S

Yüzbaşı
14 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 12 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Hoparlörün yeşil ucunun girdiği yer bozuldu,acaba yeşil uç olmadan sadece USB'ye takarak çalışan hoparlör var mıdır ? Nerelerde bulabilirim,teşekkürler
NFL ( Amerikan Futbol Ligi ) D-Smart'ta.Maçlar Aykut Bilir ve Kaan Özaydın tarafından anlatılacak.Ayrıca yeri gelmişken söyleyeyim iddialara Avrupa'nın Euroleague'den sonraki en büyük kupası olan "Eurocup" da büyük ölçüde D-Smart'a gelecekmiş.

D-Smart iyi yatırım yaptı Smart Spor'a bence.
+ Şampiyonlar Ligi
+ Avrupa Ligi
+ NBA ( Amerika Basketbol Ligi )
+ WNBA (Amerika Bayan Basketbol Ligi )
+ NFL ( Amerikan Futbol Ligi )
+ Türkiye Bayan Voleybol 1.Ligi
+ Türkiye Erkek Voleybol 1.Ligi
+ Formula 1
+ Moto GP
+ WWE Organizasyonları

Bence saat başı ya da sabah-akşam banttan ya da canlı olarak haberler,haftada bir kez o haftanın STSL maçlarının yorumlarını yapan bir program,2-3 tane stüdyo programı ve Eurocup da Smart Spor'a gelirse Eurosport'a rakip bir kanal olmuş olurlar.Ara ara diğer lig maçlarının özetleri de iyi gider.Mesela Bundesliga özetleri şu an yer alıyor.İtalya ve Fransa Ligi'ni de TRT / Tivibu aldığına göre onların da özetleri yayınlanır.Bir de NHL gelse muhteşem olur muhteşem
Merhaba arkadaşlar.

Monitörümde aniden siyah bant belirmeye başladı.Fotoğrafta çok belli değil belki ama şöyle açıklayayım,hem sağ hem sol taraftan 4-5 cm'lik bir siyah bant geliyor ekrana.Yani ekranın %30'u falan gidiyor ve küçük ekranda işimi yapmak zorunda kalıyorum.İnternette gezinirken birden oldu.Ekran kartı sürücümü güncelledim değişmedi.Sorunun sebebi ne olabilir bir bilginiz var mı ? Monitör ve ekran kartını alalı 2 ay oluyor.Şu kabloda sorun olabilir mi ? Çok teşekkür ederim.

Ekran kartım HD 5670,ancak PC'yi açtığımda ekran kartım Standart VGA Grafik Bağdaştırıcısı olarak gözüküyor.Nasıl düzeltilebilir ?
Birkaç saat önce aldığım ekran kartı kargoyla geldi.Eski ekran kartı driverını sildim,yenisinin driver'ını yükledim ve taktık.Ancak taktığım zaman görüntü gelmiyor.Monitörde bir şey olmuyor.Biraz araştırdıktan sonra resimde yuvarlak içine aldığım şeye bir şey bağlanması gerektiğini anladım Ancak ne bende öyle bir şey var ne de ekran kartı kutusunda.Şimdi benim sorunum oraya bir 6'lı kablo bağlayınca çözülecek mi,o kablonun adı ne ve nerede bulabilirim ? Teşekkürler.

Edit: Resmi eklemeyi unutmuşum.
İnternetten bir şeyler sipariş etmiştim.Belli bir miktarı aştığı için bedava gelecekti,bedava kampanyası da sadece Aras Kargo'da varmış.Ben de onlarla gelsin dedim.Hatay'da yaşıyorum kargo takipten baktım kargom şu an Adana'dan buraya geliyor.İyi tamam da burada Aras Kargo'nun şubesi yokmuş nereye gelecek benim kargom ?
Pro/Hardpro olup sağlam interneti olan varsa 1v1 maç yapalım diyorum.Oynamak isteyen ? (Siz kuracaksınız ama,bende hata veriyor )
Arkadaşlar,ben oyun oynarken ekran birden kararmaya başladı. 4-5 saniyelik kararmalar oluyor,ondan sonra oyun yeniden açılıyordu.İlk birkaç defasında bir şey olmaz dedim ancak dediğim kararmalar 5-6 defa olunca oyun ve bilgisayar kapanıyor.Bir defa böyle hata verirken 0x000000EA hatası verdi,internetten araştırdım tüm çözümleri yaptım,güncel driver'ı (Ati Radeon x1550 Series 512 MB için 10.2) yükledim ancak sorun devam ediyor.Bu sorun en en önce PES 2012 oynarken başladı.Her birkaç dakikada bir kararma oluyordu ancak o zaman bilgisayar hiç kendini yeniden açmıyordu.Ben de umursamıyordum.Sonraları NBA2K12 oynarken bu sorun bir daha oldu,bilgisayar kapanmaya başladı.Sadece bir defa kapanırken mavi ekran hatası verdi,onun dışında bilgisayar kendini restartlıyordu,onu da iyi ki yakalamışım 0x000000EA hatasının çözümlerine baktım son çözüm olarak ekran kartı değiştir vardı,diğerlerini yapmama rağmen sonuç değişmedi.En son ise Trackmania Nations Forever oyununda denedim ki bilmeyenler için söyleyeyim,bu oyun çok düşük bir sistem ve ekran kartı gerektiriyor,onda da aynı hatayı verdi.10 gün önce falan fan değiştirdik,yeni aldığım fan 300 W.(Eski fanın Watt'ını bilmiyorum,ama eski fan varken de az da olsa kapanma sorunu vardı)Şimdi benim ne yapmam lazım arkadaşlar ? Bu fan'a uygun yeni ekran kartı mı alayım yoksa başka bir çözümü var mı ? Ya da eski fanım da yeni fanım da ekran kartı için yetersiz o yüzden mi kapanıyorlardı ? Cevap verirseniz sevinirim,günlerdir bu sorunla uğraşıyorum.
Ntvspor'da maç olduğunda,yayın yarım dakikada bir 10-15 saniyeliğine gidiyor.(Lütfen bekleyin diye bir yazı çıkıyor,biss'i çözemiyor galiba) Aynısı,bu kadar sık olmasa da diğer şifreli yayınlanan maçlar için geçerli(Trt Spor,Trt Haber vs.) Bu akşamki El Clasico'yu izlemek için ne yapmam lazım acaba ? Teşekkür ederim.
Arkadaşlar LP almak istediğimde Playoff'larda blackout olacak deniliyor.Bunu biraz araştırdım,galiba o maç ülkede yayınlanıyorsa izleyemiyormuşuz LP'den.Şimdi Digiturk alırsa ve biz LP alırsak,final serisini yayınlayacakları için biz izleyemicez Biri konuyu açıklığa kavuşturabilir mi ?
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.299
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 65.777 (Bu ay: 93)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.