Şimdi Ara

Çektiğiniz en büyük acı nedir? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
12
Favori
4.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçenlerde doğum sancısını anlamak için suni sancı alan iki lavuk vardı tv de. yok yok çinli değil amerikalılar karılarını kahraman ilan etmişlerdi.
  • Fiziksel olarak apandist Ama o acıya nasıl dayandım acaba hala anlayamıyorum

Manevi olarak bir yakınım hakkında büyük bir hayal kırıklığına uğramak. Çok özel o yüzden söylememe
  • manevi yok da maddi olarak halisahada billurlara top gelmesi. topun ruzgar sesini bile hissettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiziksel olarak aklıma gelen en son geçirdiğim böbrek ağrıları, yatakta kıvranıyordum resmen...
    Manevi olarak babamın öldüğünü gördüğüm rüya... Tarifi yoktur
  • fiziksel: basketbol oynarken maçta ribaund için havada çok sert çarpışıp 90 kilo adamın üstüne çökmesi ve dizimin altında kalması gerisi hastanede geçti 1 hafta kendimeme gelememiştim- basketbol oynarken yine pas almak için havaya doğru pas istiyordum guard zor bir pas çıkardı bende yakalamak için çizgiye doğru zıpladım ayağımı yan bastım çat diye bir ses geldi ve orda çöktüm sonra basketbolu bırakmak zorunda kaldım şu anda oynayamıyorum zaten
    fiziksen anlık: orta sahadan kafama ya da parmaklarıma basketbol topu çarpması emin olun çok can yakıyor
    manevi: annemin meme kanseri olması evimize ilk icra gelmesi ve babama sebepsiz yere dava açılması
    neyseki annem zor olsa da hastalığı atlattı kredi borcumuzu kapattık babamda kurtulmuş oldu ama 16 yaşında birine göre az şey yaşamadım herkesin yaşadığı acı kendine gerçi ..
  • ailemin bana surekli kostek olmasi
  • Burnumdaki dünyanın en büyük sivilcenin patlatmam. Gözlerimden yaş akmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unixslax

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Ürodinami denilen olayın yapılması hem de herhangi bir uyuşturma olmadan. Araştırmanızı bile önermem.

Arastirdim ve hakikatten uzuldum hocam okurken bile kanim dondu.

• quote:

Orijinalden alıntı: WhatsUp?

Ribaunt aldıktan sonra ayağımla ayak bileğimin üst tarafının 90 derece olacak şekilde durmasıyla yere basmam ve ilk anlık acı

Göz önüne getiremeyenler için ;
     Çektiğiniz en büyük acı nedir?

3 ayda bir düzenli olarak olurdu bu bana yalama olmuştu artık ilk bir dakika inanılmaz acıyor

• Köpek dişi dediğimiz dişin üstünden 2. bir diş çıkmıştı. Uyuşturucunun etkisi olmadan o sapa sağlam dişi çektirmiştim.
    Hayatım gözlerimin önünden geçmişti
  • sizi okudum da pek bişey çekmemişim inşallah da çekmem.

fiziksel: çürük dişi temizlerken çürüğün genişleyip sinirlere ulaşması doktorunda o dönen aleti sinirlere sokması. bileğimin 3 yerden çatlaması çok ağrıdı.

manevi: pek çekmedim sayılır.
  • Fiziksel olarak:

Parmağımı arabanın kapısına sıkıştırmam ve zamanla tırnağımın mosmor oluşu, ilk 2 gün ne acı çektim tabii ki tırnağım düştü, hala iyileşmedi .

Psikolojik pek bir sorunum olmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkdaş beyaz tenliyim güneşin altına mok var gibi tatilin ilk gününden çıkıp yattım her tarafım yanmıştı 1 haftalık tatil rezil olduydu.
  • Fiziksel olarak:
    Tırnağım 3 parçaya kırılmıştı. Doktor herhangi bir uyuşturma yapmadan 3 parçayıda çekti. 1. yi çekerken çok acımıştı. Diğer 2'sini nasıl çekti hatırlamıyorum bile.

Psikolojik olarak bir sorunum olmadı.
  • Fiziksel olarak uyuşturucu komasına girmem.. (tarifi yok)Şu an Yaşamam mucize..
    Keşke kurtulmasaydım...

Manevi olarak sevdiğim insanlardan beklemedigim şeyler yapması...aşk acısıda dahil.. hayatın ve kaderin yaptıgı kahpelikler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masquerade89 -- 21 Mayıs 2013; 17:56:03 >
  • Arka dişimde iltihap oluşmuştu feci bir ağrı vardı ve sonra nedendir bilmem ufak bir hata ve dişlerimi sert bir şekilde kapattım sanırım 15 dk baygın halde durdum

Manevi olarak pek bir sorunum olmadı çok şükür
  • Kolumu koşu bandının altına sıkıştırdım.Kaslarım gözüktü desem mideniz kalkmaz değil mi Manevi olarak bir şey yok şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C Sandoz -- 21 Mayıs 2013; 18:00:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcardle

anestezi yapılmadan 11 dişimin dolgu yapılması

Dolgu yapılırken anestezi yapılmaz zaten.
  • Sünnet, doktorlar ne kadar iğne vurduysada uyuşmadı bizim velet onlarda uyusmadan yaptı. Tüm hastane inlemistir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.