Teğmen
27 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 120 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. İphone x almayı düşünüyorum da sahibinden'deki satıcılara güvenilir mi sizce? Sanırım yurtdışından getirip satıyorlar komisyon koyarak. Buradakinden ucuza geliyor yine de. Herhangi bir sorun çıkar mı sizce telefonda?
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-x-64gb-tum-renkler-1-yil-garantili-bogazici-bilisim-529558401/detay
Merhabalar herkese. Doğru yere mi açtım konuyu emin değilim, eğer yanlış yerdeyse, moderatör arkadaş doğru yere taşırsa sevinirim.

Arkadaşlar sizden araç tavsiyesi isteyeceğim. 20-25bin civarı bütçem var. Günlük kullanıma uygun, yakıt tüketimi ve parçası uygun bir araç arıyorum. Aklımda Megane 2 vardı fakat temizini bulamıyorum, bulduklarım da çok fiyat istiyor açıkçası modeline göre. Laguna düşünüyordum, parça fiyatlarının çok pahalı olduğunu ve bu sebeple tutulmadıklarını öğrendim. Siz ne dersiniz laguna hakkında? Bu fiyata başka hangi alternatifler olabilir? Teşekkürler şimdiden.
Merhaba arkadaşlar. Bu fiyatlara önerebileceğiniz en iyi telefon nedir? Lenovo ve asus modelleri mi yoksa samsung'un eski sürümleri mi?
Merhabalar. 1500 TL bütçem var, bu fiyata alabileceğim en iyi laptop nedir? İş için değil, kişisel kullanım için alacağım. Arada oyun falan da oynarım, çok sıkıntı çıkarmayacak bir model önerebilir misiniz?
Kutu şeklinde değil, pedal şeklinde olan ko pedal'lardan arıyorum arkadaşlar. Sadece minör basması yeterli
Arkadaşlar, internet üzerinden nike air max alacağım da numaralar çok fark ediyor mu onu tam öğrenemedim. Var mı giyip de yardımcı olabilecek? Normalde ben 41.5 giyiyorum, bir adet nike ayakkabım var o da 42.5 anca oldu. Bunun alacağım firmaya yazdım, 42 alırsanız uygun olur dediler. Ayakkabı yurt dışından geleceği için 14 günde elime ulaşacak. Uymazsa değiştirme olayı falan sıkıntı yani. Siz ne dersiniz 42 mi alayım? Var mı daha önce almış olan?
Merhaba arkadaşlar. Nike Air Max ayakkabı alacağım fakat kararsız kaldım hangisini alacağım konusunda. Yardımcı olursanız sevinirim.

Air Max 1

Air Max 2

Air Max 3
Arkadaşlar, internet üzerinden, nike airmax 90 essential serisinden almayı düşünüyorum. Fakat numara konusu aklıma takıldı. Ayak numaram 41,5 daha önce airmax giymedim fakat bir adet nike ayakkabım var, 42,5 numara anca oldu. Yani 1 numara büyüğü anca oldu. Airmax'lerde numara olayı nasıldır var mı yardımcı olabilecek?
Alttaki ayakkabıyı almayı düşünüyorum. Sizce nasıl tipi falan? Mağazada denedim bayağı rahattı, kotun altına da iyi gitti gibi fakat sizin de düşüncelerinizi alayım dedim. Nasıl sizce?

http://www.n11.com/nike-rongbuk-gtx-gunluk-spor-ayakkabi-P17139434
Kirli sakal bırakabileceğim bir cihaz arıyorum arkadaşlar. Sakallarım biraz sert. 50-100tl bütçem var. Bir şeyler önerebilir misiniz?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 18 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.758
İkinci El Bölümü Mesajları: 424
Konularının görüntülenme sayısı: 42.843 (Bu ay: 140)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 227 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.