Şimdi Ara

Çin'in oyunu PubG yeni surumune puta tapma ayinleri ekledi. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
6.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar böyle şeylerle batıl dinlerini yaymak için gece gündüz çalışırken hak yol islamı bilen insanların şu forumda “ ne olmuş yani , yapsın ne olcak , tapınsınlar ne var bunda” gibi cahil cuhela yorumları çok dramatik. Bakın İslami bilen diyorum çünkü buna göz yuman İslama gönül vermiş olamaz. Yozlaştırılmaya müsait savunmasız ve rotasız bir güruh var memlekette

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 2 Haziran 2020; 15:48:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabe skini ekleseler heykelin üzerine müslüman ülkelerde herkes mutlu olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Death -- 2 Haziran 2020; 15:55:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Adamlar böyle şeylerle batıl dinlerini yaymak için gece gündüz çalışırken hak yol islamı bilen insanların şu forumda “ ne olmuş yani , yapsın ne olcak , tapınsınlar ne var bunda” gibi cahil cuhela yorumları çok dramatik. Bakın İslami bilen diyorum çünkü buna göz yuman İslama gönül vermiş olamaz. Yozlaştırılmaya müsait savunmasız ve rotasız bir güruh var memlekette
    "Yozlaştırılmaya müsait savunmasız ve rotasız bir güruh var memlekette."

İronik.
  • Beyler dota2 yi de boykotlayalım , zeus var mars var , ölünce tekrar dirilme falan var. Bunlar dota oynayan nesli dotaik yapmağa yönelik durumlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reise bildirip Türkiye'de oynanması engellenmeli.

Çin'in oyunu PubG yeni surumune puta tapma ayinleri ekledi.

• İşte asıl tehlike burda.10 adam öldür ama put koydun din elden gideyah...
    En azından kulla taptırmamışlar.

• Çocuklarınız, yakınlarınız ya da siz bunlardan etkilenip hayatınızda bir şeyler değişecekse varsın değişsin, daha açık yazmaya dilim varmıyor daha yeni banlandım. Ayrıca bu event denilen kısa süreli bir etkinlik. Sanhok haritasında olması da zaten o bölgenin dini ritüellerini dikkate almış olmasından kaynaklanıyor olabilir.

https://www.perdigital.com/guncel/pubg-yeni-harita-sanhok-nasil-yapildi

• Redshift kullanıcısına yanıt
    Hocam meshur bir hocamizin şu sozu yeter; ''Dunyanin en azılı kafirleri Turkiye'dedir''

• Diğer dinleri de tanınmasından bir zarar gelmez ama oyuna inanç sokmak hoş değil.

• Einar Solberg kullanıcısına yanıt
    Müslümanlığı teşvik eden oyun gördün mü Allah aşkına

• KievKarambolü kullanıcısına yanıt
    Oyundan bahseden kim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olamaz ! İslamı bitiriyorlar
  • Einar Solberg kullanıcısına yanıt
    Çocuklar en çok oynadıkları oyunlar ve izledikleri filmlerden etkileniyor, o "gel Müslüman ol" gibi cami kampanyalarını dikkate almıyorlar bile.

• Zodion Z kullanıcısına yanıt
    Onun için kimsenin bir şey yapmasına gerek yok kendiliğinden olacak gibi görünüyor.
  • Saçma,geçen sürümünde de Ramazan bayramına özel etkinlik getirmişti PUBG.Adamların dinle minle alakası yok, onların dini imanı para, dolayısıyla oyun içi yeniliklerin sebebi ideoloji empoze etmek değil,tamamen maddiyat :)

• YAŞASIN KAPITALIZM. YAŞASIN SERBEST PIYASA. YAŞASIN DOGAL SEÇİLİM

Kaybedeceksiniz çomarlar

• İsteyin oyuna mescit de getirsinler.
  • arapaşığı A kullanıcısına yanıt
    Bu islamı kurtarmak değil kardeşşşşş beni az çok tanısan bunu yapacak son insan olduğumu bilirdin. Buradaki olay, etik olarak bu yöntem doğru değil. 25. Kare tekniği gibi bilinçaltına hitap eden o kadar farklı yöntem var ki. Ufak nüanslarla masum bir insandan ideoloji canavarı yaratabilirsin. Sen olaya at gözlüğünden bakıp olayı pabciii olarak görmeye devam et. Büyüyüp abi olduğunda bu olayı etraflıca iki yetişkin insan gibi tartışırız

• Balbal taşlarına benzettim ben
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.