Şimdi Ara

Chevrolet de Büyük İndirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.079
Cevap
24
Favori
50.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TürkogluTürk

Yok alan olmaz 4000 tl şu an ki durum için az eminim daha ciddi indirimler gelecektir millet yanaşır mı bilinmez ben olsam yanaşmam şu hali ile.

Hocam indirim 4.000TL değil 14.000TL'ye kadar varıyor.

Açıklamalarını az önce okudum. En az 10 sene yedek parça desteği devam edecek diyorlar açıklamada. Bence alınır, mis gibi binilir. Korkuya gerek yok. Orijinal parça olmasa dahii yan sanayisini üretir bizim ülkenin akıllıları. İyi kötü her türlü alınır-binilir kısacası.
  • Ne guzel son kasa aveo sahibi oldum. Kasa degisince deger kaybi gibi bir kaygi olmayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 80000e capriva kaçmaz aslında bu fırsatta para yok malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Trax pahali arkadaşlar. 34000 TL civari olsa alinir baz paketi.

Çok pahalı sayılmaz, emsallerine oranla ideal.
  • Cruzeları haftasonu bir inceleyim. Kafama yatarsa 1.4 Full paketi alabilirim.

Tek sorun Hill Holder var mı? Yokuşta kalkış sorunu var mı? Bu önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Ne guzel son kasa aveo sahibi oldum. Kasa degisince deger kaybi gibi bir kaygi olmayacak

Doğru, ama piyasadan çekilecek olan bir markayı kullanmanın yaşatacağı değer kaybını da düşünmek lâzım.
  • quote:

Cruzeları haftasonu bir inceleyim. Kafama yatarsa 1.4 Full paketi alabilirim.

Tek sorun Hill Holder var mı? Yokuşta kalkış sorunu var mı? Bu önemli.

Hadi bakalım, senden yeni bir bomba bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

quote:

İndirim 3-4000TL. 14000 falan değil.

Bence alinir bu fiyatlara Cruze. Ülkeden çekilse ne olacak sanki.

offf istiyorum, sener hoca ilk defa bence alınır dediiii

bence de tarihe not düşsün. sabah erkenden bende gidiyorum almaya

• senersongur kullanıcısına yanıt
    üstat bayiye gidin city e kafa kafaya takas etsinler.ikiside 40k nasılsa
  • Sadece gülüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Bu iyiydi işte!

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Yok alan olmaz 4000 tl şu an ki durum için az eminim daha ciddi indirimler gelecektir millet yanaşır mı bilinmez ben olsam yanaşmam şu hali ile.

Açıklamalarını az önce okudum. En az 10 sene yedek parça desteği devam edecek diyorlar açıklamada. Bence alınır, mis gibi binilir. Korkuya gerek yok. Orijinal parça olmasa dahii yan sanayisini üretir bizim ülkenin akıllıları. İyi kötü her türlü alınır-binilir kısacası.

Bir de 2.el kaygısı var toplumumuz da unutmamak lazım , 14.000 tl indirim gerçekten güzel ve mantıklı.

• Diğer firmaların millete kazığı nasıl köklediğini görenler el kaldırsın.

Bundan böyle firmalar batmadan araç değiştirmeyeceğim.

Bir de zamanında forumda showroomların otomobilleri "karsız" sattıklarını iddia eden überzekiler vardı...
  • quote:

quote:

quote:

Bir de 2.el kaygısı var toplumumuz da unutmamak lazım , 14.000 tl indirim gerçekten güzel ve mantıklı.

Hatchback Cruze çok cezbediyor şu an beni. Babamı ikna edebilsem

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hatchback Cruze çok cezbediyor şu an beni. Babamı ikna edebilsem

e46'ya takas gelmişti sattığım zaman o da nakit alıcı çıkınca vazgeçtik güzel ve yakışıklı araç ama.

•  Chevrolet de Büyük İndirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Üstüne para bile istenebilir.
  • Cebimde param olsa hiç düşünmeden bir spark alırdım
  • Arkadaslar eger sifir arac almak isteyen varsa bu fiyatlari kacirmasin. Dizel Aveo Lt paket 35 bin esp cc hersey var aracta. 1.4T cruze ona keza....

Bakin bir komsum var emin degilim ama 96 model Daweoo Esperosu var 1.6 EcoTec motorlu gazli adam sifir vectra bile aldi ama satmadi Esperoyu suan hala taş gibi biniyor. Oturdugumuz yeri gorseniz dagin basi resmen. Ama araba tas gibi parca sorunu yasasa o adam yasardi araba saat gibi hala.

Butcesi az olanlar yada b sinifi dusunup c sinifina atlamak isteyenler bu fiyatlari kacirmayin. Servis zaten 10 sene hizmet sozu veriyor, zaten yuksek ihtimalle 10 yil o araca binmeyeceksiniz, servis derdi de yok bul bi ozel servis yada usta, mis gibi yap bakimini. Bide kasko yap servisle isin olursa kaskon dusunsun hasar aninda.

Bence fiyatlar cok cazip 31 bine i20 vermiyorlar

• Bu fiyatlar geçerli olmaya başladı mı yahu bu ne? Şaka gibi fiyatlar. 40 bine sıfır 140 beygir cruze, dolu araç bir de :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.