Şimdi Ara

Bir insan bir oturuşta 4 kilo alabilir mi??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
16.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşla iddiaya gireceğiz. Arkadaş yemeğe oturmadan önce elektronik tartı da tartacağız ve kilosunu yazacağız. Sonra da bir lokantaya oturacağız yiyebileceği kadar kusana kadar yemeği yiyecek sonra da yine elektronik tartıda tartacağız. 4 kilo almışsa hesabı ben ödeyeceğim almamışsa hesabı da yemiş olacak.
    Evet dh sizce bir oturuşta bir insan yemek yiyerek 4 kilo alabilir mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

• kıçını başını kontrol et.hile yapacak arkadaşın.bileklere kurşun falan bağlar.
  • su içerek alabilir belkim 4 litreyi bi anda içerse falan ama riskli özkütlesi fazla sıvılar tüketebilir zeytinyağı gibi
  • garip. merak ettim bende. hayır alamaz diyemedim yani.
  • iddaayı %100 kazandın.
  • O nası iddaa la çocuk 2 türlü de karlı çıkıyor eğer kaybederse sana da yemek ısmarlaması lazım
  • 4 kiloyu ben 1 haftada ancak alıyorum 2 kilo bi ihtimal ama 4 kilo hiç zannetmiyorum.
  • Demir falan yerse belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cıva içsin arkadaşın biraz.
  • Alır, alır.
  • hayatta alamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarihimizde kayitli en müthis oburlardan biri, III. Selim'in düsmanlarindan sayilan “Aygir Imam” diye meshur Dervis Efendi isminde birisiydi. Bir seferinde 40 yumurta üzerine 2 okkalik pastirma (1 okka = 1, 282 kg) dogratip yemis fakat koca lengeri siyirdiktan az sonra fenalasarak ölmüstü.Eskiler yiyiyormuş lengeri sıyırmasaymış iyiymiş.

Bir insan bir oturuşta 4 kilo alabilir mi??
  • Tek oturuşta 700 gr verebiliyorum ancak yiyebildiğim maksimum miktar yaklaşık 1.5 kg. Oda patlayacak kadar olmuştum. Yarın saat yerimden kalkamadım.
  • Ben bir kere elektronik terazide tartılmıştım hemen sonra burgerking de bir şey yemiştim ama hatırlamıyorum en pahalısıydı..yedikten sonra tekrar tartıldım 2 kilo fazla çıkmıştı..Burger lezzetli olduğu için yenebiliyor 2 kiloluk ama onun çoğunluğu koladan tabi
  • sexteen sene alamaz varını yoğunu koy ortaya...
  • civa içsin 50 kilo alır
  • Sıvı içerek alabilir mi pekiyi. Su kola bira gibi şeylerden içse alabilir mi.
  • 4 litre kolayı içerse tartılmaya fırsat kalmadan hastaneye gitmeniz gerekebilir
  • arkadaşında geniş bir mide ve iyi bir iştah varsa 5 kilo bile yer. bi ara aşırı derecede kiloluyken (hala kiloluyum) 3 kilo yemiştim.
  • Aman diyim kola falan içirme.Normal sakince yesin yemeğini.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.