Yarbay
01 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 189 (Bu ay: 4)
Gönderileri
GameSpotyoutube
Alan Wake is back. During the 2021 Game Awards revealed a new startling teaser trailer. The game is expected to launch 2023.
https://www.youtube.com/watch?v=j_l8ZYXrTT0&feature=youtu.be

2023 de geliyor. 

The Elder Scrolls 6 pc ye de bekleriz. 

Abe döndü. 

Witcher 3 de yarım kalan görevleri ve açık kalan hesapları görmeye devam ediyoruz,Ciri's sole memento da Vesemir in intikamını aldıktan sonra bu kez Orianna nın peşine düşüyoruz.

Yeni quest @nexusmods https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/4670?tab=description

[quote]That said, how does any of this hint at the release date of The Witcher 4? Well, if one of these AAA games is The Witcher 4, it means it should be out sometime between 2025 and 2026. Development of The Witcher 3 took -- roughly -- three to four years. Assuming The Witcher 4 has a similar development cycle, it would place its release date somewhere between 2025 and 2026.[/quote]

https://www.pcgamesn.com/the-witcher-4/cyberpunk-2


Bu oyunun yapacağı hype ı hayal edemiyorum.

Videoyu izleyin ve kararı kendiniz verin 

Montreal'de polis, sahte ihbar sonucunda Ubisoft'un binasını bastı.Cuma akşamüstü şehir merkezi yakınındaki binayı çelik yelekli polisler, zırhlı araçlar ve ambulanslar çevreledi.


Operasyondan sonra polisten yapılan açıklamada, "Binanın çevresi hızlıca güvenlik çemberine alındı. Hiçbir tehdit tespit edilmedi ve yaralı bildirilmedi" denildi. Polis, önemli sayıda gücün sahaya sürülmesine sebep olan telefon konuşması için şirketin saçmalıklarından bıkan bir gamerden şüphelenildiği bildirdi.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https%3A%2F%2Fc.ndtvimg.com%2F2020-11%2F6lqj912k_ubisoft-montreal-office_625x300_14_November_20.jpg&t=0&width=480&text=1Televizyon kanalı LCN'in çektiği helikopter görüntülerinde Ubisoft çalışanlarının binanın çatısında toplandığı ve çatıya çıkan kapının bloke edildiği görülüyor.

CTV'ye konuşan bir Ubisoft çalışanı da kendilerine "kilitli bir yerde saklanmalarını ve sessiz olmalarını" söyleyen bir şirket notu gönderildiğini ifade etti.

Bilim insanları, bugüne dek bilinen en kısa zaman sürecinin ölçümünü gerçekleştirdi. Almanya'daki Goethe Üniversitesi'nde, bir ışık partikülünün (foton) bir hidrojen molekülünün içinden ne kadar kısa sürede geçebildiği ölçüldü. Bu süre, 247 zepto saniye (zeptosecond) olarak saptandı..


Zepto saniye, bir saniyenin milyarda birinin trilyonda biri, yani 10 üzeri eksi 21 saniye olarak tanımlanıyor. Bugüne kadarki zepto saniye ölçümünün rekoru, 2016'da kırılmıştı. Bu tarihte yapılan deneylerde 850 zepto saniyelik bir ölçüm gerçekleştirilmişti.

Hakkında
Konum: İstanbul
Forum İmzası:
#EVDEKAL
Forum İkinci El İmzası:
[simage]http://img217.imageshack.us/img217/1126/myspecscz0.jpg[/img
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Mesaj Sayısı: 3.100
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.501
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 374.084 (Bu ay: 13)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 554 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.