayan insan hadi 2 ay dişini sıksa en iyi makinayı alırken birde bize bakarmısınız ?

Ben 2 ay dişimi sıkıp bu makinayı niye alamıyorum ??? Soruyorum size bu yaşadığımız HAYAT mı ?

Birde utanmadan sıkılmadan almanya kıskanıyor almanya boyle almanya şoyle.

Almanya bize bitarafları ile gülüyor. Biz hala....
Herkes evde kal evde kal diyor tamam kardeşim tamam evde kalmak istiyorum nasıl olucak ???? Hergün sabahın 6 sında işe gidiyorum benim gibi onlarca işci işe gidiyor onlar kalmasın mı evde ? Patronların borcunu nasıl erteliyorsanız vatandaşın borcunu da erteleyin. Evde kalalım. Ailem ne kadar evde kalsa bile ben dışardan yine getiriyorum pisliği mikrobu eee ne anlamı kaldı o zaman.
Şaka gibi şaka...
Merhaba

Firefox son sürüm kullanıyorum youtube videoları kesinlikle açılmıyor Google Chrome ve Chromium altyapılı Opera vs. tarayıcılarda sorunsuz açılıyor ama Firefox'ta Bir hata oluştu diyip duruyor donanım ivmelendirmesi açık, diğer sitelerdeki videolarda da aşırı donuyor. Acaba genel bir problem mi ? Yardım için teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar

Logitech Z313 2+1 sistem aldım Pc ye bağladım sorunsuz çalışıyor ancak jakı biraz döndürünce seste kesilmeler oluyor. Telefondada aynı şekilde oluyor. Ayarlayinca duzeliyor. Sebebi nedir internetten aldım ona göre iade edicem.

Şu görüntüye bakarmısınız burada idrarını bırakan mı dersiniz dışkı yapan mı dersiniz muhtemelen hepsi vardır. İĞRENÇ.

Hata yapıp birkere girmiştim kadın kocasının sırtındaki sivilcesini patlatıyordu tek kelimeyle iğrenç. O yüzden girmiyorum bence sizde girmeyin.
Artık insanlar %90'ı sahte, yalancı ve gösteriş meraklısı haline geldi.

Nasıl bu hale geldik bilmiyorum ama herkes ilişkilerini menfaat-çıkar üzerine kuruyor kendi gibi davranmayıp farklı kalıplara bürünüyor. Parası olan daha daha fazlası için hak yiyor.

Herkes Elhamdülillah müslümanım diyor ama hak yiyor, yalan söylüyor, kin-nefret-kibir duyuyor.

Adam müslümanım diyor tefecilik yapıyor, asgari ücretli garibin fakirin hakkını çalıyor paraları eze eze yiyor ama lafa gelince herkes müslümanım, "Ben vatanım için canımı veririm, onu yaparım bunu yaparım " vs vs.

Bu neyin kafası acaba ? kafanı secdeye koyduğunda utanmıyormusun.

Ama yok biz toplumumuz adına ilerisi için hiç umudum yok.

Artık dini gösteriş için kullanmayın. Yeter.
Hakkında
Meslek: Sistem Yöneticisi
İlgi Alanları: Siyaset, Spor ve Teknoloji
Forum İmzası:
Intel® Core™ i5-9400F 2,90 GHz Maks Turbo 4,10 GHz -- MSI Nvidia GTX 1650 SUPER VENTUS XS OC 4 GB -- MSI H310-A PRO -- KINGSTON 2x8 GB DDR4 CL16 Bellek -- WD BLUE 1 TB 7200 RPM HDD -- CRUCIAL 480 GB SSD -- FRISBY FC-8930G
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
Basketbol
Fenerbahçe
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.882
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 68.779 (Bu ay: 243)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.051 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.