Şimdi Ara

Çektiğiniz en büyük acı nedir? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
12
Favori
4.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiziksel Olarak ; Mide yıkanması,Çocukken yaklaşık 3 Metre yükseklikten yere düşmek ve fazlası...

Manevi olarak ; Aşk tabii ki
  • bobrek tasi agrisi, daha beter bi aci bilmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apandisit ve kas spazmı geçirmiştim ikisinden birisidir
  • Fiziksel olarak çocukluk yaramazlıklarının dışında birşey olmadı pek. Onlarda sırasıyla kafa yarma, parmağımı çelik kapıya sıkıştırmamla etin ayrılması ve 10-15 dikiş atılması, scooter'dan düşüp ayağımı yarmam ve sonuç yine dikiş vs vs hep böyle.

Manevi sıkıntı hiç bitmiyor.
  • Çocukken annem ütü yaparken merak edip bir anda elimi ütünün altına koydum kadınında suçu yoktu ama benden daha fazla pişman oldu hem maddi hem manevi en büyük acımdır.
  • 10 yaşındayken üçgen sivri uçlu taşın üstüne banktan düştüm kafam delindi bilinç kayıp.

Otobüs tüstgeçit direğine çarptı sol kolum 3 yerden kırıldı en hafif ben atlattım iyi tutundum o kazada 25 kişi öldü çok sayıda sakat kalan vardı.

Arkadaşın arabası ile takla attık 20 metrede denize uçtuk az kalsın boğuluyordum camı baston kilit ile kırarak çıktım.

Bisiklet ile arabayla kafa kafaya çarpıştık kendimi ön camdan içeri girmiş halde buldum üstüne müthiş bir baş ağrısı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okuldan kacarken 2 metrelik duvardan dengesiz atlamamla brlikte ayagımdaki liflerin kopması yok boyle bir acı gözümden yaşlar akıyordu 6 ayda zor geçti hala agrı yapar.

• Ben acı nedir bilmiyorum harbi
  • Kan alırlarken hemşire 2 saat damarı bulamadı kolumu delik deşik etti sonunda bir damar buldu ince damar kocaman iğneyle kan aldı o an ki çektiğim acıyla tüm hastane inlemişti heralde.

Manevi : Yok Allah'a şükür.
  • kafatasımın kırılması 8 yaşında oldu 12 dikiş,yaş 21 oldugu gibi iz belli
    manevi:yok gibi
  • fermuara sıkışması
  • Bana böyle sorular sorulunca cevap veremiyorum Bişey bulamıyorum Sanırım beynim kötü anıları kaydetmiyo

• Şu konu bana çok güzel birşey gösterdi. Gerçekten büyük acı çeken insanlar (çok yakınını kaybenler, engelliler vs) konuya girip mesaj bile yazmamış. Acı çektim diye mesaj yazanlar hep karı-kız meselesinden muzdaripler ve diğer ufak tefek kaza yaşanlar. Acı bu değildir arkadaşım halinize şükredin bunlar acı değil
  • Fiziksel olarak ;
    sol bileğimin kırılması
    menisküs ameliyatı
    sol ayak bileğimin kırılması.
    Manevi olarak ;
    Profesyonel futbolcu olacakken bunların arka arkaya olması ve futbolu bırakmam
  • Fiziksel: Dişimin akut apse yapması
    Manevi: obsesif kompulsif bozukluk
  • Çok şükür kırık acısı nedir bilmiyorum. Ama bir keresinde ayağıma uykuda giren feci bir kramp sırasında bağırarak uyandım ağlıyordum nerdeyse acıdan. Onu tarif edemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamyalamus

Şu konu bana çok güzel birşey gösterdi. Gerçekten büyük acı çeken insanlar (çok yakınını kaybenler, engelliler vs) konuya girip mesaj bile yazmamış. Acı çektim diye mesaj yazanlar hep karı-kız meselesinden muzdaripler ve diğer ufak tefek kaza yaşanlar. Acı bu değildir arkadaşım halinize şükredin bunlar acı değil

Dikkat! Konu Dışı bölümündesiniz. Bu civarda insanlardan ciddiyet beklemek tehlikeli ve yasaktır. Ama yine de duygulandırdığınız için size koca bir
  • Fiziksel olarak;Arkadaşımla kaldırımdan giderken bize araba çarpması.Adam resmen kombo yapmıştı
    2.sünnet olalı 2 gün olmuştu pek rahat durmuyordum zaten küçükken.Ne akılsa dışarı çıkıp bisiklet sürüyorum birden duvara çaprazlamasına girdim ve bisiklet havalandı.
    Bisiklet üzerimde yatıyorum ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.Ama koltukla benim malum yer arasında en fazla 2 cm vardı.Arkadaşlar gelip aldılar bisikleti üzerimden
  • 20lik diş ağrısı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.