Şimdi Ara

Cepteşok Aytaç Biftek 1 Alana 1 Bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
6
Favori
70.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 148
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • radko (42 mesaj) mahmut716 (13 mesaj) b0Ni (11 mesaj) zeusavda (10 mesaj) gunner92fb (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (111 mesaj) Mobil (125 mesaj) Mini (27 mesaj) Uygulama (93 mesaj)
  • @
10 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Cepteşok Aytaç Biftek 1 Alana 1 Bedava
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1132 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar cepteşok uygulama üzerinde Aytaç Biftek 1 Alana 1 Adet Bedava Mevcut.

Akdeniz Usulü ve Şefin Spasiyelinde geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 26 Temmuz 2019; 14:34:37 >

• Bizeneeee bizeneee. Neden bunu yazmak icin bitmis konuyu hortlatiyosun hocam. Neyse sinirim gecti afiyet olsun.
    Mühürleyeceğim diye evi duman altı ettikten sonra geçen kuşbaşı doğrayıp kuru fasulyeye koymuş hanım leziz oldu
    Ben genellikle köfteci Yusuf tan vakumlu antrikot alırım son kullanma tarihi yaklaşmış olmalı dinlenmiş et her zaman güzel olur
    Pişirmeye gelince sıra sadece zeytinyağı her iki tarafına da değirmen karabiber ve değirmen pembe granül kaya tuzu ekip hazırladıktan sonra
    Döküm tavayı iyice ısıtıp etlerin her iki tarafını da 3 dakika pişirip fırında ısıttığım sunum tahtası üzerine alırım etleri
    Beş dakika dinlendirip afiyet ile yeriz ailecek
    Dinlenmiş antrikot almaya özen gösterin
    İyi geceler
    çok komiksin.

Aytaç ı savunacak halim yok.. Banane elalemin firmasından. Ben işime gelene göre hareket ederim.

Ama yazdıkların sende bir gariplik var diyor.

Aytaçtan onu almışın bunu almışın dönüp tekrar almışsım sonra aile bireyleri almış.

Madem hepsi hataydı neden 2 hadi maksimum 3. den sonra bırakmadın ?
    Aytaç tokatı tatlı mı geldi :-D

Birde bize aytaç ın alternatifi olarak kokuşmuş , ne halt yediğini bilmeyen karfur u övüyorsun :-D

Ankara Cepa da dandik bir karfur var ..ne zaman gitsem
    ....evet evet ne zaman gitsem kasap reyonu iğrenç kokuşmuş et kokuyor. Bir insan oradan nasıl et alır çok ilginç.
    Beğenmediysen alma, yeme arkadaşım. Öncesinde aldım yedim, beğendim. Son indirimde de birkaç paket daha aldım yiyorum.
    Şu sebepten dolayı sağlıksız dersin, almayın dersin, ortaya nesnel bir şeyler koyarsın anlarım. Tamamen subjektif bir şekilde bu et kötü bunu yiyenler de zevksizdir demen hoş değil.
    80 milyonluk bir ülke olduğumuzdan şikayetvar üzerinde müşterisine en fazla değer verip önemseyen şirketler için bile şikayet bulabilirsin.
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    skt lere dikkat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    177 Mesaj
    Yine çoğu şokta sadece 1 adet bırakmışlardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    7508 Mesaj

Marketlerde varmıdır ki bu kampanya?

|
    |
    Rensjem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    204 Mesaj
    Nasil bu kadar ucuz olabiliyor 😐

|
    |
  • Yüzbaşı
    626 Mesaj
    Mağazalarda da aynı fiyat mı oluyor? Stok takibini tek tek mağaza seçerek mi denememiz gerek?

|
    |
  • Çavuş
    84 Mesaj
    Mağazada deneyen arkadaşlar lütfen durumu yazarmısınız.

• Teğmen
    145 Mesaj
    Geçen sefer yaptığı kampanyada almiştim, fakat etleri ızgara için yumuşak bir et değil. But etinden yapıldığı için marina edilmiş olsa dahi ızgarada sert ve susuz bir hal alıyor. Eti lastik gibi çiğnemek isteyen alabilir.

• Yüzbaşı
    309 Mesaj
    SKT lere max 3 gün var
    |
    |
  • Yüzbaşı
    522 Mesaj

Mağaza da geçeli değil. Uygulama da hata verip duruyor

|
    |
    dj halid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2206 Mesaj
    2şer tane aldım mağazadan. yarın 2de teslim alacağım. bakalım ne kadar kötü olabilir ki tost makinesinde ızgara yapacağım editlerim tecrübemi.
    |
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    Ceptesok uygulamasi hata veriyor. Mobil siteden deneyin. 1 adet siparis gectim.
    Konuyu acan arkadasa tesekkurler. Aksam teslimati sectim bakalim

|
    |
  • Yarbay
    7508 Mesaj
    Koca mağazada 1 tane var skt 11.08.2019

|
    |
  • Yüzbaşı
    763 Mesaj
    akdeniz olan baya iyi, şefin spesiali ise sert ve sinirli alıcak arkadaşların haberi olsun. 2 şer dakika döküm tavada + 7 dk fırında ısıtınca güzel oluyor
  • Çavuş
    48 Mesaj
    Uygulamadan her çeşidinden birer adet siparis geçtim teslim saati 16 sectim. Ama siparis kisminda 1er adet gorunuyor acaba olurda 2şer adet vermezlerse iptal ederim. Toplam 9.90+9.90= 19.80 ödedim.. Birazdan teslim almaya gidicem size detaylari anlatirim...

• Yarbay
    2488 Mesaj
    hadi bakalım
    |
    |
  • Yarbay
    2206 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zeusavda

Uygulamadan her çeşidinden birer adet siparis geçtim teslim saati 16 sectim. Ama siparis kisminda 1er adet gorunuyor acaba olurda 2şer adet vermezlerse iptal ederim. Toplam 9.90+9.90= 19.80 ödedim.. Birazdan teslim almaya gidicem size detaylari anlatirim...
    Sipariş Ürünleri
    2 adet ürün bulunuyor

Aytaç Biftek Akdeniz Usulü 150 gr
    2 adet
    19.90

Aytaç Soslu Biftek Şefin Spesiyali 150 Gr
    2 adet
    19.90
    KDV Dahil
    Toplam Tutar:
    19.90

bende de böyle görünüyor. 2 adet ürün diyor en üstte fakat alttaki detaylarda 2 adet ve 2 adet olarak toplam 4 tane olduğu belirtmiş. aksilik çıkmaz sanırım.
  • Çavuş
    48 Mesaj

çıkarsa almayiz iptal olur hocam benim eve yakin 2 market var birinden bir akdeniz bir spesiyal digerinden 1 akdeniz siparis ettim 4.30da gidip alicam yukardaki arkadas akdenizi övmüştü ondan bir siparis daha geçtim birazdan almaya gidicem detaylari paylasirim...

|
    |
    Görkem ! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1452 Mesaj
    Akdeniz olanı cepteşoktan aldık bakalım, acaba gerçekten alabilecek miyiz :) haber verdiğiniz için teşekkürler
    |
    |
  • Yarbay
    7508 Mesaj
    Rest 300 gram biftek yesek içeceğiyle 100lük oluruz valla 😆

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.