Binbaşı
11 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
....
tanıdığıma 2.el yeni mondeo 2.0 dizel arıyoruz yeni çıktığı için ikinci eli zor bulunuyor çevrenizde varsa bu modelden satılık beni bilgilendirirseniz çok sevinirim... hadi hepimize bol şanslar (:
arkadaşlar bir tanıdığıma bu nvidia tabanlı ekran kartı driverı lazım bulabilirseniz çok seviniriz
http://www.barcinspor.com/detayliarama.asp?satistip=HEPSI&arama_fiyat=&arama_beden=&arama_grp_id=001&arama_cinsiyet=ERKEK&arama_marka_id=401&kullanim_yeri_id=&arama_kelime=&sayfa_no=1

evet bu sitede adidasın onca yeni modeli var baya güzel modeller çıkarmış adidas ben porche design ile ghoast ride ı beğendim öbürleride güzel ama üstelik şu an mağazalarında %25 indirim var sizce hangileri güzel
G.Saray'da bir son dakika gelişmesi yaşandı. G.Saray alt yapısından yetişen ve K.Erciyesspor'da iyi bir performans sergileyen Orkun G.Saray ile anlaştı

LİG TV'den Pınar Argun'un haberine göre Orkun'un G.Saray ile 3 yıllığına anlaştığı öğrenildi.
Deniz Akkaya'yı döven sevgilisi 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Ceza günlüğü 30 YTL'den 9 bin YTL para cezasına çevrildi.

Manken Deniz Akkaya’yı darp ettiği öne sürülen eski sevgilisi Murat Aslan, 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Aslan’ın cezası, günlüğü 30 YTL’den 9 bin YTL para cezasına çevrildi.

Beykoz 2. Asliye Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya, tutuksuz sanık Murat Aslan ile şikayetçi Deniz Akkaya katılmadı.

Davayı karara bağlayan hakim, Adli Tıp Kurumu’ndan gönderilen rapora göre Deniz Akkaya’nın basit bir tıbbi müdahale ile giderilemeyecek şekilde yaralandığını, deliller ve tanık ifadeleri doğrultusunda yaralanmanın Murat Aslan’ın eyleminden kaynaklandığını bildirdi.

Aslan’ı, "darp" suçundan 1 yıl hapis cezasına çarptıran hakim, bu cezayı TCK’daki sanığın lehine olan indirim maddelerini uygulayarak 10 aya indirdi. Hakim, daha sonra Murat Aslan’ın bu hapis cezasını günlüğü 30 YTL’den 9 bin YTL para cezasına çevirdi.

Beykoz Cumhuriyet Savcılığı’nca hazırlanan iddianamede, yaklaşık 6 yıl manken Deniz Akkaya ile birlikte yaşayan Murat Aslan’ın, 2005 yılında Beykoz Konakları’ndaki evinde Akkaya’yı darp ettiği belirtiliyordu.

Kaynak:Posta

üzüldüm adama ödül verceklerine ceza veriyolar :D
20 mayısa kadar açık çin arabası chery bile sergilencekmiş giriş 5 liray gidenler var mı?
arkadaşlar aveada turkcell gibi ismini söyleyince numarasını veren hizmet var mı varsa nasıl yapılır
evet arkadaşlar sizce hangisini almak lazım ikiside benzer fiyatlara satılıyor olumlu ve olumsuz özellikleri nelerdir?
arkadaşlar 95 model 2.ellerini beğendim fiyatıda bir bmw için gayet uygun 13-15 milyar arası gidiyor ama sorunlumudur bilemem sizce nasıl fiyatları bide kullanı mı zormudur
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 34 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.054
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 44.424 (Bu ay: 207)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 98 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.