Şimdi Ara

Çektiğiniz en büyük acı nedir? (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
12
Favori
4.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulaklarımda 8mm tünel var kardeş. Kırık falan hikaye acıyı bilinçli olarak kendine çektirince daha ağır basıyor.
  • Ameliyatta takılan sonda nın çıkartıldıktan sonra ki ilk küçük abdest. Aman tanrım dedim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiziksel olarak 5. sınıfa gidiyordum. dersler bitmisti.yanimda en yakin arkadasim vardi ve diger arkadaslari bekliyorduk.bekledik bejledik gelmediler.bizde oyalanmak icin oylesine okulun yaninda ki yokusa ciktik.arkadasim yaris yapalim mi dedi bende olur dedim.ikimiz yokus assagiya son hizimizla kosturduk. ama bir sure sonra duramiyor. ciddiyim durmak icin kendimi saldim. yuvarlana yuvarlana hizli bir sekilde inmeyi basardik.bos bir bebek arabasina carpip durmayi basardim. arkadasim ise tasa carpmis yaptigim en aptalca seydi. heryerimiz cizik kan icindeydi.
    manevi olarak surekli takdir aldiktan sonra düz almistim biraz huzun yasamistim

• Fiziksel olarak ayak parmağıma yapılan operasyon esnasında anestezinin etkisinin geçmesiyle yaşadığım acıdır.
    Manevi olarak 99 depreminde bir hafta kadar babamdan haber alamamıştım.
  • İki tırnağımı çektirmiştim saatlerce aglamistim acidan.Birisi beni bayiltsin istiyordum.

Ygs de tahmin edemeyeceğim kadar kötü bir sonuç almam

• Burun kırığım düzeltilirken çektiğim acı tarif edilemez istemsizce gözümden yaşlar akmıştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiziksel olarak tek seferde 3 parmağımın çıkması ve salak gibi çıkıkcıya gidip üçünün peş peşe takılması her seferinde katlanan acı çarpanı.
    Manevi olarak insanlara pek bir güvenim kalmadı dönüp bakıyorumda zaten çevremde pek insan yokmuş. İnsanlar sadece size ihtiyacı olduğunda etrafınızda geziyor , işleri halledilince bir arayanınız soranınız bile kalmıyor. Bununla beraber ailenizin yüzüne bakamamakta çok güzel etkiler.
  • İsterken hapşırmam

• Küçükken Bakkalımız Vardı
    Kafama Ekmek Dolabı Düsürmüştüm Hastaneye Gittik Uyuşturulmadan Kafama Dikiş Atıldı Hastaneyi İnletmiştim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • midemin yanması hem fiziksel hem manevi her türlü can yakıyor her gün :(
  • herryde vitrine tırmanırken üzerime düştü vitrin her yer kan revan.
    birde küçük bir taş attım öylesine kuzenin kafasını yardım o koydu bana.
  • fiziksel olarak
    demir çubuklar vardı havuz kenarında orda kayıp düşmüştüm tam koltuk altımdan girmişti 1cm daha gireymiş tam kalbime geliyomuş çok kötü bi acıydı
    manevi olarak
    çok şükür yok
  • Ufakken (8 yaşında falandım) uykuluydum uyku sersemesi düşmüşüm yere, çenemi sunta olan bazanın kenarına vurmuştum. Çenem falan kaymıştı dişler de halen yamuk, peltek oldum S ve Z harflerini halen diyemem. Alt dudağımın derisi yok, afrikalı dudağı gibi oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karın ağrısı

• Hapsururken dilimi isirmak

• küçükken baş parmağımı araba kapısına koyup fark etmedim tabi kapıyı kapatmıştım yanlışlıkla ardından parmağıma birşey olmadı fakat tırnağımın tümü çıktı 1 ay elim havada uyumuştum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 13 Aralık 2014; 11:13:55 >
  • küçükken bisikletle komşunun kaktüs dolu bahçesine düşmüştüm o.
  • Yusac kullanıcısına yanıt
    mekanı cennet olur inşallah
  • maçta bacağıma yediğim tekme
  • Kaynar su dolu kovayı banyoya sürükleyerek götürürken ayağıma devirmiştim

Diğer durum zaten malum.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.