Şimdi Ara

Chevrolet de Büyük İndirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.079
Cevap
24
Favori
50.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işte chevroletin bu indirimleri yüzünden 2.el cruzeler hep düşük kmde satılıyor çok zarar ettiriyor kasımda cruze alanlar 7.000 tl captiva alanlar 10.000 tl 1 ay içinde zarar ettileri şuan 2.el chevroletler 15 bin tlye yakın zarar etti eğer cruze alacak varsa bu ay alsın 2 yıl daha sıfır satışı olacak 2015 sonunda bitecek ama servis parça devam edecek bu ay 37.000 tl ye alan ocak şubatta 45 e satar 7.000 tl kar eder :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 6 Aralık 2013; 16:40:29 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İndirim 3-4000TL. 14000 falan değil.

Bence alinir bu fiyatlara Cruze. Ülkeden çekilse ne olacak sanki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan 1 ay önce olsa şu indirimler alırdım bi tane araç
  • Trax pahali arkadaşlar. 34000 TL civari olsa alinir baz paketi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0 alıp, uzun yıllar binmek isteyenler için iyi fırsat.
    2. eli ve yedek parçayı düşünmeyin.
    Bu ülkede ilk gelen Ladalar dahi hala 2.el de satılıyor. Hala yedek parçalrı bulunuyor.
    Zarar eder mi? eder. Ama 31.000 TL C sınıfını başka bir markada bulun, öpün başınızın üstüne koyun.
  • Bireri bana fanatik diyebilir ama kesinlikle alinir bu fiyatlara :) uzun sure binmeyi dusunenler hic dusunmesin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cruze sedan sport plus 44.600 küsürdü sanırım şuan 38.800 civarı yazıyor yaklaşık 6bin TL indirim yapmışlar servis ve parça desteği devam edecekse en az 3-4 yıl daha neden olmasın bu fiyata bu donanımda başka C sınıfı araç yok bildiğim kadarıyla. Araç aldı mı uzun süre kullanan ikinci elini dert etmeyenler için tercih edilebilir yinede ama dediğim gibi servis ve parça desteğinin uzun süre devam etmesi gerekir. Tüp takılıp mis gibi gezilir tabi risk almayı sevenler için geçerli
  • ya baz model cruze zaten 30lu rakamlara satılımıyor muydu? indirim yapmadan indirim yapıyormuş gibi davranıyor olmasınlar?
    bence bütün firmalar yapıyor bu numarayı.
  • Sitesinde bir şey yazmıyor nerden aldınız bu fiyatları :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: lkee26

Cruze sedan sport plus 44.600 küsürdü sanırım şuan 38.800 civarı yazıyor yaklaşık 6bin TL indirim yapmışlar servis ve parça desteği devam edecekse en az 3-4 yıl daha neden olmasın bu fiyata bu donanımda başka C sınıfı araç yok bildiğim kadarıyla. Araç aldı mı uzun süre kullanan ikinci elini dert etmeyenler için tercih edilebilir yinede ama dediğim gibi servis ve parça desteğinin uzun süre devam etmesi gerekir. Tüp takılıp mis gibi gezilir tabi risk almayı sevenler için geçerli

Hocam en az 10 yil devam edecek parca destegi

• MY13 ve MY13.5 olayına takıldım. 2014 modeller kanun gereği Ocak ayından önce 2014 olarak satılamıyor. Onunla mı ilgili acaba?
  • Chevrolet nin dizel araçları neler var arkadaşlar ben mi göremedim ?
  • Arkadaşlar,AVEO SEDAN 1.3 DİZEL LT MY13.5 için anahtar teslim 34.5 bin fiyat aldım, nasıl iyi midir
  • Siyah renk için hem de
  • Cruze için 1.4 T 140bg motor ve otomatik seçeneği eklenmiş.
    Sitede teknik ve donanım bişey yazmıyor.
    Ama, fiyat 40 küsür.

Almanyada 24.000 €

Alınmaz mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3ngerek -- 6 Aralık 2013; 17:13:16 >
  • bence bu fiyatlar daha da düşer.hele şu haber bi yayılsın bayiler elimizde kalacak korkusunu bi yaşasın bakın nasıl indirim yapıyorlar
  • sanki lada ya da tata.giderse gitsin ayrıca 2015 yılında gidecekler avrupadan.zaten opelin yan markası gibi değil mi bunlar? alanların elinde patlar gibi şeyler yazanlara Allah akıl fikir versin.siz gidin vw alın..
  • Eğer bu indirimleri yıl sonu diye kafadan sallama yapmamışlarsa Captiva'da 18 bin liraya varan indirim yapmışlar..harbiden 1 ay önce alanların suçu ne..

• quote:

Orijinalden alıntı: canozpinar

MY13 ve MY13.5 olayına takıldım. 2014 modeller kanun gereği Ocak ayından önce 2014 olarak satılamıyor. Onunla mı ilgili acaba?

aynı araçlar sadece bir kaç aksesuar eklemişler yan dikiz aynalara sinyal birde stepne veriyorlar 13 lerde yoktu stepne
  • 38 bin liraya full sedan. Böyle bir şey olamaz. Honda civic 60 kağıt. 2012 de çıktı. Mayıs ayında eski kasa olacak. E ne anladım honda nın türkiye'de olmasından. Uçak gibi araç. Ucuza al. Biraz ucuza sat. Sıfır araç kullandığın yanına kar kalsın.

Üretimi sona eren araçları bedavaya mı veriyorlar sanki. Vw bora, peugeot 306,307,207, opel vectra.

Bunları bedavaya mı veriyorlar. Her ürünün bir değeri vardır. Ha ama vw, peugeot, opel halen türkiye'deymiş. E ne faydası var sana. 10 senelik aracı servise mi götürüyorsun.

Orijinal yedek parçaysa sorun, korkma gm türkiyeden çıkmıyor. Opel var. Neredeyse her parçası aynı.

Tabi bütün bunlar chevrolet in müşterilerine zerre değer vermediği gerçeğini değiştirmiyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.