Şimdi Ara

chevrolet spark (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
86.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: atakangrbz

arkadaşlar okadar paraya o aracı alacağanıza hiç yoktan 18 dacıa logan alın hiç yoktan sınıfı yüksek yada renault clio spark nediryha kadın arabası lütfen arabanın boyutları bikere normal bir insan için gayet az yada olmadı tatya bakın yhani çünk araç akülü arab gibi

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: atakangrbz

arkadaşlar okadar paraya o aracı alacağanıza hiç yoktan 18 dacıa logan alın hiç yoktan sınıfı yüksek yada renault clio spark nediryha kadın arabası lütfen arabanın boyutları bikere normal bir insan için gayet az yada olmadı tatya bakın yhani çünk araç akülü arab gibi

spark kullandın mı

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

quote:

spark kullandın mı

Alıntıları Göster
    eski adı daewoo matiz

• quote:

quote:

spark kullandın mı

Alıntıları Göster
    ben kullanıyorum halen sorularını bekliyom

• quote:

Orijinalden alıntı: sas197

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sas197

yakıt tüketimi nasıl?
    yol tutuşu nasıl?

en önemlisi yedek parçası pahalı mı ucuz mu? rahatlıkla bulunuyor mu servisinden.

ikinci elde 2006model 32000km spark buldum
    spark önerirmisin
    şehiriçinde eşimle beraber kullanacağım..
    performans tutkum yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 18 Şubat 2009; 14:52:40 >

• quote:

quote:

yakıt tüketimi nasıl?
    yol tutuşu nasıl?

en önemlisi yedek parçası pahalı mı ucuz mu? rahatlıkla bulunuyor mu servisinden.

ikinci elde 2006model 32000km spark buldum
    spark önerirmisin
    şehiriçinde eşimle beraber kullanacağım..
    performans tutkum yok

Alıntıları Göster
    spark kullananlar....

• quote:

spark kullananlar....

Alıntıları Göster
    yakıt tüketimi çok iyi bir depoyla 600 km gidersin 35 lt alıyor depo, yol tutuşu iyi ama araba hafif sürat yapmaya gelmiyor şehiriçi için mükemmel,parça olayına gelince zaten kaskosuz binmeyecen servislerde gereken ihtiyaçları karşılıyor 2006 model alıcam demişşsin ne özellikleri var nekadara alacaksın?
    eşin için kullanması kolay bi araba bende o yuzden tercih ettim birazda ,park sorunuda yok her yere rahatça giriyor,

• quote:

yakıt tüketimi çok iyi bir depoyla 600 km gidersin 35 lt alıyor depo, yol tutuşu iyi ama araba hafif sürat yapmaya gelmiyor şehiriçi için mükemmel,parça olayına gelince zaten kaskosuz binmeyecen servislerde gereken ihtiyaçları karşılıyor 2006 model alıcam demişşsin ne özellikleri var nekadara alacaksın?
    eşin için kullanması kolay bi araba bende o yuzden tercih ettim birazda ,park sorunuda yok her yere rahatça giriyor,

Alıntıları Göster
    quote:

1000motor spark,2006 model,32000km de..fiyat 12500ytl ama pazarlık yapmadım özellikleri:Elektrikli Cam, Klima, Hidrolik Direksiyon, Merkezi Kilit, Elektrikli Ayna, Hava Yastiği (Sürücü),
    sence fiyat nasıl?

• quote:

quote:

1000motor spark,2006 model,32000km de..fiyat 12500ytl ama pazarlık yapmadım özellikleri:Elektrikli Cam, Klima, Hidrolik Direksiyon, Merkezi Kilit, Elektrikli Ayna, Hava Yastiği (Sürücü),
    sence fiyat nasıl?

Alıntıları Göster
    fiyat tatminkar ama genede pazarlık yap,kazası varmı kullanıcısı bayan mı malum sakat kullananlar çok, kilometreside fena değil renk ne? alırken mutlaka chevrolet servisine götür baktır garantisi devam ediyordur 3 yıl garantisi var bu arabaların.arabayı iyice bi sor aksesuvarları ne bendekinde tavanda taşıma aparatı var sis farı var arkada spoyler var yanlarda karlık var seninkinde durum ne? bunların hepsi hem pahallı aparatlar hemde arabayı güzel gösteriyor abs varmı yazmamışsın bunların hepsi opsiyonel ve fiyat arttıran unsurlar

• quote:

fiyat tatminkar ama genede pazarlık yap,kazası varmı kullanıcısı bayan mı malum sakat kullananlar çok, kilometreside fena değil renk ne? alırken mutlaka chevrolet servisine götür baktır garantisi devam ediyordur 3 yıl garantisi var bu arabaların.arabayı iyice bi sor aksesuvarları ne bendekinde tavanda taşıma aparatı var sis farı var arkada spoyler var yanlarda karlık var seninkinde durum ne? bunların hepsi hem pahallı aparatlar hemde arabayı güzel gösteriyor abs varmı yazmamışsın bunların hepsi opsiyonel ve fiyat arttıran unsurlar

Alıntıları Göster
    chevrolet kalosa bindim kullanan arkadaşın dediğine göre araba gitmiyor kullanışı konforu iyidi ama spark ta herhalde ona benzer bişey

• quote:

Orijinalden alıntı: notstock...

chevrolet kalosa bindim kullanan arkadaşın dediğine göre araba gitmiyor kullanışı konforu iyidi ama spark ta herhalde ona benzer bişey

Alıntıları Göster
    arkadaşın neye göre iyi gitmiyor demiş o önemli,araba zaten 1000 motor performans bekleyemezsin ki şehir içi için üretilmiş yakmıyorda bu devirde hesap ta önemli yani
  • quote:

arkadaşın neye göre iyi gitmiyor demiş o önemli,araba zaten 1000 motor performans bekleyemezsin ki şehir içi için üretilmiş yakmıyorda bu devirde hesap ta önemli yani

Alıntıları Göster
    yeni ehliyet aldım ben acemiliğimi gidermek için bu araba çok uygun bana fiyatlarıda uygun 11-12 civarı model yıllarıda 2005-2006. başka bi araç öneren varmı arkadaşlar??
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1417

yeni ehliyet aldım ben acemiliğimi gidermek için bu araba çok uygun bana fiyatlarıda uygun 11-12 civarı model yıllarıda 2005-2006. başka bi araç öneren varmı arkadaşlar??

Alıntıları Göster
    2005 model 13.000 tl pazarlıkla ne olur bılmıyorum ama degr mı degmez mı kararsızım:(( hız yapma derdım yok ,bana servıslerde para harcatmasın tek derdım bu. lpg taktırmıs 1.00 motora lpg nıye akılır onu da anlamıs degılım ama?? yorum yaparsanız sevınırım,daha aracı gormedım
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 23 Aralık 2011; 13:38:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

.
    yeni kasasını gördüm. yeni aveoya bakmak için bayiye gittiğimde gördüm. gayet güzel sevimli içi. ama dar tabi. arka koltuğuna oturdum sığamadım boyum 177. ama araba güzel çekişi filan iyi 1.2 si
  • Aşırı park sorunu olan bir yerde değilseniz bu boy araçları almak pek mantıklı değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Aşırı park sorunu olan bir yerde değilseniz bu boy araçları almak pek mantıklı değil..
    Hep kendinizi düşündünüz beyler :D birazıcıkta çocuklarınızı düşünün ve Onlar için gerçeğinin aynısı akülü arabalar öneririm. Bu Siteye bir bakta çocuklarında mutlu olsun :D Çocuklarınızıda Düşünün
  • spark hakkında yorum yapacak var mi?
  • serhatcn kullanıcısına yanıt
    bedava 2009 symbol fiyatına daha ne olsun. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

bedava 2009 symbol fiyatına daha ne olsun. :D
    2013 Şubat ayında aldım,İstanbul trafiğinde hem kullanış, hem park hemde yakıttan tasarruf ederim diye. Hala kullanıyorum, çok memnunum. Yakıtı 1.6 bir çok arabanın lpg ile yaktığına denk geliyor neredeyse. Park inanılmaz rahatlık, tek dezavantajı bagajının çok küçük olması, bagaja çocuk arabasını koyduktan sonra yalnızca ufak bir valiz sığdırabiliyorsunuz(spor çantası diyelim). İç hacmi için bazı arkadaşlar ufak demiş, kesinlikle katılmıyorum. Tavan yüksekliği bir çok araca göre çok çok fazla, örneğin Megane a bindiğimde başım ile tavan arasında 5-6 cm mesafe kalırken, bu araçta neredeyse 10-15cm boşluk oluyor(boyum 178). Güvenlik anlamında birçok aracı cebinden çıkartır. 10 hava yastığı mevcut, çarpışma testlerindeki aldığı sonuçlar tatminkar. Tam bir şehiriçi aracı,bayanlar için ideal. Bagaj probleminiz yoksa, çocuk sahibi değilseniz memnun kalırsınız.

• 2007 model spark 0.8 otomatik var eşime aldım gayet güzel ve kullanışlı istanbul trafiğinde ideal bir araç. kimine göre güvensiz denmiş arkadaşlar bu araca göre güvenlik bu kadar olur. yıllardır aracı bırakmadık bende 2011 aveo da vardı chevrolet iyi arabalar yapar eğer hala almak isteyen birileri varsa bence alınabilir piyasası 21 ve 25 arası değişiyor. parçaları çok ucuz ve piyasada bol.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.