Şimdi Ara

Çektiğiniz en büyük acı nedir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
12
Favori
4.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiziksel olarak ; çivi batması . Manevi olarak ölüm olayı . . . . Birde tabiki kız. . .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koltukaltıma merdiven korkuluğu girdi.
  • diş ağrısı tabiki. Evlat acısı gibi mübarek. Varsa daha büyük acı çeken gelsin gözlerime baka baka söylesin de görelim.
  • 2 hafta önce bahçede çiviye bastım sol ayağımın ortasından girip üstünden çıktı görünce bayılacaktım hayatımda öyle acı yaşamamıştım
  • Aşk acısı.
  • Askerdeyken İtalyan Çukurundan yukarıya zıplarken sert tutunmuştum bileğim kırılmıştı, kemiğin deriyi ittirdiğini görebiliyordum. En büyük acı oydu sanırım.

Manevi olarak rüyamda babamı ölürken görmüştüm, rüyamda dahi ağlamıştım kalktıktan sonra kendime gelememiştim.
  • Konuyu gördüm birkaç mesaj okudum oturdum düşünüyorum da yok arkadaş aklıma gelmiyor ne fiziksel ne manevi olarak büyük bir acı çekmemişim
  • Fiziksel :Tırnağımın arasında et parçası çıktığında onu koparmaya çalıştığım acı..
    Manevi : Bilgisayarımın bozulması..
  • geçtiğimiz yaz biber temizlerken (acı süs biberleri bazıları cin biberi diye bilir onları kurutup pul biberi yapmak için ipe dizilmeli veya ortası kesilmeli ) elime eldiven giymeme ragmen acısı elime geçmiş tam 30 kilo biberi bitirdikten sonra elleirm yanmaya başladı ne yaptıysam kar etmedi akşam saat 5'ten gece 3'e kazar resmen yandı ellerim . limon , sirke sabun ozon vs vs vs vs denemediğim şey kalamdı sürmediğim krem kalmadı . sabaha kadar içi su dolu kovaların içinde ellerimin acısının geçmesini bekledim . bi süre sonra suyun içinded e acımaya başlıyor . sabaha kadar uyuyamamıştım . en son çektim en büyük fiziki acı bu oldugu için aklıma bu geldi .

manevi olarak ise babamın ben 12 yaşımdayken ölmesi
  • sağlam 5 tane dişimin çekilmesi ve orta parmak tırnağımın ortadan 3 parçaya kırılması
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavii_yosun

diş ağrısı tabiki. Evlat acısı gibi mübarek. Varsa daha büyük acı çeken gelsin gözlerime baka baka söylesin de görelim.

1.derece ota kulak ilihapı..
  • böbrek ağrısı 1. numaraymış, doktorlar diyor. 2. diş ağrısı.
  • elim sobaya yapışmıştı
  • Geçen sene bir hastalığım vardı o yüzünden karnıma agrı girmişti ama ne agri sabah acile gittik beklerken bilincimi flan kaybetmistim gözümü açtım ultrason odasındaydım. (o agrıyı bi ben bi Allah bilir)
    -
    Manevi: ~~~~

• Yazılanları okudumda öyle büyük bir acı çekmedim hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

Yazılanları okudumda öyle büyük bir acı çekmedim hiç

+1
    Manevi sıkıntım kız meselesi oldu. Fiziksel olarak hatırladıgım ciddi bir acım yok.
  • serce parmagami masaya carpmak ve sunnet

• gözlerim görmüyo diyebilirim acaib bi gözlük kullanıyorum
  • Maddi-manevi...Sünnet...
  • Ribaunt aldıktan sonra ayağımla ayak bileğimin üst tarafının 90 derece olacak şekilde durmasıyla yere basmam ve ilk anlık acı

Göz önüne getiremeyenler için ;

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.