Yarbay
14 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 106 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Sitemiz eğitimi için sponsor arayan öğrencileri destekçilerle buluşturmak üzerine kurulmuş, öğrenciysen ve bursa ihtiyacın varsa okulunu hayallerini yazıyorsun onu okuyanlar da beğenirse sana destek oluyorlar. Siteyi inceledim burs taleplerine baktım da yazım yanlışları noktalama yanlışları falan var ama bursunu bulmuş, her önüne gelene burs veriliyor galiba burada pek anlamadım.


Neyse birkaç profil bırakayım da inceleyin, bu hedefler için para toplanıyorsa donanımhaber üyelerinin daha gerçekçi hedefleri vardır başvurun belki burs falan verirler.
Bunu yazan akademisyen olmak için burs almış ama yakında *tutacam yazdığı için yazım kuralları burs talebi açmasını rica ediyorum.

Burs sitesi buldum öğrenciler inceleyin başvurun

Medium'a üye olmak bedava zaten keşke yazıp gelseydin.

Burs sitesi buldum öğrenciler inceleyin başvurun

Gelecek ay bir kampanya daha bekliyor ve C1'e ulaşmasını temenni ediyoruz.

Burs sitesi buldum öğrenciler inceleyin başvurun

Daha hayırlı bir iş olamazdı :)

Burs sitesi buldum öğrenciler inceleyin başvurun

Oha.


Burs sitesi buldum öğrenciler inceleyin başvurunSiteyi eklemeyi unutmuşum link:

Burs sitesi buldum öğrenciler inceleyin başvurun
Burs sitesi buldum öğrenciler inceleyin başvurunucurtmaprojesi.com
Uçurtma Projesi
https://ucurtmaprojesi.com

Arkadaşlar taa 2015 yılında gece can sıkıntısından mütevellit kağıda büyükçe bir DH yazıp üzerine biraz karalama yaptım ve sevimli bir smiley adam çıktı ortaya. Forumda konusunu açmıştım ama pek tutmamıştı, şimdi Fee (ücret) istemeyen bir site buldum aklıma gelmişken NFT yaptım siteye yükledim bakalım satılacak mı çok heyecanlıyım.


Beyler tıklayın yorum yapın, ileride değerlenir belki zengin bir donanımhaber kullanıcısı milyon TL'ler verir sanat eserime 5 yıl önce DH için yaptığım karalamayı NFT yaptım (ileride çok değerlenecek) 


2015'te foruma açtığım konu da bu. 5 yıl önce DH için yaptığım karalamayı NFT yaptım (ileride çok değerlenecek) Bu arada sitenin ismi nafter.io burada ücretsiz NFT fotoğraf video yapıp satabiliyorsunuz sizden kesinti yapmıyor yeni çıkmış galiba.5 yıl önce DH için yaptığım karalamayı NFT yaptım (ileride çok değerlenecek)
5 yıl önce DH için yaptığım karalamayı NFT yaptım (ileride çok değerlenecek)nafter
Post by Kayra Erdenay | Nafter Social Media NFT Platform
https://app.nafter.io/detail-post/616bcf4da25aa9d83d4934b1

Sevgili arkadaşlar Amerika'da bir yargıç 100 yıllık süre dolduğu için artık ülkenizden yasadışı yollarla kaçırılan tarihi eserleri artık size vermeyeceğiz demiş ve heykelciği bize vermeyi reddetmişler. Süre 2017 yılında dolmuş. Müze 100 yıllık süre dolana kadar geri isteyebileceğimizi göz önünde bulunduracak şekilde kaydetmiş ancak süre bitince bu kendi envanterlerine almışlar. Bu kararı yargı içtihatı olarak görüp Osmanlı döneminde gerek padişah eliyle verilmiş gerek kaçırılmış eserleri geri vermeme konusunda diretebilirler büyük ihtimalle de vermezler.
Başlığı ''Bakanlık Türkiye'den kaçırılan heykeli istemeyi unuttu'' şeklinde açacaktım ama malum silivri soğuk.


Haberin linki:

hyperallergic
A Turkish Idol Will Not Be Repatriated, New York Judge Rules
https://hyperallergic.com/681768/a-turkish-idol-will-not-be-repatriated-new-york-judge-rules/

Yöneticisi Türk halkı arap olan devletler:

Tolunoğulları

Memlüklüler


Yöneticisi arap halkı Türk olan devletler:

Türkiye
Misafir denilen kavim her girdiği mahalleye çöküyor, Türkleri mahalleden atıyor ve kendilerine kurtarılmış bölge yaratıyor. Ülkenin kurucu topluluğu başımızdakiler sayesinde sesini çıkartamıyor tepki veremiyor. Misafir kavimler bu şekilde üremeye ve güçlenmeye devam ederse sonumuz gettolara sıkışmış bir Türk varlığı. Gelecekte azınlık olacağız tebrik ederim.

Dünya tarihini sadece Candaroğulları ve günümüz olarak öğrenebilmiş bir üye. Muhtemelen Türklerin göçebe yaşantısı hakkında bilgisi yok. Araptan afgandan bıkmışken bir de böyle serseri mayınlar çıkıyor ya ne diyeyim ben. Önceki mesajlarında kastamonuyu övüyordu, bir arap gelmiş de bura çok iyi türqi türqi demiş en Türk yer kastamonuymuş.


Ek: Bu mesaj akdeniz ve ege bölgesinde çıkan yangınlar ile ilgili konu sonucunda söylendi, çıkan yangınların bu kişiyi mutlu ettiğini düşünüyorum ama kanıtlayamam.
Yörüklere hakaret eden Candaroğulları nickli üye için tarihe not düşülsün.

Baba filminde Michael Coreleone Amerikan devletiyle barışmak isteyen İtalyanlara hitaben;


-Bu devlet sizi istemiyor. İllegale kötü olduğunuz için düşmediniz, devlet sizi dışladığı için düştünüz.Eskiden devletin dışladığı insanlar mafyatik işlere bulaşırdı ya da mahalle kabadayısı olmaya çalışır devletin gücünün erişemediği boşluğu doldururdu. Günümüzde ise örneğin ülkemizde azınlık haklarından daha kötüsüne mahkum edilmiş Türk gençliği ömrünün en güzel yıllarını sosyal medyada ya da youtube'da başkalarının hayatını izleyerek geçiriyor. Buna mahkum ediliyor. Aşağıda verdiğim videodaki bölümü izleyin dostlar tam da içerisinde bulunduğumuz durumun tespitini yapmış. Farketmediğimiz bir şeyi bize gösteriyor, o da devletin bizi dışlamış olduğu gerçeği. Muhtemelen internetin olmadığı bir dönemde yaşasaydık youtube'da ömrünü geçiren Türk gençleri ülkenin gerçek sahibinin kendileri olduğunu farkedebilirdi ancak durum bu şekilde malesef.Peki siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?


Video:
Beni linçlemeden önce bilmenizi isterim ki video ile bağlantım yok ekşi sözlükten gördüm sadece paylaşmak istedim.

Ekşi sözlükte gördüm hatta başlığa gitmek isteyenler için de ekleyeyim başlık bu arkadaşlar: türk pasaportu ile tiktok çeken çift

Konunun eski olması hakkında ama hiç tahmin etmezdim.

Merhaba arkadaşlar ASUS ROG STRIX B350-F GAMING anakart aldım, eski bilgisayarımı kullandığım kasaya sığmıyor. Bu anakart hangi kasa tipiyle uyumludur full tower mi almalıyım yoksa mini tower'a sığar mı?Kimse cevap vermemiş ben vereyim bari googledan gelip yardım isteyen arkadaşlara istinaden:

Bu anakart ATX boyutundadır. ATX boyutundaki anakartlar da Mid ATX kasalara uyum sağlar.
ASELSAN KAPILARINI HALKIMIZA AÇIYOR (25 Eylül ANKARA)


Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ASELSAN ülkemizin en büyük savunma sanayii kuruluşlarından birisi ve 25 Eylül'de Ankara'daki tesisinde bizleri ağırlayacak. Birçok savunma sanayii meraklısı gitmek isteyecektir bu yüzden konuyu açıyorum özellikle Ankara'da okuyan üniversiteli arkadaşlarımız için.

Öncelikle 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor.
Tek gün ve 6 seans var telefonda rezervasyon yaptırdığınızda bilgi vereceklerdir. (Ben saat 10da gireceğim)
Ayrıca geziye katılanlara nacizane hediyeler verilecek. (İçeriğini bilmiyorum kalem ajanda anahtarlık gibi şeyler heralde gidince göreceğiz)
Ayrıntılı bilgi ve telefon numaraları aşağıdaki sayfada;


ASELSAN KAPILARINI HALKIMIZA AÇIYOR
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Mesaj Sayısı: 2.107
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.470
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 11.435 (Bu ay: 411)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.797 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.