Şimdi Ara

Canini seven Bmw ile karda yola cikmasin (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
1
Favori
40.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim Bmw 2 gündür yan yan. Bmw - Mercedes karda yürümez normal lastiklerle.
  • Karda kar lastiği olmayan hiç bir arabaya binilmez
  • Yeditepe'nin orada 1 serisi kayak yapar gibi Ataşehir'e indi.
  • Arkadan çekişlilerin kardaki dezavantajından başka bir sorunları yok heralde değil mi? Gerçi sorun da denemez lastikle düzeliyor.Bizim arkadaşta e46 320 var. Kış lastikleri takılı çok rahat gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miroglu_

Yeditepe'nin orada 1 serisi kayak yapar gibi Ataşehir'e indi.

Tam yeri orası:)4 yılım geçti iyi bilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araç önden çekişli değilse yağmur kar vs sorun yaratıyor tabi.
  • valla ankara'da dün nispeten düzayak bir semtte oturmama rağmen, lafa dalıp yolu kaçırdık mahallenin en dik yokuşundan inmem gerekti. önden itişli araçla ve sıfır kar lastikleriyle güzelce kaymaya başladık, 15-20 metre ilerdikei park halindeki arabayı görünce bacaklarımdaki derman boşaldı inanın. zor topladım. buz berbat bir şey... kar lastiksiz ne olurdu, bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lapya -- 9 Ocak 2013; 13:19:57 >
  • Kar lastiği olmadan karda buzda araba sürmeye kalkışıp sonrada kaydı bmw ye binmeyin uzak durun demek çok saçma olmuş

Benimde H-100 arkadan itişli otoparktan çıkmadı araba 2- metre ite kaka gitti öylece bıraktım arabayı (Kar lastiği yok )

Ayrıca altınızdaki arabayı da tanımıyorsunuz buyuk ihtimalle karda sürüş tecrübenizde yok
  • aa olurmu canım, sonuçta araç bmw , karlastiği olmasa bile karda-buzda KAYMAMALI!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

quote:

Orijinalden alıntı: WadeFB

x6 al bakalim kayicak mi

sence?

el freni bile tutmuyor

not: 3:51 den sonrasını izleyiniz

ingilizler fena altetmiş almanları.

• BMW yi bulallımda, karda binmesekte olur

Arkadan çekişte, kar lastiği yoksa, kayma normal.
    Ya lastik alacan, yada bagaja 2 torba çimento atacan...
  • karda araç kullanmak kolaydır. tecrübe ister amaaa buzda istediğin kadar tecrübeli ol en ufak hatada ters dönersin yada yoldan çıkarsın. kar lastiği olayına girmiyorum bile.
  • adama sallamayın hemen kar lastiği cart curt diye.
    Dün aksam saat 5:30 civarı herkezin 40-50 ile gittiği yolda bir bmw 3.16 nasıl kıç atıyor. ilk önce bilerek biraz kaydırıyor sandım hazır yerler kar falan. fakat farkettim ki adam bilerek yapmıyor. ama onun dılşındaki araçlarda kayma yok. üstelik herkezin 40-50 ile gittiği yolda adam 25-30 civarı ilerlemeye çalışıyordu.

Herhalde lastikleri kabak diye düşündüm ama şimdi bu konuyu görünce demekki arkadan itişli araçlarda oluyor bu sorun karlı yolda.
  • esp hiç bir müdahalede bulunmuyormu bu tür arkadan kaymalarda ? yoksa bulunuyorda işemi yaramıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: olorinthewhite

BMW yi bulallımda, karda binmesekte olur

Arkadan çekişte, kar lastiği yoksa, kayma normal.
    Ya lastik alacan, yada bagaja 2 torba çimento atacan...

Oyle soleme simdi kar yagiyor camdan ben arabama bakiyorum oda bana bakiyor ayaginda birak kar lastigini 17 ince yanak lastik var kar eriyenekadar uzak kalicaz nasi gececek bu gunler :))

• Arkadaşlar ağustos ayında bu neyin cevabı diyebilirsiniz, hakketten bende neyin davasındayım
    neyse (kış gelmeden iyi bi marka kış lastiği bakıyim diye arattırırken konunun içinde buldum kendimi ve 2 kelam söylemeden edemedim nacizane)
    arkadaşlarda belirtmiş karda kullanmak ile buzda kullanmak farklıdır diye
    bende 20 küsür senelik 3.18 var oto.vites,
    ıslak, mıcırlı yol olmadıktan sonra kı. attırmak zor olduğu için geçen kış karlı yolda gazı köklüyim dedim göya tokyo drift yapıcam ama ne mümkün
    2-3 tur patiden sonra kara gömülünce yine çekişe giriyor araç delirecem
    sanki dedikleri gibi bagajda 2 ton çimento torbası var
    neyse sadet 1.16 biraz daha hatchback kaldığı için (KARDA) arkanın kontrolü kaybetmesini normaldir diye düşünüyorum ama
    buzda tabiki ne sedanını savunurum ne hatcback ini
    eee ne marka alıyoz şimdi kış lastiği, arkadaş 250 TL tek lastik için çok değil mi yauw
    (piyasadan haberim yok, yaz lastiği bile almışlığım yok, değil demeniz bile kafi lüften yorumlarda fazla abanmayalım ) hayırlı muhabbetler

• Bmw(xdrive) sahibiydim bulundugim bølgede karin krali var 4 mevsim lastiklede kar lastigiylede bøyle bir sorun yasamadim trde ehliyet alirken karda araba nasil suruluyor diye sinavdan gecilmiyormu acaba? Bilmedigimden soruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: scottysvensson

Bmw(xdrive) sahibiydim bulundugim bølgede karin krali var 4 mevsim lastiklede kar lastigiylede bøyle bir sorun yasamadim trde ehliyet alirken karda araba nasil suruluyor diye sinavdan gecilmiyormu acaba? Bilmedigimden soruyorum

Orası İsveç kışın sürekli kar olduğu için veriyorlardır. Bu arada S60 iniz sinirli sayida olan 508hplik arac mi?
  • quote:

Bmw(xdrive) sahibiydim bulundugim bølgede karin krali var 4 mevsim lastiklede kar lastigiylede bøyle bir sorun yasamadim trde ehliyet alirken karda araba nasil suruluyor diye sinavdan gecilmiyormu acaba? Bilmedigimden soruyorum

x drive olması yeterli zaten kaymamak adına hocam. konu sadece arkadan itişli arabalar için geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rosso Scuderia

quote:

Orası İsveç kışın sürekli kar olduğu için veriyorlardır. Bu arada S60 iniz sinirli sayida olan 508hplik arac mi?

Nie
    Limited Edition olanindan :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.