Şimdi Ara

3 ü bir arada süt ile olur mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
28.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi kalkıp üçü bir arada nescafe içicem de sütü kaynatıp ona döküp içsem nasıl olur tadı acaba...
    olabilir mi yani

• ben sütsüz içemiyorum daha güzel oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmtilla

Şimdi kalkıp üçü bir arada nescafe içicem de sütü kaynatıp ona döküp içsem nasıl olur tadı acaba...
    olabilir mi yani

Hocam bende nescafeyi sütü kaynatarak içiyorum.Tadı on numara oluyo sütle içmeye alışırsan artık suyla içmezsiin söyliyim.ama tadı mukemmel hatta du yapıp geleyım bı tane kendıme
  • zaten sütlü değil mi la
  • İçinde zaten süt tozu var
  • valla evde köy sütü de var bende kalkıp süt ile yapayım hacılarrrr
  • Bunları içeceğinize sıcak çikolata için.
  • iç hocam iç pek değişiklik olmuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

quote:

Şimdi kalkıp üçü bir arada nescafe içicem de sütü kaynatıp ona döküp içsem nasıl olur tadı acaba...
    olabilir mi yani

Hocam bende nescafeyi sütü kaynatarak içiyorum.Tadı on numara oluyo sütle içmeye alışırsan artık suyla içmezsiin söyliyim.ama tadı mukemmel hatta du yapıp geleyım bı tane kendıme

genelde nescafeyi uykum kaçsın diye içiyorum sütlü içinde bi etkisi olmaz diyolar ne diyosun ?

• beşiktaş olursa olur
  • Eskiden sütlü içiyordum şimdi suyla.Sütle yaptığın zaman kaymak tutuyo hiç sevmiyorum!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: scirocco7

quote:

quote:

olabilir mi yani

genelde nescafeyi uykum kaçsın diye içiyorum sütlü içinde bi etkisi olmaz diyolar ne diyosun ?

hocam sütü sade içince bi hafiflik çöküyo insanın üstüne doğrudur da kahveyle içtiğim zaman hiç uykumun geldiğini hatırlamıyorum

• yarı süt yarı su kat daha lezzetli oluyor. Ama bana kalırsa nescafe gold türü olanlardan al. 3ü birarada şeker deposu gibi
  • En iyisi suy.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scirocco7

quote:

quote:

olabilir mi yani

hocam sütü sade içince bi hafiflik çöküyo insanın üstüne doğrudur da kahveyle içtiğim zaman hiç uykumun geldiğini hatırlamıyorum

nescafeyi suyla bile içince uykum geliyo benim

• ne dıyım kı hoca şimdi sana
  • bu forumu işte bu yüzden seviyorum. Aklına takılan soruyu google'a yazıyorsun en tepe de dh
  • geçen ben de çok tereddütte kaldım suyla mı içsem sütle mi diye suyla içtim mutluyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası sakız

bu forumu işte bu yüzden seviyorum. Aklına takılan soruyu google'a yazıyorsun en tepe de dh

Aynen öyle oldu akşam akşam dh aşktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.