Şimdi Ara

Black Books (2000-2004)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
7
Favori
3.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toplam 18 bölümlük (3x6) bir ingiliz komedisi. Alkolik Bernard Black kitapçı dükkanının sahibidir ve Manny'de onun yanında çalışmaya başlamıştır.Yan dükkanda ise Bernard'ın arkadaşı Fran vardır.Dizide 3ünün başından geçenler anlatılıyor.2000 yapımı olmasına rağmen pek bilinmediği için sadece ilk 3 bölümünün altyazısı var.İzlemeyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

Black Books (2000-2004)

3 sezonun da altyazıları artık DP'de mevcut
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İlk üç bölümünü izledim ve şu ana kadar izlediğim en iyi komedi dizisi oldu. Süper bir dizi yapmışlar, helal olsun. İzlemeyenler varsa kesinlikle izlesin. Bu arada 3. sezonun Türkçe alt yazısı yok. Nereden bulabiliriz acaba?
  • İyi İngiliz komedilerinden birisidir Black Books.Pek fazla bileni olmamasına rağmen çok güzel bir dizidir.Altyazılarıda yavaş yavaş çeviriliyor.Divxplanet'te yoksa başka bir altyazı sitesinde olacağını zannetmem.
    Black Books çevirilerini yapan speedspasm'ın 8 Eylülde çeviri konusunda attığı mesaj;

Sevgili black_milk; şu önümüzdeki haftayı da sağ salim atlatayım KmE'yi kurban olarak keseceğim sevinçten zaten .Sonrasında hem bekleyen tv riplerle hem de Black Books'la ilgileneceğim. O arada 3. sezonun daha iyi bir altyazısı bulunur mu ona da bakacağım unutmayayım diye onu da buraya yazzayım zira çok eksik altyazı 2. sezondaki gibi
  • Evet oradaki mesajı gördüm, ne yapalım bekleyeceğim. Buna değer yani
  • Listeye yeni ekledim, bakalım nasılmış, çok övdüler.
  • Artık tüm bölümlerinin altyazıları Divxplanetta mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frick! -- 28 Mart 2010; 10:37:46 >
  • yorumlardan sonra izleyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jAccuse -- 14 Ağustos 2009; 16:45:35 >
  • Valla yorumlara bakılırsa çok komik bir dizi, vakit bulursam izlemeyi düşünüyorum.

İmzamda ki siteme diziyi ekledim bile
  • Ingiliz komedi dizilerini çok sevmeme ragmen bu diziye pek ısınamadım. 4-5 bölüm seyrettim yetti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Ingiliz komedi dizilerini çok sevmeme ragmen bu diziye pek ısınamadım. 4-5 bölüm seyrettim yetti.

Aynen katılıyorum bana da soğuk geldi bu dizi.

EDİT:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ac Schnitzer. -- 16 Ağustos 2009; 15:29:45 >
  • İlk 2 sezonu izledim, Coupling ve IT Crowd kadar olmasada çok iyi bir komedi. Bazı bölümlerinde gerçekten çok güldüm. Özellikle Manny karakteri çok iyi, dizinin tek kötü yanı sürekli sigara içme isteği uyandırması İçilen şarap ve sigaranın haddi hesabı yok
  • Manny dısında gerisini salla zaten. Dukkan sahibi elaman ve kadın falşan çok itici tipler.
  • Yukarı. Bernard hayranıyım bende
  • Çok deli bir dizi. Gülmekten sandalyeden düşürür Özellikle Manny
  • Çok güzel bir dizi daha yeni bitirdim
  • Comedy Smart'ta vardı çok sıkıcı.
  •  Black Books (2000-2004)
  • quote:

Orijinalden alıntı: We are Oscar Mike

Black Books (2000-2004)

Bu adam shaun of the dead filmindede oynamıştı mutlaka izleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karizmatikemmi

quote:

Orijinalden alıntı: We are Oscar Mike

Black Books (2000-2004)

Bu adam shaun of the dead filmindede oynamıştı mutlaka izleyin

İzlemez olur muyum hiç

• Çok önceden izlemiştim

Şarap yaptıkları bölüm favorimdi.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.