Şimdi Ara

Dizi Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, daha yeni Vis a Vis dizisini bitirdim ve hangi diziyi izlesem bilemedim. Bana güzel bir dizi önerirseniz sevinirim, çok severek izlediğim diziler; Game Of Thrones - Breaking Bad - The Witcher - Lucifer - Lost - La Case De Papel - Wednesday - The Last Of Us - All Of Us Are Dead - Squid Game - Stranger Things - The 100 - The Punisher - Peaky Blinders - The Walking Dead - Teen Wolf - Fallout - Prison Break - The Originals - bu dizilere göre dizi önerisi bekliyorum :)

• Narcos
  • sacrifice003 S kullanıcısına yanıt

hocam narcos a baktım da beni sarar mı bilemedim. sağlam bir dizi mi geçekten? zaman kaybı olmaz değil mi?

• RYCLES R kullanıcısına yanıt
    Oyunculuk ve çekimler güzel.Kesin izle
  • Ozark'a bakabilirsin uzun soluklu bitmiş dizi arıyorsan.

Breaking Bad'in yandan yemişi.

Yandan yemişi derken kötu algılama Breaking Bad'in yandan yemişi sonuçta. Imdb'si yuksek. 

BB'deki gibi kanunsuz bir iş yapmak zorunda kalan standart bir aile babası var. Yer yer Skylar'ı andıran guçlu bir anne var. Yan karakterler iyi. Özellikle Julia Garner'ın oyunculuğu çok iyi. Ödul falan da aldı yanlış hatırlamıyosam.

Meksika karteli yine var.

BBdeki gibi şehrin gurultusunden karmaşasından uzak sessiz sakin bir yerde geçiyor. Bu sefer çöl değil göl ama. 

• Zombi - Hayatta kalma = Z Nation

Squid game tarzı = Alice in Borderland

Bilim kurgu = Dark

Bonus olarakta Black mirror bir çok türü içinde barındırır her bölümü farklı bir konu ve oyuncular içeren muhteşem bir dizi.

Buyrun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeQuiet! -- 20 Ağustos 2024; 3:15:20 >
  • sacrifice003 S kullanıcısına yanıt

eyvallah listeme koydum ama yakın zamanda bu tarza yakın bir dizi izlediğimden şu anda sarmayabilir. daha sonra izleyeceğim kesinlikle

• mechatengu kullanıcısına yanıt

gerçekten de baya sağlam bir dizi gibi. şu anda biraz daha bilim kurgu tarzı dizi izleyesim var ama bunu kesinlikle sonra izleyecem listeme ekledim :) arık bir 5-6 ay dizi sıkıntısı çekmem listeye stockluyorum :D

• BeQuiet! kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim öneriler için. Z nation a baktım ama çok sarmayacak gibi duruyor biraz araştırdım çoğu kişi beğenmemiş twd nin kopyası diyorlar genel olarak

Alice in Borderland a başlayacağım sanırım direkt çok saracak gibi duruyor

Dark ın 4-5 bölümünü izlemiştim daha önceden türkçe dublaj diziler izliyordum ve altyazılıya ilk dark ile başlamıştım çok yavaş takip edebiliyordum altyazıları ve dizi de kafa yoran bir diziydi ondan 4-5 bölüm izleyip bırakmıştım. çok fazla öneriliyor belki daha sonra izlerim. bu arada altyazılı çok daha fazla sarıyor 3-4 senedir altyazılı izliyorum dizileri rahat rahat da takip edebiliyorum artık :)

Black Mirror u biliyorum kafam esince açıyorum bir bölüm izliyorum ara ara sağlam bir dizi 2. sezonundayım

Ne izleyeceksiniz hocam? Ben de arayıştayım
    Alice in Borderland güzel seçim beğeneceğinize eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacrifice003

Ne izleyeceksiniz hocam? Ben de arayıştayım

Şu anda Alice in Borderland a başlayacam. 7-8 dizi stockladım listeye de 1 sene falan dizi sıkıntısı çekmem herhalde daha :D önceden google dan bakardım efsanevi diziler diye forumdan konu açmak daha mantıklıymış. bir kişi 100 tane dizi önereceğine 10 kişi 10 tane dizi önerince seçmek daha kolay oluyor. Konu da açık kalsın da öneri yapan falan olur belki yine listeye kaydederim direkt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RYCLES -- 20 Ağustos 2024; 15:14:17 >
  • BeQuiet! kullanıcısına yanıt

Diziyi bitirdim. Sürekli bazı insanların o kadar büyük yaralara rağmen ölmemesi çok saçma geldi ve diziyi bıramak üzereydim. İyi ki son bölümüne kadar izlemişim, son bölümü beni 3-4 defa şoka uğrattı, resmen aklımla oynadılar :D İzleyecek olan varsa tavsiye ediyorum son bölümüne kadar izleyin.

O joker kartını gösterdiler ya hala merak ediyorum yeni sezon gelse de izlesek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeQuiet! -- 25 Ağustos 2024; 3:13:39 >
  • Spartacus

True Blood

Sons Of Anarchy

Chernobly

11.22.63

Fargo

When They see us

The Boys

1883

Shamaless

• Fargo
    True detective
    The nıght of
    Band of brothers
  • Ben bunları öneriyorum

Messiah, Chernobyl - Tek sezonluk harika diziler.

The Strain - Vampir salgın vb tarz yapımlar içinde en sevdiğim dizi açık ara.

Vikings Valhalla - Vikings , The Last Kingdom - Bunlarda izlenilmeli bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.