Şimdi Ara

CEMU Nıntendo WiiU Emulator (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
5
Favori
8.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TheStarBox

quote:

Orijinalden alıntı: Zamyatin

arkadaşlar merhaba cemu ile mari maker oynuyorum online bölümleri açmak istediğimde course worlde tıklıyorum error 106-0502 hatasını alıyorum
    başkalarının yüklediği bölümleri oyanayamayacak mıyım ? ne yapmam gerekli

bir forumda insnaalr kendi tasarladıkları bölümleri upload ediyorlardı. 50-100 arası bölüm vardı galba.o forumu bulup indirip içine tamanız gerekiyor galba. şuan için cemu online nintendo serverlarına erişemiyor.

Aynen hocam serverlara erisim yokmus

Su sitede bi cok bolum mevcut, indirmek icin de programi var cemudaki save klasorunu tanitip istediginiz bolumleri otomatik indirebiliyorsunuz.

https://smmdb.ddns.net

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eve geçince emulatoru denicem. Gtx 1050ti performansı nasıl bakalım. Bu arada wii u oyunlarını güvenli şekilde virüssüz indirebileceğim bir site var mı?

• cemuyu denemek istedim ama gamepad ayarı yapılmıyor
    iki farklı versiyon indirdim ikisinde de input ekranında tuş ataması yapamıyorum hiç bir şey girilmiyor
    neden olabilir
  • sanirim ustte yazanlar nintendo nun neden turkiyeye gelirken ayak surudugunu acikliyor.......tarih eger tekerrur se ki oyle switch in sonu da malasef bu...basarilar.

• pspsexer kullanıcısına yanıt
    Wii sahibiyim, switch almadım, fiyatı ucuzlarsa alırım. Hala Wii oynuyorum 6 yaşındaki oğlumla. Wii konsolu 10 yasindan fazla, bende 8 senedir var. Parasını haketti. Wii nin olayı remote dur. Klavye veya Xbox kontrolcüsü yerini tutamaz. Bir kere motion plus destekleyen bir oyun oynayın ne demek istediğimi anlarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Wii sahibiyim, switch almadım, fiyatı ucuzlarsa alırım. Hala Wii oynuyorum 6 yaşındaki oğlumla. Wii konsolu 10 yasindan fazla, bende 8 senedir var. Parasını haketti. Wii nin olayı remote dur. Klavye veya Xbox kontrolcüsü yerini tutamaz. Bir kere motion plus destekleyen bir oyun oynayın ne demek istediğimi anlarsınız.
    Ucuzlamak mı. Dolar 4.80 oldu her geçen gün artıyor. Zam gelmesin diye dua edin bence
  • ornitolog kullanıcısına yanıt
    Uzun süredir cemu kullanmadım. Büyük ihtimalle kullandığınız gamepad ile alakalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

Uzun süredir cemu kullanmadım. Büyük ihtimalle kullandığınız gamepad ile alakalı.
    yok hayır, klavye tuşları da işlemiyor
    neyse teşekkürler
  • Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen birdaha alamiyacagim. 2011 de dolar 1.7 felandir sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xci uzantılı olarak Mario Odyssey indirdim ancak açmıyor nasıl gösterebilirim bunu programa?
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Cevap veren çıkmamış şöyle izah edeyim senin bahsettiğin oyun switch konsolu oyunu ve switch için kırılma gerçekleşse bile emulator bazlı değil donanım bazlı fiziksel bir hack söz konusu.

Çekeceğin oyunların wii u tabanlı olduğuna emin olup çek dene.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.