Şimdi Ara

Chevrolet de Büyük İndirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.079
Cevap
24
Favori
50.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Patron çıldırdı...
    Ne alırsan 35 bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

İndirim 3-4000TL. 14000 falan değil.

Bence alinir bu fiyatlara Cruze. Ülkeden çekilse ne olacak sanki.

offf istiyorum, sener hoca ilk defa bence alınır dediiii
  • quote:

Orijinalden alıntı: meliher

Arkadaşlar,AVEO SEDAN 1.3 DİZEL LT MY13.5 için anahtar teslim 34.5 bin fiyat aldım, nasıl iyi midir

bana iyi gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3ngerek

Cruze için 1.4 T 140bg motor ve otomatik seçeneği eklenmiş.
    Sitede teknik ve donanım bişey yazmıyor.
    Ama, fiyat 40 küsür.

Almanyada 24.000 €

Alınmaz mı ?

tehik bilgiler ve donanım burada var http://www.arabainceleme.com/2013/09/chevrolet-cruze-hb-14-ltz.html
    http://www.arabainceleme.com/2013/09/chevrolet-cruze-hb-14-turbo-sport.html

tam alınacak kıvama gelmiş

• İlla ki birileri alacak bu araçları ve bayilerin ellerinde kalmayacak zaten, alacaklara şimdiden hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: lkee26

Cruze sedan sport plus 44.600 küsürdü sanırım şuan 38.800 civarı yazıyor yaklaşık 6bin TL indirim yapmışlar servis ve parça desteği devam edecekse en az 3-4 yıl daha neden olmasın bu fiyata bu donanımda başka C sınıfı araç yok bildiğim kadarıyla. Araç aldı mı uzun süre kullanan ikinci elini dert etmeyenler için tercih edilebilir yinede ama dediğim gibi servis ve parça desteğinin uzun süre devam etmesi gerekir. Tüp takılıp mis gibi gezilir tabi risk almayı sevenler için geçerli

Hocam en az 10 yil devam edecek parca destegi

Hocam valla bunlar opel motoru değilmi siz daha iyi bilirsiniz.Yani opel oldukça parça sıkıntısı cekilmez kanısındayım artı ben kapattım sızın garantiler mortingen oldu diyecek halleri yok gibi geliyor.Birde sonuç olarak sadece tek düşünülmesi gereken şey cruze için lpg ve yakıt olmalı bence...

• Hatback seviyorum ama Cruze'nin tipini beğenmedim dizelide yok sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

oha 4-5 bin indirim olmuş bunun sebebi nedir ?

Sebeb:

http://forum.donanimhaber.com/m_84795453/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: frtmr

quote:

Arkadaşlar,AVEO SEDAN 1.3 DİZEL LT MY13.5 için anahtar teslim 34.5 bin fiyat aldım, nasıl iyi midir

bana iyi gibi geldi

Iyi değil bedava.muadilleri en az 40k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

LİSTE FİYATI ZATEN İNDİRİMLİ BAYİLER TEKRAR İNDİRİMLİ SATMAYA BAŞLAMIŞ DEMEKKİ CRUZE LERDEDE 3.000 TL İNDİRİM VAR DEMEKTİR 1.4 MOTOR İÇİN GÜZEL FİYAT OLUR

Aveo Sedan 1.3 75HP Dizel LT 34,500 TL ( BAYİ İNDİRİMLİ)
    aveo Sedan 1.3 75HP Dizel LT 37,403 TL (FİYATI LİSTESİ)

fiyat listesinde 3.000 tl düşünüz
    cruze sedan
    1.6 Sport Plus 38,935 TL bayi fiyatı 35.500 tl
    1.6 Sport Plus AT 41,155 TL bayi fiyatı 38.000 tl
    1.4 Sport 40,685 TLbayi fiyatı 37.000tl
    1.4 LTZ 42,535 TL bayi fiyatı 39.000 tk
    1.4 LTZ AT 44,755 TL bayi fiyatı 41.500 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 6 Aralık 2013; 17:38:34 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Alınır yani neden alınmasın, bu fiyatlara 2.el almaktansa

Cruze 1.4 140hp LTZ AT - 43.385 TL

gitsek biraz daha inseler süper fiyat
  • Geri çekilmeden sonra indirim olur dedim ama bu kadar kısa süreceğini ummazdım

• Spark fiyatında enteresan bir indirim var.
    %28 gibi.
    22.877 TL. Hiç fena bir fiyat değil, eğer yıllarca kullanılması düşünülüyorsa.

Ama ellerindeki Chevrolet'leri elden çıkarmaya çalışanlara büyük bir darbe olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPmax

quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: lkee26

Cruze sedan sport plus 44.600 küsürdü sanırım şuan 38.800 civarı yazıyor yaklaşık 6bin TL indirim yapmışlar servis ve parça desteği devam edecekse en az 3-4 yıl daha neden olmasın bu fiyata bu donanımda başka C sınıfı araç yok bildiğim kadarıyla. Araç aldı mı uzun süre kullanan ikinci elini dert etmeyenler için tercih edilebilir yinede ama dediğim gibi servis ve parça desteğinin uzun süre devam etmesi gerekir. Tüp takılıp mis gibi gezilir tabi risk almayı sevenler için geçerli

Hocam en az 10 yil devam edecek parca destegi

Hocam valla bunlar opel motoru değilmi siz daha iyi bilirsiniz.Yani opel oldukça parça sıkıntısı cekilmez kanısındayım artı ben kapattım sızın garantiler mortingen oldu diyecek halleri yok gibi geliyor.Birde sonuç olarak sadece tek düşünülmesi gereken şey cruze için lpg ve yakıt olmalı bence...

Oyle birsey demezler demiyorlarda web sitelerinde aciklama mevcut Opel oldugu surece problem yasanmaz

• otomatiği unutmuşum, bu da otomatiğinini verileri ve donanımıhttp://www.arabainceleme.com/2013/09/chevrolet-cruze-hb-14-ltz-at.html

peynir ekmek gibi satarlar artık, herkes haberleri takip etmiyor ki, sene sonu indirimi zannedilir
  • quote:

iyi aksamlar.hangi bayiden fiyat aldiginizi soyleyebilirmisiniz.chevrolet avrupa liste fiyatindan indirim yapmiyor

• bal974 B kullanıcısına yanıt
    spark ın fiyatı gerçekten çok iyi.22k ya sıfır araba alıyorsun.güvenlik donanımları dopdolu.
  • Yok alan olmaz 4000 tl şu an ki durum için az eminim daha ciddi indirimler gelecektir millet yanaşır mı bilinmez ben olsam yanaşmam şu hali ile.
  • Cruze alanların yaşamış olduğu pişmanlığı, yalnızca Sahibinden.Com üzerinden bile görebilirsiniz. Öte yandan, senelerce kullanacak kullanıcılar için kaçırılmayacak fırsat, bu fiyata C sınıfı otomobil yok. Yedek parça konusunda sıkıntı yaşanılmaz, Chevrolet'in Türkiye'de yeterli derecede alt yapısı var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.