Şimdi Ara

CEMU Nıntendo WiiU Emulator (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
5
Favori
8.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ya bilgisayarınla ilgili ya da rom ile ilgili durum gibi yoksa iki oyunda çok rahat çalışıyor. 1 gb lık dosyalardan değildir, hayır rpx çalışıyor. Muhakkak google ile soruna bir cevap bulabilirsin. Şöyle bir baktım sistemin ile alakalı olabilir, aynı şikayeti olan insanlar var hele ki, intel kulllanıyorsan. Bu ayın 6'sı gibi programın yeni sürümü geliyor en kötü çözemedin onda dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 2 Kasım 2016; 17:34:57 >
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, aslında bi kaç sürümde denedim hep o kısma gelince atıyor nedense. İşlemci intel, gpu nvidia belki de sistemle alakalıdır dediğin gibi. Tank tank diye bi oyun var birde onu denicem bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Yalnız her oyun açılmıyor şu an hangi oyunları çalıştırdığına bakmanız gerekiyor Tank tank tank'ın 3 hafta önce çalışmadığı rapor edilmiş. Muhtemelen çalışımıyor o. Şu an için daha popüler oyunlara öncelik verilerek programın geliştirilme çalışmaları yapılıyor.
  • son çıkan emulatörü abimin laptop uyla denedim sonuç hüsran New Super Mario U
    i3 4gb ram ekran kartı radeondu fps çok düşük oyun fotoğraf karesi olarak donuyor gidiyor biryerde yanlış mı yapıyorum arkdşlr
  • Rom için hangi kaynağı kullanıyorsunuz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orod-Dain

Rom için hangi kaynağı kullanıyorsunuz acaba?

ROM,İSO,VB kopya kaynak paylaşmak forumda yasaktır google da şansınızı deneyin.
  • TheStarBox kullanıcısına yanıt
    Almak istediğim cevabı aldım zaten. :) Sağ olsun arkadaşlar böyle bir mesaj yazmak yerine pm ile yardımcı oluyor. Bizim bölümde ortalık yerde link paylaşacak adam pek yoktur diye düşünüyorum. :) Bu arada daha hızlı kaynaklara hala açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orod-Dain -- 7 Kasım 2016; 7:28:32 >
  • nsmb u için çalışan bir link atarmısınız pm den.
  • Bu emulatoru bende denedim, elimde New Super Mario Bros' un oyun vardı ISO kalıbını çıkarttım, ilk önce 1.6.2 versiyonlu emulatorde bugün ise, 1.6.3 versiyonlu emulatorde denedim, ancak oyun açılıyor olsada START butonu ile oyun başlatıldığı anda program hata verip kapıyor her iki emulator sürümünde de bu gerçekleşti.

Ancak youtube de benden kat ve kat düşük sisteme sahip kişiler tıkır tıkır oynuyor aynı oyunu, neden oynayamıyorum ? Benzer sorun ile karşılaşıp çözüm bulan net cevap verebilecek birileri varsa buyursun.

Küçük notlar:
    1- test edilen sürümler 6.2 ve 6.3
    2- denenen oyun New Super Mario Bros U
    3- Emulator açılıyor
    4- bütün fonksiyonları çalışıyor
    5- Oyun açılıyor
    6- Oyunun açılış ekranı çıkıyor menüsü çıkıyor
    7- Tam start butonuna basar basmaz program HATA Raporu vererek kapanıyor.

• Nsmb icin bi fix vardi sanirim.emulatorun kurulu oldugu yerde birkac dosyayi degistiriyoduk.google de cemu nsmb fix yazin cikar.

• zeldayı 30 fps de oynatacak bi ayar henüz yok sanırım. 3-5 fps de de oynanmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

zeldayı 30 fps de oynatacak bi ayar henüz yok sanırım. 3-5 fps de de oynanmıyor

sağda solda videolar gezniniyor oynayanlar var :S
  • O videolarda hep aynı. Sabit 30 fps yok.

• zeldayı oynatmışlar 30 fps,Cemu 1.7.4 ile gelicekmiş 9 nisanda

https://streamable.com/hb5wr
  • Bu emilatörde grafik ayarlarında.düşürüp performans arttıran varmı 50 ve 40fps alıyorum bazı oyunlarda ama gözüme çok yavaş geliyor bu yüzden sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: roltec

zeldayı oynatmışlar 30 fps,Cemu 1.7.4 ile gelicekmiş 9 nisanda

https://streamable.com/hb5wr

haydaa
    switch de bi tane oyun var zaten sattıran,onuda adamlar hayvan gibi oynatmışlar
    heyecan ile bekliyorum emulatorün son versiyonunu :D

• TheStarBox kullanıcısına yanıt
    hocam aynen
    zelda geliyor birde ilerde mariolar filan gelirse switchin işi zor gibi,meraklısı hariç
  • roltec kullanıcısına yanıt
    Bu emulator switch oyunlarını çalıştırmıyor bu Wii U oyunları için hazırlanan bir emulatör yani dediğiniz gibi ileride gelecek mario vs. birşey şu an için Switch olmaksızın oynayamazsınız.

Zelda konusunu ise hemen çözmüş adamlar, bu kadar kısa sürede gayet iyi çalışıyor göründüğü kadarıyla.
  • HayvanMetal H kullanıcısına yanıt
    biliyorumda zelda gibi yeni oyunlar wii içinde çıkarsa emülatörde de çalışıcak demektir ama sadece switche özel olarak piyasaya sürerlerse patlarız tabiki
  • roltec kullanıcısına yanıt
    Emin olun ki çıkmayacak bundan sonra gelecek her oyun sadece Switch platformuna hazırlanıyor. Wii U için hazırlanmış son büyük oyun Zeldaydı. :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.