Şimdi Ara

SPİDERMAN (1994-1998) TÜM SEZONLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
60
Cevap
16
Favori
11.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

BÜTÜN SEZONLAR

1994-1998 Yılları arasında yayınlanan Spider-Man: The Animated Series izleyebilmek için internetten aramaya başladım ama düşük çözünürlük ve bölümlerin sayısının yanlış girildiğini fark ettim.

Bunun üzerine bende çizgi filmin Türkçe Dublaj ses dosyalarını buldum ve orjinal çizgi filmin üzerine sesleri ekledim.

Bütün Sezonları upload ettim.

Bölümlerin sırasını bu siteye bakarak düzelttim.

Wikipedia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delimi -- 2 Aralık 2023; 13:24:56 >

• Feci emek var. Eline sağlık gerçekten ben şahsen bunca teknik detayla boğuşmazdım. Aman kaybetme bölümleri hatta telif işi nasıl olur bilmiyorum da daimi saklanabilecek bir yere yükleyebilsek keşke hem daha rahat izlenmesi açısından.

Ben de Batman The Animated Series bekliyorum senelerdir. Altyazısını çeviren yok. Hbo Max Türkiye'ye açılırsa olur belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 8 Ocak 2022; 23:47:3 >
  • 38 yaşıma geldim bu seri en sevdiğim seridir... 90'lı yıllar çocukluk aklıma gelir... o kadar eski olmasına rağmen keyifle defaten izlerdim teşekkürler

• maske (the mask) bulabilirsen bunu da paylaşırsan sevinirim...

• Hocam sen mükemmel bir insansın. Ben bu diziyi birkaç yılda bir aklıma düşer, oturur izlerim. Son zamanlarda da Youtube'da kesitlerini görünce yine başlamayı düşündüm ama dediğin gibi bölümleri bulmak sıkıntı. Şimdi hepsini indiriyorum, teşekkür ederim.

• Cidden emeğe saygı. Eline sağlık hocam.
  • Agam ben böyle bir emek ve paylaşm görmedim.

7 yaşındaki oğluma yeni nesil ergen tipi çizgi filmlerini izletmiyorm, arşivi indirip beraber izlicez

Çok teşekkürler

• Yaş benimde 38 ve en sevdiğim spider Man serisi budur eve gidince hepsini indireyim. Emeğiniz için çok teşekkürler elinize sağlık.
  • Hocam ilk bölüm 700, diğerleri 300 mb. Sebebi nedir?

• Death Cube K kullanıcısına yanıt

Bazı bölümlerin kaynaklarını torrent bazılarını ise dailymotion'dan aldım.

• keşke elimde olsa ne nette bulabildim ne arşivde

• Delimi kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam emeğine sağlık....
  • Zebercet kullanıcısına yanıt

Elimde ses dosyaları olsa batman içinde senkron yapardım ama maalesef yok.

Telif gelir mi bilmem ama bu dosyaları pc'de tutmuyorum drive'da tutuyorum bir şey olursa elimde sadece ses dosyaları var. Tekrar yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delimi -- 30 Ocak 2022; 0:45:55 >
  • Çok iyi...

• Hocam selam bu seri ve daha birçok seri Disney+'a geldi ama görüntü kalitesini direkt ABD VHS sürümlerinden almışlar iğrenç gözüküyor ayrıca duıblajları da eksik. Bu seri için yapmış olduğunuz Video upscale çalışmasını dublajları tamamlandıktan sonra Disney+'a eklenecek 90'lar Marvel serilerine de yapmanız mümkün müdür acaba?

X-Men, Fantastik Dörtlü, Iron Man, Hulk falan hepsi berbat gözüküyor.

Koskoca Disney şu yaptığınızı yapamıyor ya! Ne demek gerekir bilmiyorum? Siz görüntü kalitesini arttırmayı nasıl başardınız bu arada? Biz de eski çizgi filmlere aynısını yapalım bari. Rezillik ya vallaha rezilik!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graphic Violence -- 16 Haziran 2022; 12:56:28 >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt

HBOMax Disney'in aksine tüm eski Batman-DC çizgi filmlerini Remaster etti. Firma var firma var. Böyle kaçak göcek aramayacağız direkt 1080p olarak izleyeceğiz.

• Graphic Violence G kullanıcısına yanıt

Evet hbo max iyi iş çıkarmış. Trye gelse de izlesek.

• Bu arkadaşın yaptığı çalışmayı koskoca Disney yapamamış ya ona şaşırıyorum. Elinize sağlık.

• Sen nasıl bir kralsın yav eline sağlık.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.