Şimdi Ara

Cepteşok Aytaç Biftek 1 Alana 1 Bedava (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
6
Favori
70.494
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir akdeniz bir şeften aldım kasadan 1+1 var değil mi dedim. Telefondan gösterdim. Kasiyer biraz afalladı. Diğer kasiyer geldi. Ben geçirin dedim gerekirse iade ederim. Diğer kasiyer yardımcı oldu. Dedi bunlar farklı indirim düşmeyebilir. Aynısından getireyim. Ben baktım yoktu felan dedim. Gitti Üsstekileri kaldırdı altta 4 tane çıkardı verdi. Sizde bulamazsanız altlara bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az once 2 tanesini pisirdik sanirim once suda haslamak lazimmis biraz sert oldu ama yedik et yemis olduk en azindan.. acik konusmak gerekirse oyle aman aman bir tadi yok ne bilim yani 4 adet alinip denenir ama bence stoklamaya degecek bir urun degil...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasac

dediğim gibi saat 1,5 gibi aldım bugün sıkıntı çıkmadı mağazadan.
    Demekki önüne geleni kasiyer yapıyorlar hocam. Bizim buradakiler zır cahil. Cepteşok'tan alsam çok fazla sorun yaşayacağımı bildiğim için gittim. , Yerinden yine alamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen açılan konuda almıştım 2 paket açıkcası beğenmedim ve aklıma şüpheler düştü
    Tavsiye etmiyorum , kasaptan alın tanıdık kasap kilosunu 35-40tl veriyor bölge bölge ayrım da yapmıyor

• Akdeniz ve Şefin spesiyalini denedik, önce 1er dakika arayla tavada ön ve arka yüzünü hafif zeytınyağı ile mühürledim ardında 8 dakika boyunca 200derece fırına attım açıkçası sulu sulu ve çok güzel oldu, bu fiyata alınabilecek en iyi biftek budur, biraz sert olduğu da doğru ancak ben eti, orta-az pişmiş, sert ve sulu sevdiğim için benim için hiç problem olmadı.
  • yunusesss kullanıcısına yanıt
    Bugün marketten bir akdeniz bir de şef aldım. Şef çok iyi çıktı. Akdenizi sinirden çiğneyemedik. Tamamen şansına galiba.

• Akdeniz olanı açtım, iğrenç kokuyordu, sote yaptım sinirlerini alıp, yinede kokusu geçmedi, evet ucuz etin soteside yenmezmiş

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    hocam soğuk zincir kırılmış ve büyük olasılıkla bozulmaya başlamış ettir o. özellikle evimin karşısındaki a101'de tavuk, et gibi ürünler kapı önündeki paletlere yığılıyor ve çalışanlar hemen taşımaları gerekirken sigara içerek sohbet etmeyi tercih ediyorlar. dikkatli olmakta fayda var.

• Bu kampanya neredeyse 2 haftadır var, 6 paket alıp yedik, biraz sertti ama gayet lezzetliydi. Evimin 150 metre ötesinde şok var gidip alsam mı yine, hazır da spordan çıkmışken
  • Evet arkadaşlar açılın nasıl muhteşem olarak nasil pisireceginizi açıklıyorum
    Etleri uzun şeritler şeklinde kesiyorsunuz
    Daha sonra döküm tavada her yüzünü 30-40 saniye iz çıkacak kadar pisiriyorsunuz
    Fileminyon şeklinde kesin yani
    Et antrikot yada bonfile olmadığı için döküm tavada direk pişirmek eti set yapar
    En güzel pişirme şekli budur
    Şimdiden bişey değil afiyet olsun

• radko kullanıcısına yanıt
    Olaya böyle bakarsan mantıklı. Yürüyün şok marketlere

• Mağazadan gidip aldım. Dolabın üzerine etiket yapıştırmışlar bu arada
    Cepteşok Aytaç Biftek 1 Alana 1 Bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: M-D-Luffy

Evet arkadaşlar açılın nasıl muhteşem olarak nasil pisireceginizi açıklıyorum
    Etleri uzun şeritler şeklinde kesiyorsunuz
    Daha sonra döküm tavada her yüzünü 30-40 saniye iz çıkacak kadar pisiriyorsunuz
    Fileminyon şeklinde kesin yani
    Et antrikot yada bonfile olmadığı için döküm tavada direk pişirmek eti set yapar
    En güzel pişirme şekli budur
    Şimdiden bişey değil afiyet olsun
    yanlış..otur oğlum ..sıfır .. sınıfta kaldın.. :-D

Etleri önce mühürlemelisin ki .. suyunu salmasın. hemde en az 4-5 dakika.. ister öyle ye ..ister dilimle tekrar tavaya at.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cepteşok Aytaç Biftek 1 Alana 1 Bedava

Geçen sefer de bayağı stoklamıştım, iş görüyorlar. Atıyorum buzluğa, çıkartıp yiyorum 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunner92fb -- 27 Temmuz 2019; 16:41:14 >
  • gunner92fb kullanıcısına yanıt
    Yılın ölücüsü ilan ediyorum seni

• tugberk16 kullanıcısına yanıt
    50 tane al bence az almışsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mytra

hocam soğuk zincir kırılmış ve büyük olasılıkla bozulmaya başlamış ettir o. özellikle evimin karşısındaki a101'de tavuk, et gibi ürünler kapı önündeki paletlere yığılıyor ve çalışanlar hemen taşımaları gerekirken sigara içerek sohbet etmeyi tercih ediyorlar. dikkatli olmakta fayda var.
    Muhtemelen öle, hala midem bulanıyor, inşallah zehirlenmedik

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    Korktum valla çöpe mi atsak

• gunner92fb kullanıcısına yanıt
    150 tane alsaydın hocam çok az almışsın. Seneyede yerdin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunner92fb

Geçen sefer de bayağı stoklamıştım, iş görüyorlar. Atıyorum buzluğa, çıkartıp yiyorum 😂
    yanlış iş yapıyorsun o etlerin hepsi çöp yazık verdiğin paraya...Ucuz etin yahnisi yaban olur derler..
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.