Şimdi Ara

Beylikdüzünde GigaFiber Kullanan Var Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Beylikdüzünde oturup gigafiber kullanan arkadaş varsa mahallesini yazabilir mi?

• Merhaba, https://turk.net/gigafiber-istiyorum sayfamızdan adresinizi talep olarak iletebilirsiniz.
  • Beylikdüzü'nde hem yaşadığım hem de sıkça geçtiğim bölgelerde yıllardır en ufak bir çalışma görmedim GigaFiber için.

• Aslinda cok yakinda var altyapi 700mt kadar ama getiremediler 1 yildir doldurmadigim form mail atmadigim kisi kalmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Hocam her gun 3 posta dolduruyorum merak etme :)

• ismkdc kullanıcısına yanıt
    Her talep proje ekipleri tarafından değerlendirilmektedir
    Tam olarak ne tarafta kalıyor bu bahsettiğiniz yer?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Toryumun karşısında var gözüküyo haritada bende hasırcıların arkasındayım (yakuplu mah)

• Esenyurt ve Beylikdüzün'de Atlantis.net kendi alt yapısı ile gigafiber veriyor. Alt yapı sorgulaman lazım.

• Second sister kullanıcısına yanıt

aylık 1000 lira diyor :D ben şuan 400 ödüyorum türk telekoma

Hocam ne kadarını ne kadar veriyor muhabbetine girmedim ben sadece Atlantis net var Şuanda türknet gibi kendi alt yapısı ile hizmet veren ben kullanıyorum baya stabil veriyor. 50-6up netflix 4k hdr film dizi açıyor yeter bana hanımla akşamları 2-3 bişi izlediğimizde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Second sister -- 31 Temmuz 2022; 11:47:25 >

doğrudur hocam bende sol ve turktelekom var atlantisde varmış sanırım baktım şimdi ben turknet gelene kadar turk telekomu tercih ettim

Türknet ve Türktelekom port sorunum çözülene kadar atlantis net deyim umarım en kısa zamanda gelirde geçerim.

• Wifiniz ne durumda speedtest paylaşabilir misiniz kullandığınız cihaz modeliye beraber? @Second sister

• Hiç bir çalışma görmedim ben de

Wifi İle 49-6up veriyor stabil işte evin neresinde olursa olsun. Modem de Tenda HG6 n300

35 ile 50mb paketlere bu modem veriyorlarmış. +100Mb paketler için Ac6 destekli 4 Antenli 5Ghz modem veriyorlarmış.

• Çok pahalımış bide fiyatlar

ha ben siz gigabit paket kullanıyosunuz sanmıştım. bende turk telekomun verdiği routerla 300-400 alabildim xiaomi ac2350 ile 600 alabildim ondan sordum

Zaten şuanda 50lik paket kullanıyorum ya Sırf 5ghz kullanmak için 100Mb çıkartıcım paketimi o zaman elimdeki modemi alıp bana Ac destekli Xiaomi verecekler o modem Wifi İle 500 600 arası alıyor.

• O kadar kisiye form doldurdum sonuc elde var 0. Iyiki bunlari beklemeyip SoL ile taahut yapmisim. Gigabit paketi aylardir kullaniyorum turknetcilerde tik yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.