Şimdi Ara

Çektiğiniz en büyük acı nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
12
Favori
4.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Köprücük kemiğimi kırdıktan sonra 3 5 doktor kemiğin düzgün kaynaması için 1mm bile oynatamadığım omzumu hep birden çekmişti hayatımda hiç bu kadar büyük bir acı çekmemiştim. Hastahane sesimle inlemişti öyle bağırmıştım ki.

Manevi olarak;
    Hayvanlar gibi aşık olduğum, kendimi resmen ona adadığım kız arkadaşımın beni terketmesi.

Sizinkiler?

• Fiziksel olarak;

Elimin taze kaynamış, kaynar su ile haşlanması 2 hafta boyunca acı çektim.

-------

Manevi olarak;

Arabamın çizilmesi
  • anestezi yapılmadan 11 dişimin dolgu yapılması
  • Ürodinami denilen olayın yapılması hem de herhangi bir uyuşturma olmadan. Araştırmanızı bile önermem.
  • ilaç vurulduktan sonra kafamda oluşan obsesyonlar.
  • Fiziksel:
    Evin birinci katından araba park duvarının kenarına bacak arası düşmüştüm. Sonra sperm testi yaptırdım allahtan sağlam çıktı potansiyel bebeklerim.

Manevi: Tabikide kız olayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Vampir] -- 5 Mayıs 2013; 1:21:52 >
  • hiçbir acı aşk acısı kadar vurmadı beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImaginePerest -- 5 Mayıs 2013; 1:23:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulak temizletme
  • ameliyat sonrası sonda takılması ve çıkarılması anı

• quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Fiziksel olarak;

-------

Manevi olarak;

Arabamın çizilmesi

kaynar su benimde elime dökülmüştü.hatta birkaç gün sonra tenis topu büyüklüğünde kaparcık olmuştu tabi sonrasında kesilip alınmıştı
  • Fiziksel olarak kafamin icinden diren cikarilip dikis atilmasi (uyusturulmadan)

Manevi olarak cok var

• Editlerim sonra

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiziksel olarak çok ama çok var aklıma dahi gelmiyor yerinde pek durmayan biriyim...

Manevi olarak yok çok şükür aşk oldu ama pek iplemedim biraz gamsızım dır pek takmam
  • kolumdan, ameliyattan arta kalan civilerin çıkarılması. hala o kemiğe sürtme anini hissettikce içim bir garip oluyor.

• 6 metreden düşüp belimi kirdim, cok agridi ama kalkip danismaya kadar yurudum ambulans cagirdilar, simdi dusunuyorumda pekte agrimamis, % 40 kirik belim, sut icin sut kemiklerin maşallah i oluyor o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Fiziksel olarak;

-------

Manevi olarak;

Arabamın çizilmesi

kaynar su benimde elime dökülmüştü.hatta birkaç gün sonra tenis topu büyüklüğünde kaparcık olmuştu tabi sonrasında kesilip alınmıştı

Benim elimde baya su toplamıştı her gün 3 kremi karıştırıp sürmeden önce iğneyi sterilize edip su torbalarını delip içerisinde biriken sıvıyı akıtıyordum, ne uğraşmıştım be gecenin 11'nde haşladım elimi daha sonra yumurta sarısını elime sürdüm el dondu kaldı resmen kasıldı sabaha kadar oturdum birde baya acı vardı evde ki mini usb vantilatörü elimin önüne koydum acıyı dindirdi ve serinlemesini sağladı sabah 8'e kadar bekledim sonra hastaneye gittim. Hayatımda yaşadığım en iğrenç durumdu aman dikkat edin.

• böbrek taşı döktüm. çok kötüydü..
  • Motorsiklet egsozunun bacagimin uzerinde kayisidir.150-200kg luk motor yag gibi yakti gecti kemik gozukuyordu tamda bacagin diz kapak ve alt eklem bolumu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maddi,manevi çok sevdigim,inandıgım güvendigim insanın beni bırakıp gitmesi..diri diri mezera koyup gitti beni..bense hiçbir şey yapamadım..
  • Ayağıma kaynar su döküldü.Küçükken denizde bildiğin boğulup bilincimi kaybetmiştim (acı falan yok gerçi bunda).Tırnağımı yerinden söktüler, uyuşturuldu ama etkisi geçtikten sonra 7 saat sızım sızım sızladıydı.Jip çarptı.Pek de bir şey olmamış aslında bana.Geçen gün de polisten kaçarken bisikletten düştüydüm hala geçmedi yarası deri kalktı kocaman (tam dirseğimde), delindi şırıl şırıl kanadı yastık kan olduydu gece kanamış farketmemişim yara bandının arasından sızmış.Şimdide hala irin akıyo
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.