Şimdi Ara

Bu ülkeden kaçmak istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese mutlu akşamlar dilerim abilerim, kardeşlerim. Çok klişe gelecek ama kaçmak istiyorum, ömrümün sonuna kadar bir daha gelemeyeceğini bilsem de kaçmak istiyorum bu ülkeden. Legal veya illegal, bir çözüm var mı? Kaçmış olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başka ülkeye gidince ne olacağını sanıyorsun?

• Araştırdığıma göre illegal yollar var fakat ölüm riski aşırı derecede yüksek. Legal olarak önerebileceğim en iyi yöntem genetiğinize güveniyorsanız yabancı bir kızla tanışıp evlenin ve bu ülkeden kurtulun. +180 boy hadi 175 falan da olur ama yeter ki yüzünüz maskülen erkeksi çeneniz ileride olsun bir şekilde tanışın yabancı bir kadınla İnternet üzerinden. Az buz ortak özellikleriniz olsun yalnız bambaşka kişiyle evlenirseniz sırf gelişmiş bir ülke için boğulursunuz sıkar sizi. Ben çok fazlasıyla tanıştım ama tipten dolayı failledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: meola147of

Araştırdığıma göre illegal yollar var fakat ölüm riski aşırı derecede yüksek. Legal olarak önerebileceğim en iyi yöntem genetiğinize güveniyorsanız yabancı bir kızla tanışıp evlenin ve bu ülkeden kurtulun. +180 boy hadi 175 falan da olur ama yeter ki yüzünüz maskülen erkeksi çeneniz ileride olsun bir şekilde tanışın yabancı bir kadınla İnternet üzerinden. Az buz ortak özellikleriniz olsun yalnız bambaşka kişiyle evlenirseniz sırf gelişmiş bir ülke için boğulursunuz sıkar sizi. Ben çok fazlasıyla tanıştım ama tipten dolayı failledim.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Peki yabancı biriyle internet üzerinden nasıl tanışırım? İllegal da olabilir, boğuluyorum çünkü artık hocam, gözümü karartıp kaçmak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Stephen Strange

Başka ülkeye gidince ne olacağını sanıyorsun?

Gözünüzü seveyim artık sorgulamayın, yargılamayın. Neler yaşadığımı nereden biliyorsunuz? Gerçekten sabrım kalmadı, bir de böyle ukalaca ve heves kırıcı yorumları görünce kendimi tutamıyorum.

• Herkesin kendi kararı saygı duymak gerek ama tarihte kaçanlar değil kalıp kahramanca ölenler yazılır

Kurtuluş harbini başlatan Mustafa Kemal ATATÜRK ve onun yolundan giden tüm paşaların istese kaçma fırsatları vardı ama hepsi kalıp savaşmayı tercih etti

Ha başta dediğim gibi senin tercihin kaçarsan da yolun açık olsun

• Ne anlatıyorsun sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hilbo Haggins

Ne anlatıyorsun sen

Anlamadıysan matematik anlattığımı farz et

• Senin gibi düşünen en az 15 milyon genç var bu ülkede sıraya geç

• ZZZOOOAAARRRTTTT

• quote:

Orijinalden alıntı: Çirkinlik Ne Kadar Kolay

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Peki yabancı biriyle internet üzerinden nasıl tanışırım? İllegal da olabilir, boğuluyorum çünkü artık hocam, gözümü karartıp kaçmak istiyorum.

Alıntıları Göster

Hocam ben online dating reddit discord falan kullanmıştım kesinlikle tinder gibi saçma yerlere göre çok fazla iş yapıyor okcupid var program o denenebilir onun haricinde mürsel ve anna bilirsin mesela mürsel arıcılıkla ilgili bir grupta bulmuş annayı :D

• Kiiim istemiyor ki
    (Omuza pat pat)
    Kim istemiyor ki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

ZZZOOOAAARRRTTTT

Hocam bu şarkı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilge Türk

Herkesin kendi kararı saygı duymak gerek ama tarihte kaçanlar değil kalıp kahramanca ölenler yazılır

Kurtuluş harbini başlatan Mustafa Kemal ATATÜRK ve onun yolundan giden tüm paşaların istese kaçma fırsatları vardı ama hepsi kalıp savaşmayı tercih etti

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: meola147of

Hocam ben online dating reddit discord falan kullanmıştım kesinlikle tinder gibi saçma yerlere göre çok fazla iş yapıyor okcupid var program o denenebilir onun haricinde mürsel ve anna bilirsin mesela mürsel arıcılıkla ilgili bir grupta bulmuş annayı :D

Alıntıları Göster

Bir ara arkadaşım kullanmıştı benzer şeyleri ama ekseriyetle sonuçsuz kalıyor hocam.

• Facebookta Avrupa İltica grubu var oraya bir göz at bilgi veriyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeyzenEfendi

Facebookta Avrupa İltica grubu var oraya bir göz at bilgi veriyorlar

Hocam, orada kaçmak için bilgi vermiyorlar. Çalışmayla gitmenin yolunu anlatıyorlar, ama buradan oraya çalışmak için gidebilmek ayrı bir eziyet. Bizdeki gibi saldım çayıra, mevlam kayıra yok, epey şey istiyorlar.

• Legal gitmenin gerektirdiği yeterlikleri eziyet olarak görüyorsunda şişme botun arkasında bir şekilde kaçak olarak gidince eziyet çekmeyeceğinimi düşünüyorsun 10x çekeceksin.

Gitmenin en kolay yolu evlilik ve para. Çok bunaldım acil kaçmam lazım diye hareket edersen bakkala bile gidemezsin. Ama mantıklı bir sekilde gideceğin ülkeyi seçip hayatını tamamen oraya gitmeye yönelik planlarsan hem legal olarak gider hemde gittiğinde sudan çıkmış balığa dönmezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilge Türk

Herkesin kendi kararı saygı duymak gerek ama tarihte kaçanlar değil kalıp kahramanca ölenler yazılır

Konyadaki adam için kılımı kıpırdatmam.Eminim mustafa kemal de mezarında ters dönüyordur

• Önce dil öğrenmen lazım. Dil olmadan bu konuyu açtıysan hiç bir yere gidemezsin.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.