Şimdi Ara

Chevrolet de Büyük İndirim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.078
Cevap
24
Favori
50.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: k2fg9

Diğer firmaların millete kazığı nasıl köklediğini görenler el kaldırsın.

Bundan böyle firmalar batmadan araç değiştirmeyeceğim.

Bir de zamanında forumda showroomların otomobilleri "karsız" sattıklarını iddia eden überzekiler vardı...

Otomobil firmalarının sattıkları modeller üzerinden 300-500 TL gibi komik paralar ile kâr ettiğini savunan, Yetkili Servislerin daha büyük paya sahip olduğunu iddia edenlerden söz ediyorsunuz sanırım. Saçmalık ve yalandan ibaret bir şey, bir ara forumda da oldukça konusu geçmişti.
  • Allah belanı versin gm markanın imajının içine et biraz daha, hatta vergisini ödeyene bedavaya veriyoruz de tam olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftasonu gezmek lazım.
  • özellikle dizel fiyatları çok uygun.benzin dizel farkı 3k.dengeleri değiştirecek bir fiyat politikası.diğer firmalar dizellerde süpriz indirime gidebilir.bu fiyatları gördükten sonra kim alır 301i elyse yi linea yı
    spark benimde aklımı çelmeye başladı.satışı yılbaşında bitse bile aldığın fiyatttan fazlasına satarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: meliher

Arkadaşlar,AVEO SEDAN 1.3 DİZEL LT MY13.5 için anahtar teslim 34.5 bin fiyat aldım, nasıl iyi midir

hangi bayi ve LT model olduğu kesin mi LS olmasın, kesinse bizde o bayiden alalım aracımızı süper fiyat
  • Almayani doverler artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

özellikle dizel fiyatları çok uygun.benzin dizel farkı 3k.dengeleri değiştirecek bir fiyat politikası.diğer firmalar dizellerde süpriz indirime gidebilir.bu fiyatları gördükten sonra kim alır 301i elyse yi linea yı
    spark benimde aklımı çelmeye başladı.satışı yılbaşında bitse bile aldığın fiyatttan fazlasına satarsın

Ahmet abi ,22.000 ne dacia bile alamıyorsun kaldı ki dolu dolu araç,şu öğrenci halimle param olsa yemin ediyorum bir tane kaparım,bu fiyatları bu saatten sonra bulmak çok güç ,spark yüzünden sanırım i10 satılmaz
  • 22 bin liraya sıfır spark alacak olsam 1 sn düşünmem. Sabah gider mesai başlamadan kapıyı tutarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim muhasebeci 1 ay once 100 kusur bine full captiva aldi yarin bu fiyatlari gosteriyorum kalpten gitsin :)) uyuz oluyorum zaten adama

• 48 bine Full otomatik Trax versinler yarın alıyorum, bir yoklayalım bakalım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rdiesel

quote:

özellikle dizel fiyatları çok uygun.benzin dizel farkı 3k.dengeleri değiştirecek bir fiyat politikası.diğer firmalar dizellerde süpriz indirime gidebilir.bu fiyatları gördükten sonra kim alır 301i elyse yi linea yı

Ahmet abi ,22.000 ne dacia bile alamıyorsun kaldı ki dolu dolu araç,şu öğrenci halimle param olsa yemin ediyorum bir tane kaparım,bu fiyatları bu saatten sonra bulmak çok güç ,spark yüzünden sanırım i10 satılmaz

araç o küçük haliyle ncap ten 4 yıldız almış.donanımları çok çok iyi.6 hava yastığı esp.daha ne olsun.bir müşterim var,chevrolette satış temsilcisi.onunla bir konuşayım.cidden çok aklımı çeldi.geçen sene araba aldığıma pişman etti bu indirim

• Sayın forum sakinleri Aveo HB geniş mi? Kronik bir sorunu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majorca

Bizim muhasebeci 1 ay once 100 kusur bine full captiva aldi yarin bu fiyatlari gosteriyorum kalpten gitsin :)) uyuz oluyorum zaten adama

hocam sen yapma ,bırak başka müşterisi yapsın.adam saçma sapan vergiler karşına çıkarır yoksa
  • quote:

Bizim muhasebeci 1 ay once 100 kusur bine full captiva aldi yarin bu fiyatlari gosteriyorum kalpten gitsin :)) uyuz oluyorum zaten adama

Akşama kadar söylenir durur kendi kendine

• quote:

quote:

hocam sen yapma ,bırak başka müşterisi yapsın.adam saçma sapan vergiler karşına çıkarır yoksa

Yok yok bu firsati hic kacirmam 18 bin indirim nedir ya hahahaha

• quote:

quote:

quote:

Yok yok bu firsati hic kacirmam 18 bin indirim nedir ya hahahaha

• Yalnız şöyle bir handikap var. Yeni araç üretilmiyor, stoktaki çekiliyor. Bu sebeple donanım ekleme + renk seçeneği dar olacak muhtemelen.
    Mesela Cruze 1.6 LT + sunroof beyaz istedim, muhtemelen tedarik edilemeyecek.
  • 1.4T 140HP OTO HB CRUZE aklımı çelmedi desem yalan olur. F/P olarak çok iyi görünüyor araç. Astra alt yapısından ne gibi farklılıklar var bilmek isterim doğrusu bilgisi olan varsa.
  • powermoon kullanıcısına yanıt
    Bayiler liste fiyatından ne kadar indirim yapıyor bilen var mı? Aveo'da ve Cruze'da.
  • einst79 E kullanıcısına yanıt
    Şu pozisyonda bayilerin daha da fazla indirim yapacağını zannetmiyorum. 14Bin TL'lik bir indirimden bahsediyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.