Şimdi Ara

Chevrolet de Büyük İndirim (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.078
Cevap
24
Favori
50.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: karalama357

ESKİŞEHİR'DE CRUSE VEYA AVEO VAR MIDIR ACABA SORAN OLDU MU?

Hocam cruze bilmiyorum ama aveo'da stok sıkıntısı pek yol galiba en azından Ankara'dan istediğiniz aracı alabiliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aveo larda extra bir indirim alan var mı?
  • İzmir'de bir yere aveo sordum 2013 model kalmamış 2012 hb 1.4 lt bir tane kalmış o da sıfır fiyattan yüksek 33.500 dedi yav he he dedim kapattım teli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clive

Aveo Hb 1.4 LT stokta varmıdır acaba ?

Ankara opiste son 1 tane kalmıştı pazar günü. beyaz renkli.
  • Konu iyice soğumuş. Bir de sanırım Spark satışı bitmiş. Arabalar.gen'de Satış Dışı gözüküyor.
  • Konu burada devam ediyor...http://forum.donanimhaber.com/m_84961905/f_//tm.htm#84961905

• sahibinden de ölücüler cirit atıyor, liste fiyatından daha pahalı satıyorlar, ne milletiz yaw,

http://www.sahibinden.com/chevrolet-cruze?a4_max=1&a5_min=2013&sorting=price_asc
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

sahibinden de ölücüler cirit atıyor, liste fiyatından daha pahalı satıyorlar, ne milletiz yaw,

http://www.sahibinden.com/chevrolet-cruze?a4_max=1&a5_min=2013&sorting=price_asc

etrafı ölücüler sarmış,
    bir çok galericinin elinde olanlara bakarsak fiyatları yüksek ama galerilere satmaya kalksak fiyatı kırıyorlar maksatları ne kaparsak ama yılbaşından sonra fiyatların uçacağını düşünüyorum.

• engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Uçsun ki, uçunca olacaklar belli, avrupada satışı olmayan yeni kasası çıkacak bir araca kimse gidipte 50000 bağlamaz, opel olanını alır, iyi uçuşlar chevy aklı sıra satacaklarını zannediyorlar, neyse bi kopyasını buraya koyalım, ilerde görelim bakalım ...

Chevrolet de Büyük İndirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McManamann -- 18 Aralık 2013; 11:45:24 >
  • BU FIYATLARDAN alacagıma gider istanbuldan alırım son ls model ıcın alınan fiyat 33.500 daha uygununu bulan varsa paylasalım arkadaslar
  • chevrolet in Türkiyedeki kaderi bu malesef, ind.ler gelmeden önce kimse yüzüne bakmıyordu, ind.yaptılar, bayi çalışanlarının dötü kalktı, yüksek fiyat çektiler akılları sıra satacaklarını düşündüler herhalde, şimdi yine sefilleri oynuyorlar, balon gibi chevrolet şişiriyor, bayiler fısaltıyor, ondan sonra sinek avlıyorlar ...
  • ındırımden once alanlar bu sısıtemın ılk kurbanı oldu ne yazıkkı,ıkı servıs arasında 2 bınlıra olurmu yaaaaaa
  • Ikinci el fiatlarida düsüste muhakkak etkisi olacaktr

• Arkadaşlar captiva bulan var mı, Ankara'da hiç bir bayide yok araç.

• istanbul Haramiderede 2 gün önce captiva vardı.şimdi bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trojana

Parça meselesini dert tasa edip duran arkadaşlar, bizde 3 cruze, 1 adette lacetti var. Ben bu olay çıktığından beri ne 2. elini düşündüm ne parça sorununu. Yasal olarak zaten 10 yıl servis hizmeti vermek zorunda ki bir çoğu garantiden sonra dışarıya yaptırıyor zaten. Zaten sadece yetkili servislerde değil, ithalatçılarda getiriyor bunların parçalarını. Yani piyasada her zaman bulursunuz. 2. el durumu şu an karışık ama zaten gayet iyi fiyatlara gayet iyi bir araca bineceksiniz bence o kadarda tasalanmayın. Bende sokaktan bulmadım parayı, çalışıp kazanıyorum. Araçlarınız hayırlı olsun güle güle kullanın.

Çok haklısınız hocam. Aracım Chrysler Türkiye de yetkili servisi yok. Her türlü bakımını özel serviste gideriyoruz. Şuana kadar yedek parça konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadık Zaten aracı Chrysler Daimler ortaklığı sırasında Has otomotiv satıyordu.İstersem bakımlarını orada yaptırabilirim. Fazla kaçar ama

• Şuda bir gercek chvrlet disinda. Fiyat indiren düzgün bir kampanya henüz yok,içi bos 301 dizel bile olmuş 42 bin tl gerisini siz düsünün,,,

• o kucuk mıcra bıle olmus 52 bın tl yok artık yok artık ,pazar arabası o yaaaa
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.