Şimdi Ara

chevrolet spark (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
55
Cevap
0
Favori
86.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bizim türk milleti arabadan anlamaz. şahininin halen peynir ekmek gibi sattığı ülkeden ne beklersin. acaçları beygire göre değil motor hacmine göre değerlendirirler. yok parçası hemen bulunuyor diye şahin alırlar sonra yakıt yeetiştiremezler. spark a güvensiz der brodwey e binerler.

dünyada en az arıza veren marka nissan dır tr de tutmaz.
    bir tek japon arabası iyidir derler. bi toyota öğrenmişler o kadar. daihatsu da japon malıdır tr de tutmadı adamlar tr pazarını bıraktı gitti. halbuki gayet kalitelidir.

hiç bir donanımı olmayan arabaya sıf marka kolik oldukları için tonla para verirler. halbuki tutmayan araçların en full modelleri daha ucuzdur.

diyeceğim oki milletin yorumuna bakmayın. farkettiyseniz yorumlar gayet içi boş ve cahilce.

spark kullanıyorum. 51 beygir lik araç. şehir içi kullanım için tasarlandığı gayet bariz. bagajı küçük. iç hacmi gayet makul. aks aralığı kısadır bu nedele yanınızdaki yolcuyla yakın kalabilirsiniz. uzunlamasına sorun yok. yakıt tüketimi makul seviyededir. daha büyük motora gaz taktırırsanızda aynı değerleri elde edersiniz. bu nedenle motorun küçüklüğünü boş verin. önemli olan güçtür. günümüzde 1000 cc 110 beygirlik araçlar var. 2500 cc 83 beygirlik araçta var. yani cc bişey göstermez.

kendi aracımla çıkmaydığım dağ bayır kalmadı. arkut dağına çıktım. araç full çakılıyken çankırı yolunda horhor bayırını çıktım. zaten istanbul yedi tepe. bayır performansı tabii ki yüksek değil. 1-2-3 viteslerle gayet rahat kullanırsınız..

hız aracı değildir. düzce otobanında 145 i rahat görüyorum. yol dümdüz ve boş olduğundan 100-110 arası rahat görülüyor. 80-90 arası yakıt için makul seviyelerdir.

100 km de 5 lt yakar . bayanlar ve küçük aileler için uygundur.

aynı fiyata tofaş şahin uno tipo brodvey yada eski püskü japon araçları alabilirsiniz.

bunun yerine avrupai chevrolet spark alın. klimanız hava yastığınız olsun. görüntüsü de gayet modern bir araç

parçası çok rahat bulunur ve ucuzdur. internete chevrolet yedek parça yazın envai çeşit yerde satıldığını göreceksiniz. her usta tamir eder. zaten sıradan bir motor tasarıı vardır. karmaık değildir. dikkat edin her opel servisi aynı zamanda chevrolet servisidir. çünkü çoğu yapısı birebir aynıdır.

2017 modeli üretilmektedir. amerikan malıdır. daewoo matiz in devamıdır.

motoru gm motordur. gayet kalitelidir.

son söz. Türk milleti arabadan anlamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercan0825

Merhabalar. Bende sizin gibi ayni modelinden eşime aldım. Araba herşeyiyle fiyatına gore çok güzel fakat bence biraz fazla yakıyor.( full şehir içi 65 kuruş) Birde rolantide fazla sallaniyor. Eşinizin arabasinda da rolantide araçta sallanma oluyor mu? Kazasız belasiz günler dilerim.

bir ara bendede olmuştu aracın buji kablolarından biri kopmuş. dolayısı ile tek silindir eksik çalışıyordu. bundan dolayı sallama yapıyormuş. buji kaplosu değiştirince düzeldi. hazır kabloyu değiştirmişken bujileride değiştirdim. buki ve kablo takımı maksimum 100 tl tutar. orjinal almazsanız daha ucuza bulursunuz.

yakıt değerlerinize göre tek silindirin çalışmadığını garanti edebilirim. aslında siz muhtemelen 10 bin bakımını yapmamışsınız. aracın tüm filtrelerini ve tüm sıvı bakımlarını yapın .

bu set iş görürhttp://www.chevroletyedekparcasi.com/product/8317/spark-30-000-bakim-seti-0-8.html

yanına bir de buji kablo takımı alın https://www.sonteklif.com/chevrolet-spark--0609-buji-kablosu-8-valf-f8cv-yow-jung-9032429?gclid=CjwKEAjw3pTJBRChgZ3e7s_YhAkSJAASG9VrGCFve33SyyKsUPm1VTsF9VmY9Uz3vneZ3HOAC5MZFhoC5WHw_wcB

muhtemelen sorunlarınız bitecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemgencer -- 24 Mayıs 2017; 14:45:25 >

• cemgencer C kullanıcısına yanıt
    Hocam detaylı yazınız için çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemgencer C kullanıcısına yanıt
    Hocam kablonun koptuğu nasıl anlaşıldı?Arıza lambasımı yaktı veya cihazamı bağlandı yada test falan mı yapıldı? Boşa masraf etmemek için soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan0825 -- 25 Mayıs 2017; 7:26:29 >
  • 2-3 aydır 2008 spark 0.8lt aracı kullanmaktayım. Araca kapasitesine göre davranıyorsanız sıkıntı yok. Ama 1.4-1.6 gibi davranırsanız hem gitmez hemde çok yakar. Genellikle trafiği az olan yollarda ve sakin kullanıyorum. 7-7.5lt lpg tüketimim var. 5 kişi olunca araç iyice hantallasiyor ama gidemeyeceği yol yoktur, yeterki dikçe rampada dur kalk yapmayın.

• Merhaba 2005 Spark 1.0 SE satın aldım yeni. Chevroletlerde motorda bir miktar valf sesi hep var mı? Valf ayarı yapıldı ama bana yine boşluklu gibi geldi.
  • luridline kullanıcısına yanıt
    Hocam memnun musunuz aracınızdan?

• gaisensei kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam, sattım ben arabayı. Kısa süre kullandım
  • Biz de vazgeçtik zaten teşekkürler

• Kız kardeşim için bizde bir chevrolet spark almak istiyoruz. 2021 yılında hala bu araba alınır mı

• Maliğin Adamı M kullanıcısına yanıt

Almayın, i10 daha iyi bir seçenek.

Bir arkadasimda 2006 0.8 spark var otomatik araba gitmiyor diyor ayrica cok rahatsiz oldugunu soyluyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

şehir içi iyi diyoruz ama gerçekten alınmaz. araba her an tata nano gibi devrilecek gibi duruyor. performans yerlerde. tamam şehir içi diyoruz ama en azından biraz bastınmı ivmelenmesi lazım. konfor kötü, yol tutuş felaket. tavsiye etmem. bunu söylemeyi istemezdim ama daha ucuza uno alırım. en azından ufacık kasaya 1.4 72 bg motoru koydukları için güzel hızlanıyor. 40'a 2 saniye hatta daha kısa zamanlarda çıktığı da oldu. konfor zayıf, görüş açıları mükemmel içi ferah. spark yerine uno alırım.

• fiyat avantajı yok .

20 yaşında kıç kadar arabaya 80 bin yazmışlar. sahipleri uzayda yaşıyor sanırım.

o fiyata clio alır geçerim , en azından parçası var ustası var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABCdiküçgeni -- 9 Ekim 2021; 10:0:42 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.