Yarbay
01 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 249 (Bu ay: 7)
Gönderileri
youtube
The hit action noir thrillers Judgment and Lost Judgment are now available on Steam! From the same team that brought you the critically acclaimed Yakuza seri...
https://www.youtube.com/watch?v=dbeMPRtSFhQ&feature=youtu.be

Goty çıkmış,oynayan yok? 

Artık indirim bekleyeceğiz.

CD Projekt hisseleri,Cyberpunk 2077'nin çıkışından önceki değerinin dörtte birine kadar düştü.Polonya Business Insider raporuna göre CD Projekt,yıl sonu için korkunç bir tablo çiziyor. Cyberpunk 2077'nin piyasaya sürülmesinden bu yana şirket %75 değer kaybetti.Bir zamanlar 40 milyar zlotinin üzerinde bir piyasa değerini bulan Avrupa'nın en değerli oyun şirketi şimdi 10 milyar zloti(2b$) altında bir değere sahip.


Cyberpunk'ın problemli çıkışı ve yatırımcıların güveninin sarsılmasıyla birlikte şirketin değer grafiklerinde keskin bir düşüş yaşandı.CDPR hisseleri 2021'in ilk birkaç ayında yarıya inmişti ve Mart sonundan bu yana bir o kadar daha düştü.


CD Projekt'in, Cyberpunk 2077'nin sorunlarıyla uğraşması şirkete 5 yıla mal oldu. Oyunları 2020 yılında yaklaşık 14 milyon kopya satmasına rağmen şirket değer kaybetmeye devam ediyor. Geliştirici şirket piyasaya sürülmesinden bu yana Cyberpunk 2077'nin sorunlarını çözmeye odaklandı ve artık büyük kısmını çözdüklerini iddia ediyorlar.


Oyun sektöründe büyük heyecanla oyunu beklenen geliştirici şirketlerin, lansmandan sonra piyasa değerinin düşmesi aslında beklenir bir durum. Ancak CDP'nin hisselerinin neredeyse %75 değer kaybetmesi, sadece bu durum ile açıklanamaz.Bu da ne yazık ki CDProjekt in kötü yönetiminden kaynaklanıyor.

Neticede Witcher ın mirasını tüketmişler.

2002 de çıkan Archangel ın geliştiricisi Metropolis 1997 de ilk Witcher için çalışmaya başlamış devamında Archangel gelmiş ve Metropolis CD Projekt tarafından alınmış.


GameSpotyoutube
Alan Wake is back. During the 2021 Game Awards revealed a new startling teaser trailer. The game is expected to launch 2023.
https://www.youtube.com/watch?v=j_l8ZYXrTT0&feature=youtu.be

2023 de geliyor. 

The Elder Scrolls 6 pc ye de bekleriz. 

Abe döndü. 

Witcher 3 de yarım kalan görevleri ve açık kalan hesapları görmeye devam ediyoruz,Ciri's sole memento da Vesemir in intikamını aldıktan sonra bu kez Orianna nın peşine düşüyoruz.

Yeni quest @nexusmods https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/4670?tab=description

[quote]That said, how does any of this hint at the release date of The Witcher 4? Well, if one of these AAA games is The Witcher 4, it means it should be out sometime between 2025 and 2026. Development of The Witcher 3 took -- roughly -- three to four years. Assuming The Witcher 4 has a similar development cycle, it would place its release date somewhere between 2025 and 2026.[/quote]

https://www.pcgamesn.com/the-witcher-4/cyberpunk-2


Bu oyunun yapacağı hype ı hayal edemiyorum.

Hakkında
Konum: İstanbul
Forum İmzası:
#EVDEKAL
Forum İkinci El İmzası:
[simage]http://img217.imageshack.us/img217/1126/myspecscz0.jpg[/img
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 sa.
Mesaj Sayısı: 3.212
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.634
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 374.084 (Bu ay: 426)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 608 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.