Şimdi Ara

Cepteşok Aytaç Biftek 1 Alana 1 Bedava (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
6
Favori
70.494
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dökümde 3-4 dakika pisirme işlemine mühürleme denir o şekilde pişirirseniz yiyemezsiniz güzel olmaz ısıtılmış fırında 5 dakika daha tutmanız lazım yoksa ici çiğ ve kanlı olur nusrete özenmeyin onlar günlerce belirli bir ısıda eti dinlendiriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedense bu Aytaç markasına oldum olası güvenmedim. Bakanlığın birçok denetiminde etlerinde sorunlar çıkmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Sitede 1+1 kalkmışsa -ki kalkmış- kampanya devam etmiyordur. Ara ara 1+1'e düşüyor ama.

Alıntıları Göster
    Uygulamada 1+1 hala mevcut ama bazı marketlerde ya 1 adet kalmış ya da hiç stok yok

• quote:

Orijinalden alıntı: eminxconan

Uygulamada 1+1 hala mevcut ama bazı marketlerde ya 1 adet kalmış ya da hiç stok yok

Alıntıları Göster
    O gün yazdığımda yoktu geri gelmiş. Markette de varsa kasada 1+1 olur mu bu arada?
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Riske gerek yok uygulamadan satın alıyorum sonra tantana olmadan marketten saatinde gidip alıyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: eminxconan

Riske gerek yok uygulamadan satın alıyorum sonra tantana olmadan marketten saatinde gidip alıyorum hocam
    Bulunmama ihtimali olunca daha beter oluyor. Şimdi mesela akdeniz görünüyor bende, netten alsam gideceğim biliyorum diyecekler ki 'yok ki :)'

O yüzden sıkıntılı bir olay.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kendi yöntemimi yazmıştım önceki sayfalarda. Buraya da aktarayım. Şubeye gidiyorum ve bulursam / beğenirsem ürünleri alıp orada uygulamadan sipariş verip kasaya gidiyorum ve sistemle ilgilenen kimse, ona onaylatıyorum. Ürünleri alıp çıkıyorum.

• Umarım kalmıştır boluda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 7 Ağustos 2019; 19:34:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mytra

Hocam ben kendi yöntemimi yazmıştım önceki sayfalarda. Buraya da aktarayım. Şubeye gidiyorum ve bulursam / beğenirsem ürünleri alıp orada uygulamadan sipariş verip kasaya gidiyorum ve sistemle ilgilenen kimse, ona onaylatıyorum. Ürünleri alıp çıkıyorum.
    Hocam mesafe biraz uzak ondan yoksa üşenmez giderdim ama dediğim gibi yine de teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_ragon

Geçen sefer yaptığı kampanyada almiştim, fakat etleri ızgara için yumuşak bir et değil. But etinden yapıldığı için marina edilmiş olsa dahi ızgarada sert ve susuz bir hal alıyor. Eti lastik gibi çiğnemek isteyen alabilir.
    Geçen bende bi hevesle almıştım,yiyemedim.et.degil mübarek şamrel,kesmek çiğnemek mümkün değil.yiyen nasıl yiyor onada hayret ettim.

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Pişirmeyi bilmiyorsun muhtemelen hocam. Eti kurutursan lastik gibi olur

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    sen yanlis pisiyorsun yoksa et lokum gibi oluyor yumusacik . Ben sadece aromasini sevmedim.

• Bu kampanya bu sene de olur mu.
    Bugün son iki paketi yedik

• streptokokk kullanıcısına yanıt
    Bizeneeee bizeneee. Neden bunu yazmak icin bitmis konuyu hortlatiyosun hocam. Neyse sinirim gecti afiyet olsun.

• streptokokk kullanıcısına yanıt
    Şok artık Aytaç biftek ürünleri satmıyor

• Böyle konuları "Biten Sıcak Fırsatlar" bölümüne almazlarsa,bir hort forumun içinden geçer böyle.

https://forum.donanimhaber.com/forumid_811/tt.htm
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.