Şimdi Ara

Cepteşok Aytaç Biftek 1 Alana 1 Bedava (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
6
Favori
70.500
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçenki kampanyada da 14 adet almıştım. Usulüne uygun pişirirsen gayet güzel et. Kilosu 40tl ye marine edilmiş biftek alıyorsun daha ne

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunner92fb

Geçenki kampanyada da 14 adet almıştım. Usulüne uygun pişirirsen gayet güzel et. Kilosu 40tl ye marine edilmiş biftek alıyorsun daha ne
    Güzel kardeşim birisi bozuksa hastanelik yapar ben kendimden biliyorum a 101 den aldım leş gibi kokuyordu köpek bile yemez böyle küçük yerlerde personeller sorumsuz oluyor veya elektrik fişi çıkmış oluyor etlerin hepsi kokuyor neyse sen bilirsin
  • İyi de bozuk olduğunu nerden çıkardın ki? Daha önce 14 adet alıp buzluğa attım, skt si geçmiş olmasına rağmen hiçbir sıkıntı yoktu.

• Akdeniz usulü olandan aldım,pişireyim dedim çok kötü kokuyor.yenir mi bilmiyorum
    Edit:zor da olsa yedim inşallah hastanelik olmam.tadı kokusu gibi kötüydü.Bazı bölgelerinde sinirden büyük ihtimalle dişim kesmedi yutamadım da.yağsız ve lezzetsizdi.yemesi bile eziyet geldi.kuzu yemeye alışkın,benim gibi danayı ömrü boyunca denememiş kimseler yemesin bana göre.
    Önceki 1+1 de uğraşıp da almadım diye düşünüyordum da arayıp bulmaya değmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus3282 -- 27 Temmuz 2019; 18:17:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Korktum valla çöpe mi atsak
    Memnun olanlar var hocam, ama bikaç kişide kokudan bahsetmiş karar sizin, ben fenalardayım

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    Koklıcam eğer kokuyorsa direk çöpe atarım riske gerek yok.5-10 tane alanlar nasıl güvendi de aldı hayret ediyorum

• xxlboy kullanıcısına yanıt
    Güzeldi.

Ama aldığımda marketteki dolaptan çıkarınca cıvık cıvık garip bir haldeydi.

• Şimdi masadan kalktım😀 önce tavada mühürledim. Sonra 5dk dinlendirip fırına attım. 5dk ısıttım. Pişmiş sevdiğim için birkaç dilimledim sonra 3-4dk tekrar ısıttım. Gayet lezzetliydi. Ben memnun kaldım.

• ero158 kullanıcısına yanıt
    Kokuyormuydu?

• 5-6 market gezdim 15 tane buldum. 3 tanesinin son kullanın tarihi bugün doluyordu onları döküm tavada pişirdim yedik fena değildi. Ayrıca pişirmeden şöyle bi kokladım hiç bi kötü kokusu yoktu. Diğerlerinin tarihlerine de 5-10 gün var. Onları da derin dondurucuya attım tarihleri bitmesine yakın yerim. Kampanyayı haberdar eden arkadaşa teşekkür ederim.

• Gayet güzeldi haber veren arkadaşa teşekkürler

Cepteşok Aytaç Biftek 1 Alana 1 Bedava

• Ben 3 akdeniz 3 spesiyal aldım. Ne kokma var ne sertlik. Et ve balık kurumunun bifteğinden daha iyi. Spesiyal akdeniz'e göre çok hafif sertti. Ben beğendim...
  • kampanya yarın da devam ediyor mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Dikkat!
    1- Az önce baktım skt: 27.07.2019 yani yarın, alacak olanlara duyrulur, mağazada gördükten sonra sipariş veriniz derim.
    2- Burada önerilen Akdeniz ama Şef olan daha kaliteli bir parça olarak gözüme çarptı, Akdeniz olanlar o kadar güzel görünmüyordu. Tercih sebebi sos ise bilemiyorum ama böyle parçaları soslu almak zaten başlı başına risk çünkü hiç hoşunuza gitmeyebilir.
    3- Geçen indirimde sormuştum, kasiyer ben aldım diyerek gülümsemişti, şimdi gördüğümde ise "abi ben geçenlerde aldım ama galiba beceremedim" diye hüzünlendi görünce, "bir daha almam" modundaydı yani.
    4- A101'de satılan dondurulmuş ürünler(sanırım Beşler marka) bunlara göre daha kaliteli duruyor onu da ekleyeyim.
    Ekleme
    5- Uygulamaya kartı ekleyip sipariş verdikten sonra Garanti'den mesaj geldi ve kartınız güvenlik nedeniyle geçici olarak kapatılmıştır diye sms geldi.
    Deneme sonrası:
    Üründe tarihten çok ürünün kalitesi ve saklama koşulları önemli, 4 üründen 1 tanesi bozuk çıktı, bu ürün tarihi en yeni olandı.
    Ürünlerdeki kalite gözlemim tamamen doğru çıktı, kalitesiz görünenlerin lezzetleri de hazırlanması da sıkıntılı idi, güzel görünen 1 ürün ise sorunsuzdu. Yani önemli olan Akdeniz-şef değil paketteki ürünün kalitesi.
    Buradaki uyarılardan dolayı ürünün dışını kağıt havlu yardımıyla sostan arındırmaya çalıştıktan sonra pişirdim, yine de çok sarımsaklıydı(sevenini üzmez).
    Bu fiyata alınır mı? Alınır, ama market market dolaşmaya değmez, çevrimiçi(online) olarak değil görerek almak gerekir.
    Pakette 2TL(kiloda 10-15TL) daha verip kasaptan/marketten beğendiğiniz parçayı almanız naçizane tavsiyemdir.

• 4 tane vardı hepsini aldım daha fazla olsa daha fazla alacaktım ama iyi ki fazla yokmuş bunları alacağınıza gidin kasabınızdan 60 tl ye antrikot alın pahallı muhitler hariç 60 tl ye bulmak mümkün gerekirse pazarlık yapın. kısacası etler kayış gibi vasat iyi et için marinasyon gereksizdir zaten
    bozulma muhabbetine gelince kırmızı et tavuk gibi kolay bozulmaz üstelik paketi tam vakum olmasada marinesi ile birlikte etin hava teması yok gibi gönül rahatlığı ile stok yapabilirsiniz ama lezzetli bir et değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@ithline -- 27 Temmuz 2019; 23:59:17 >
  • Niye bu kadar ucuz bu. Biftek 10tlye mi satılıyor normalde. Vallahi anlamadım. 10tlye 2 tane mi veriyor birde. At eti coming

• quote:

Orijinalden alıntı: Okeanos_1

Niye bu kadar ucuz bu. Biftek 10tlye mi satılıyor normalde. Vallahi anlamadım. 10tlye 2 tane mi veriyor birde. At eti coming
    150 gr
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.