Şimdi Ara

bu mekanı nasıl ısıta bilirim(dükkan)(ss li)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
10.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 110 metre kare bir dukkanım var.dukkanda dogalgaz ve petek sistemi var ama hiç bir işe yaramıyor.çünkü peteklerin önünde mallar koliler ürünler var.dolayısıyla ısı hiç geçmiyor.derecemi koyuyorum dukkanın ortasına sabah 1 dereceydi.kombiyi calıştırdım 60 derece gibi yuksek bi seviyeye cektim.saat suan 10.45 sadece derecede 1 derece oynadı.ısı geçmiyor kolilerden.

resimde gordugunuz gibi kasada kucuk bir ısıtıcım var.bu ısıtıcı 1800 watt yakıyor ve hiç bir halta yaramiyor.yakına koyuyorsun bacağın yanıyor.azıcık uzaga koyuyorsun hiç etkisi olmuyor.bide markası filan dandirik(kumtel)
    altta gordugunuz resimdeki mekana altta verdiğim urunlerden hangisini alayim.

http://www.hepsiburada.com/liste/delonghi-hvy-1020-fanli-isitici/productDetails.aspx?productId=evdelhvy1020&categoryId=17111&SKU=EVDELHVY1020&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3devdelhvy1020%26fh_lister_pos%3d3%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253d%255cu0131s%255cu0131t%255cu0131c%255cu0131lar%252fbrand%253d%257bdelonghi%257d%26fh_refview%3dsearch

http://www.hepsiburada.com/liste/ufo-micatronic-2300-w-kule-tipi-isitici-uzaktan-kumandali-bal-kopugu/productDetails.aspx?productId=evufomic2300towbal&categoryId=8001873&navq=categoryid%3d8001872%26fh_view_size%3d20%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3devufomic2300towbal%26fh_lister_pos%3d9%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483638%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483638_161876%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483638_161876_8001872%257d%26fh_refview%3dlister

bu mekanı nasıl ısıta bilirim(dükkan)(ss li)

ilk ısıtıcı sıcak hava ufluyor arkadaslar.hemen yanıma koyucam.sıcak hava uflemesi bedenimi sıcak tutar gibi geliyor.sadece beni ısıtsın yeter.kasada oturuyorum zaten.

2. ısıtıcıda ufo nun en son cıkarttıgı model.2300 watt yakıyor.dik olması yer acısından avantaj gibi gozukuyor.guzel bi urun ama biraz tuzlu.taksitle alabilirim ancak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 11 Aralık 2013; 10:52:40 >

• Hava üfleyen birşey alma o soğukta zaturre olursun Allah korusun. Ufoların büyük olanlarından al uzak mesafeye koy tadını çıkar.
  • Ufo al kafan rahat olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 707

Hava üfleyen birşey alma o soğukta zaturre olursun Allah korusun. Ufoların büyük olanlarından al uzak mesafeye koy tadını çıkar.

hocam hava ufleyen şey icinden sıcak hafa cıkıcak ama..icinde ıstıcısı var.ısıtıcak fanla ufluycek.bilemiyorum en dogru mantıklı kararı vermek zorundayım.tek atımlık mermim var.bidaha alamam bişey.
  • He hava üfleyen bir ısıtıcı almışsın he paranı çöpe atmışsın aynı şey Ufo'nun o dikey duran ürünü gerçekten harika biraz pahalı olabilir ama 1 kere alınacak bir şey bu parayı ilaca değilde Ufoya vermiş olursun..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Orijinalden alıntı: 707

Hava üfleyen birşey alma o soğukta zaturre olursun Allah korusun. Ufoların büyük olanlarından al uzak mesafeye koy tadını çıkar.

hocam hava ufleyen şey icinden sıcak hafa cıkıcak ama..icinde ıstıcısı var.ısıtıcak fanla ufluycek.bilemiyorum en dogru mantıklı kararı vermek zorundayım.tek atımlık mermim var.bidaha alamam bişey.

Biliyorum ama saç kurutma makinası gibi, 1 derecelik ortam ısısında 35 liralık şey sizi ısıtmaz. Küçük birşey o zaten 37 ekran tv gibi anca vardır ufak şeyle ısınmak sorun olacaktır.
  • az once ufo satiş temsilcisi ile gorustum.dukkanın resmini gosterdim.o kullandıgınız ısıtıcılar hicbir fayda etmez size dedi.ufo nun yeni urunu mekatronik i soyledim.yarım metre 1 metreden sizi cok rahatsız eder dedi.yani cok sıcak gelir dedi.acaba dik olan bi model mi secmeliyim yoksa enlemesine uzayan bi urunmu secmeliyim bilemedim.
  • Seramik fanlı ısıtıcılara bak. Ufo tarzındaki ürünlerden çok daha etkili bir ısıtma sağlıyor ve çokta ucuz.

https://m.koctas.com.tr/elektrikli-isiticilar/blyss-seramik-fanli-isitici-ptc01/6002-10736/

Hepsiburadaki delongiyi halada kullanıyorum fakat çok sesli geliyor ve bi müddet sonra kafanı şişiriyor. Onun için linkteki ürünü incele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatixx -- 11 Aralık 2013; 11:57:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dükkanda baca deliği yokmu, kömür sobası al
  • fanlı ısıtıcı iyidir ama ben sana yağlı radyatör öneririm,güvenlik kulübesine girmiştim yağlı radyatörle ısıtıyorlardı ankaranın soğuğunda banamısın demiyordu cayır cayır sıcaktı içersi
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

fanlı ısıtıcı iyidir ama ben sana yağlı radyatör öneririm,güvenlik kulübesine girmiştim yağlı radyatörle ısıtıyorlardı ankaranın soğuğunda banamısın demiyordu cayır cayır sıcaktı içersi

abi guvenlik kulubesi ufaktır.ne koysan ısınır .benim dukkan 110 metre kare acık alan.icerde hava silkilasyonu bile oluyor.yağlı radyator de cok araştırdım.onlar 10 15 metre karelik kucuk odaları ısıtmak icinmiş.bana fayda etmez o .
  • Ayni sekilde baska dukyanlara misafirlige git

Goz ucuyla nasil isiniyor bi bak :)

• quote:

quote:

fanlı ısıtıcı iyidir ama ben sana yağlı radyatör öneririm,güvenlik kulübesine girmiştim yağlı radyatörle ısıtıyorlardı ankaranın soğuğunda banamısın demiyordu cayır cayır sıcaktı içersi

abi guvenlik kulubesi ufaktır.ne koysan ısınır .benim dukkan 110 metre kare acık alan.icerde hava silkilasyonu bile oluyor.yağlı radyator de cok araştırdım.onlar 10 15 metre karelik kucuk odaları ısıtmak icinmiş.bana fayda etmez o .

sadece kendinizi ısıtmak isterseniz işe yarar ama aksi halde işe yaramaz zaten o dükkanı ısıtmak ççok zor kolileri çekemezmisiniz peteklerin önünden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö-F-K

Ayni sekilde baska dukyanlara misafirlige git

Goz ucuyla nasil isiniyor bi bak :)

aynen dediğini yaptım baska esnaf arkadaslara baktım.bu modeli cok begendim.bunu satan adam bile bu urunden kullanıyordu.5 kademesi var.1 . kademe de bile soba gibi cok guzel ısıtıyordu.240 tl + ayak hediye ettiler.iyi fiyata aldıgımı dusunuyorum.heryerde 270 290 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gktupc

quote:

quote:

sadece kendinizi ısıtmak isterseniz işe yarar ama aksi halde işe yaramaz zaten o dükkanı ısıtmak ççok zor kolileri çekemezmisiniz peteklerin önünden ?

cekemem hocam.dunyanın malı var.urunler var.ceşit var.urun herseyden once gelir.
  • Duvarlara köpük yap.Bizim evde var kışın ortasında dokunuyorum sıcacık :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gktupc

quote:

quote:

cekemem hocam.dunyanın malı var.urunler var.ceşit var.urun herseyden once gelir.

o zaman mecburan ufo tarzı şeylere yöneleceksiniz
  • Mesajımı editleyeceğim.

• kendin için pimapenden kabin yaptır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.